Balkonumuzda kedi yavruladı YARDIM

Merhaba arkadaşlar. Zemin katta oturuyoruz balkonumuzda valizimiz yere düşmüş, içinede bizim mahallenin kedisi yavrulamış. Aşırı mutlu oldum. Sokak hayvanlarına mama vermek dışınla pek bi bilgim yok. Ne yapmalıyım? Ne zaman yürürler? Tuvaletlerini nasıl yapıcaklar? Hiç bir bilgim yok.. Kısacası sizden yardım bekliyorum arkadaşlar :) Ailemle yaşıyorum. Balkonda kalmalarında eve girmedikleri sürece bi sorun yok. Fark ettiğim gibi hemen kuru mama aldım, su ve sütte koydum. Henüz bugün fark ettim max 2 3 günlükler. Sadece anne kediyi görebildim. Yavrularada rahatsızlık vermek istemedim zaten anneleride bi kaç kez bana tısladı yavaş yavaş alışır diye düşünüyorum. Sizce ne yapmam gerek? Yapmam gereken bişey var mı? Kedi kumu koymalımıyım? Evde bakamasam bile sitede oturduğumuz için balkona ya da binanın girişine mama koymaya büyüseler bile devam edecegim. Şimdiden teşekkür ederim herkese :) Ve saçmaladıysam lütfen mazur görün ❤
Normal sut kediyi ishal yapiyor kucukken. Salam vermeyin. Anne sutuyle annesi beslemesi yeterli su an anne kedinin beslenmesine onem verin. Kucuk kedilere dokunursaniz kokunuz sindigi icin anne kedi bakmayi reddecektir. Flashla kedinin fotosunu cekmeyin. Kedi kumu koyarsaniz cok rahat edersiniz belirli bir yere zaten diski birakiyolar. Bildiklerim bu kadar.

X