bana akıl verecek birileri lütfen

Şu prezervatifle korunurken oldu olayı aşırı tuhafıma gidiyor
Neden ona suç atıyorsunuz ki amacına uygun kullanılsa güzel ürün aslında
Son anda takıp sonra preye çamur atmak bu olsa gerek
Şey gibi, yağmur yağacağı söylendiği bir günde yağmur başlayana kadar pencereyi kapatmamak yağmur başlayınca kapatmak, kapatana kadar 2 3 damla girdi eve işte 🥴
Aynı zamanda doğum kontrol hapı kullanıyordum 🤗🤗🤗

Hormon bozukluğu varsa pek etki etmeyebiliyormuş bazı haplar
Spermin gelmesini engellemek daha garanti demek istedim
Neyse hayırlısıyla alın kucağınıza inşallah
Evlilik yeni adapte olmak zor olmuştur çabucak olunca, toparlarsınız 👯
Dediğiniz gibi hormon bozukluğum vardı 🤦Çoooook teşekkür ederim, alıştık çok şükür🥰🥰🥰

Doktor bize yasaklamadığı için biz kendi kararımızla sevismeme gibi bı karar almadık ki. Yani biz hâlâ sevişiyorduk. O yüzden mast. Yapması garibime gitti. Doğal olup olmadığını kestiremedim o yüzden öğrenmek amaçlı sizlere sordum.
Bana da çok normal gelmiyor fakat daha çok yeni evlisiniz bu tür şeylerin oturması zaman alır. Eşin de açık sözlüymüş ne güzel. Birbirinize açık olup, zor durumda kalmadan olayı oraya getirmeyin bence. Evliligin başında nasıl başlarsa öyle gider. Bir de hassas bir yapın var belli ki, hamilelik de erken olmuş ihtiyaç duyduğunda muhakkak yardım al. Evlilik, çocuk şifa olur inşallah rahatsızlıklarina da

Bana da çok normal gelmiyor fakat daha çok yeni evlisiniz bu tür şeylerin oturması zaman alır. Eşin de açık sözlüymüş ne güzel. Birbirinize açık olup, zor durumda kalmadan olayı oraya getirmeyin bence. Evliligin başında nasıl başlarsa öyle gider. Bir de hassas bir yapın var belli ki, hamilelik de erken olmuş ihtiyaç duyduğunda muhakkak yardım al. Evlilik, çocuk şifa olur inşallah rahatsızlıklarina da
Çoook teşekkür ederim,çok kısa bi zaman diliminde konuşarak bu sorunu aştık 😌

gerçekten akıl almak için açtığım bi konu. evlilikte masturbasyon doğal bi şey mi? eşim sanki bu olağandışı gibi bir şey davranıyordu aslında o yüzden nasıl tepki vereceğimi bilemedim
Ay tabi ki doğal bir şey. Ruh haliniz huzursuz oldugu için onu yansıtıyorsunuz diğer durumlara da. Gercekten cocuk sahibi olmak istiyor musunuz biraz bunun üstüne yogunlasin

merhaba hepinize. sizlerden bi küçüğünüz olarak bi akıl,yardım,taktik istiyorum. 4 ay önce evlendim,6 haftalık hamile olduğumu öğrendim ve öğrendiğim an nedenini bilmediğim şekilde istemiyorum diye ağladım, daha sonra kabul ettim ve o depresif ruh halimden çıktım. hamilelikle ilgili mi bilmiyorum fakat eşim bana ilgisini kesti gibi hissediyorum, belki gerçekten öyle bi tavrı yok demesine göre yok fakat ben sanki bana karşı ilgisi bitmiş,beni eskisi gibi sevmiyormuş gibi hissediyorum. dün yaşadığımız olaya gelirsek cinsel ilişki sırasında boşalma yaşayamadı çok zorlandı ve ben kendisini kötü hissetmemesi adına hiçbir sorun olmadığını belirttim. bugün ise bana hiç yanaşmadığı için, ilgi beklediğimden sanırım o ilgiyi de göremediğim için sen benden soğudun mu? sarılmıyorsun,dün de ben zorladığım için ilişki oldu ve istemediğin içinde boşalamadın tarzı bir şey dedim. o da doğruyu söyleyeyim mi diyerek konuya girdi. dün 2 3 saatliğine anneme kadar gittiğimde masturbasyon yaptığını ve hemen sonra benim geldiğimi o yüzden de boşalamadığını söyledi. ne hissetmeliyim bilmiyorum,sizlerin aklına,fikrine gerçekten çok ihtıyacım var. çok teşekkür ederim.
Bana göre evlilikte masturbasyon normal. Ben de eşim olmadığı zamanlar yapıyorum. Bazen insan kendi kendine olmak istiyor o yüzden çok büyütmeyin kendinizce. İlk zamanlarda ben de hamile olduğumda korkmuştum nasıl bakacağım acaba yeterli miyim diye. Hepsi geçiyor, istedikten sonra kadınların yapamayacağı hiçbir şey yok.😙

X