Gebeliğe Hazırlık balli bitkisel karisim ile hamile kalmaya calisiyorum...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen valla bende.aklimda bende almayi düsünüyorum.prolaktinim yüksek sanirim.biraz
Z. yetiş programında bi teyze kısırlığa çözüm bulmuştu. Hayıt otu ve 1 kg bal, sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı. Bi de 3 sb kuru üzüm 3 lt suyla 15 dk düdüklüde kaynatılıp 1er bardak içilecek diye izlemiştim :) Ben de ona merak saldım çoğu kişi gebe kalmış öyle. Tabii şifayı veren Allah :)

Bende duydum o zahide yetis dekini de..benim esim evde olsa ,,tek basina olmuyor malum.. bu ay 1 kere oldu sehir disina cikti ..geldi ama yumurtlma gunum u gecti...bu ay ne yapip edip insaallh yani en azindan denedim oldu,olmadi derim...

Bende kullanmaya başladım 4-5 gün oldu
Bana tadı çok kötü geliyor midemi bulandırdı ama şifa niyetine diye içiyorum . İnşallah işe yarar hamile kalırız

Yarin adet gunum
siz kullanırken göğüs ucunda acı yada hassaslaşma oldu mu ?
yok canm olmadi sadece cok fazla yumurtladigimi
Bende kullanmaya başladım 4-5 gün oldu
Bana tadı çok kötü geliyor midemi bulandırdı ama şifa niyetine diye içiyorum . İnşallah işe yarar hamile kalırız
canim alisiyorsun ve hatta tadi cok guzel geliyor,sifa olsun sana da

Eee test yapsaydın belki hamişsindir
Bu ay 1 kere oldu o da yumurtlama gunume 2 gun vardi..nasip tabi de zor .daha once 2 kere hamile kaldim.biri dusuk,birinin kalbi durdu.iki hamileligimde de haftada en az 3 kere birlikte oluyorduk....1 hafta gecmeden test yapmam akillandim :KK66:

Bu ay 1 kere oldu o da yumurtlama gunume 2 gun vardi..nasip tabi de zor .daha once 2 kere hamile kaldim.biri dusuk,birinin kalbi durdu.iki hamileligimde de haftada en az 3 kere birlikte oluyorduk....1 hafta gecmeden test yapmam akillandim :KK66:
Belli olmaz canım kimi tek ilişkiyle hamile kalıyor .

Kizlaa adet olmadim hala ...bakalim kac Gun gecikcek,,,,bazilarini cok geciktirmis...

Kizlar adet olmadim bugün de ...bu saate kadar ,ama kasik agrim kalmadi bel agrim var bir de olcam gibi....1 yıldır yaklaşık 25 günde oluyordum..sanırım eski düzene girmeye çalışıyor....hadi inşaallhh

Ben sabah akşam 2 kaşık yiyorum etki eder mi yoksa 3 kaşık mı yiyeyim ?
Kaç öğün yiyorsanız ona göre yenecek..ben sabah kahvaltı da okuldan gelince ve akşam yemeğinden önce yiyorum.su içmek ve yürüyüş önemli...tek öğünle bile kalan var :KK66:

X