Bana bir akıl verin

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar ben ticaret meslek lise mezunuyum suan ıse htıyacım var ama satıs temsılcısı kasıyer olarak calısmak ıstemıyorum en son bu yuzden ayrıldıım ıs arama sıtelerıne bakıyorum cagrı merkezı sekreterlık ama nasıl bı yer bılmıyorum basvuramıyorum korkuyorum acıkcası gecen haberlerde okudum ıse gırmıs bayan sıgorta ıslemlerı ıcın kımlıgını ıstemısler uzerıne sırket acmıslar bunlarıda duyunca ıyıce korkak oldum ama calısmam gerek dedıgım gıbı magazada calıssam 12 13 saat sureklı ayakta aksam 10 cıkısı oluyo baya gec oluyo 10dan sonra eve gelmen saat kacı buluyo aöfde okuyorum ders calısamıyodum ısten ayrıldım ben ne yapayım bır akıl verın hayat o kadar bos gelır oldu kı calısmam gerek...

Son düzenleme:
canm şuan için aynı durumdayız anlaşılan bende boş durmaktan bunalımdayım ama işyerlerine de güvenemiyorum aöf okuyorum sonu sınıf.iş arama konusuna gelince aynen korkarak da olsa başvuruyorum işsizlik o kdar patladıki bazı görüştüğüm yerler neredeyse karın tokluğuna çalıştırmaya kalktılar bende kabul etmedim şimdi ders çalışıyorum ve sınavlara bikaçgün kaldı bittikten sonra bu konuya yoğunlaşıcam artık bide ikide birişe girip çıkıp durmak istemiyorum hayırlısı inşallah istediğimiz gibi bir işe girebiliriz :a015:moralini bozma kendini motive edip derslerini ihmal etme canm başarılar:kahve:

canm şuan için aynı durumdayız anlaşılan bende boş durmaktan bunalımdayım ama işyerlerine de güvenemiyorum aöf okuyorum sonu sınıf.iş arama konusuna gelince aynen korkarak da olsa başvuruyorum işsizlik o kdar patladıki bazı görüştüğüm yerler neredeyse karın tokluğuna çalıştırmaya kalktılar bende kabul etmedim şimdi ders çalışıyorum ve sınavlara bikaçgün kaldı bittikten sonra bu konuya yoğunlaşıcam artık bide ikide birişe girip çıkıp durmak istemiyorum hayırlısı inşallah istediğimiz gibi bir işe girebiliriz :a015:moralini bozma kendini motive edip derslerini ihmal etme canm başarılar:kahve:

bende calısıcam son bırkac gun olsa bıle son sınıfsın ne guzel 2.sınfım bende bana bıraz taktık ver nasıl calısıyorsun ayrıca ıse gır cık nefret ederım bende ama oluyo berbat ısler olunca ne yapayım nereye basvursam ne yapsam umutsuz kalldım ((cvp yazdıgın ıcın ayrıca tesekkkur

yardımcı kitaplardan sürekli soru çözmelisin ve sınav saatine kadar hep bak sorulara 3 gün 3 gündür kalanları büte bırakırsın şimdi en zorlanmadığın derse başla istersen çalışmaya,ünite sonlarındaki soruları doğru çözmeye bak birde final deneme soruları var nette onları da çözmek faydalı:1rolleyes:

X