Bana akıl verin. O benden uzaklaşıyor.

cillikiz97

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
6
5
27
Sevgilim değil ama ikimizde birbirimizden hoşlanıyoruz. En azından ben böyle biliyorum. İlk gün ben ona karşı soğuk davranıyordum ama çok kibardım. Ki; her yeni tanıştığım kişiye karşı öyleyimdir. Ama sonraki günlerde o bana adım atalım dediğinde ben bilmem deyip gülücük koymuştum mesajın sonuna. Sonra ben emin olduğumda aynısını sormuştum. O da buluşalım önce dedi. Bakın önceden buluşma ile ilgili bir şey dememişti. Bende dediğime pişman oldum. Geri adım attım. Peşimden koşmaya başladı yine. Her neyse buluşamadık bir türlü. Ona çok iyi davranmaya başladım. Onu düşünmem hoşuna gidiyormuş kendisi demişti. Ben de zaten içimden geldiği gibi hareket etmeye başladım. Ama o ben ne kadar ilgilensem o kaçıyor. O beni hiç düşünmüyor. O resmen numara yapıyormuş gibi geliyor. Bana hep canım diyor. Arada hayatım diyor. Bu akşam da iki kere kızdığımda bana aşk olsun dedi ama lafın gelişi deyip geçtim. Birde bir söz vardır bilirsiniz onu deyip geçtim. Aşk olmazsa meşk olsun. Neyse işte böyle... Ona yaklaşamıyorum. Yaklaşırsam kaçıyor ceylan misali... Ben ne yapacağım o bana ben kaçmadığım sürece yaklaşmıyor. Ama ondan kaçmak istemiyorum... Niye böyle ben ne yapacağım?

X