bana da yardım eder misiniz? kendime getirilmeye ihtiyacım var.

Tami tamina aynende boyle bi adam vardi hayatimda baktim saclarim dokuluyor gunden gune eriyorum hasta oluyorum biraktim gitti simdi aklima bile gelmiyor bokunda yuvarlansin
Ayrilmaktan korkma gor bak ayrilinca ne kadar hafifleyeceksin ne demisler; kapanan kapinin onunde aglayip durursan, acilan kapilari goremezsin..

Bu adam sizi sevmiyor.kal yada git diyemem diyor.seven adam böyle yapmaz.seven insan hep aklı sevdiginde olur.gun içinde arar sesini duymak ister.arama mesaj attığında dönerim.diyor.yani hayatında biri de var.cok müsait olmuyor senle uğraşmak istemiyor. Sana değer veren aklı sende olacak gözünün içine bakacak değer veren insani hayatına al.boyle öküzlerle hayat geçmez.ben eşimle 7 sene flört edip evlendim.simdi 11 senelik evliyim.bunu neden söylüyorum. Senin yazdıklarının hiçbirini ciddi düşünen aklı başında bir erkek yapmaz.gezip bozup vakit geçireyim diyen adamlar yapar. sen onun için yedek olacaksın hep.cani istediginde sana yazacak.cani istemediğinde yazmayacak.
bunların hepsinin farkındayım biliyor musunuz, ve o kadar basit bir adamın bana böyle yapabilmesi bende sadece hırs yapıyor sanırım. beni sevecsk yapamaz böyle triplerine giriyorum. kendime gelsem çok iyi olacak ama atamıyorum içimden bu hırsı saçmalığı

Tami tamina aynende boyle bi adam vardi hayatimda baktim saclarim dokuluyor gunden gune eriyorum hasta oluyorum biraktim gitti simdi aklima bile gelmiyor bokunda yuvarlansin
Ayrilmaktan korkma gor bak ayrilinca ne kadar hafifleyeceksin ne demisler; kapanan kapinin onunde aglayip durursan, acilan kapilari goremezsin..
bende öyleyim 8 kilo verdim, şuan 48 kiloyum. saçlarım tırnaklarım ve önemlisi ruh sağlığım. artık korkmuyorum, sadece bu üzülme süreci ne kadar sürmüştü sizde çünkü artık gücüm kalmadı ..

bende öyleyim 8 kilo verdim, şuan 48 kiloyum. saçlarım tırnaklarım ve önemlisi ruh sağlığım. artık korkmuyorum, sadece bu üzülme süreci ne kadar sürmüştü sizde çünkü artık gücüm kalmadı ..
Acikcasi 1 ay oldu gideli hala donup geriye bakmamaya calisiyorum cunku bakarsam yine kaybolurum biliyorum insan surekli donup dusunuyo yok verdigim tavizler, emekler, en onemlisi sevgi karsiligi bumuydu vs vs ama demekki biseyleri yasayip gormem ogrenmem bakis acimi degistirmem gerekiyomus diyorum hep iyi yanindan bakmaya calisiyorum sende oyle yap🤗
Inan unutulmayacak hic kimse ve hic bisey yok insan neleri neleri sindiriyo kiytirik bi ask acisi seni ezip gecmesin🙃

Şimdi seni yerin dibine gömücem ki çıkman hızlı olsun

Bu kadar gurursuz musun?
Onla bunla uçkurunu giderip senle zaman geçiren bi çüklü için depresyona girecek kadar aciz misin?
Bana yalan söyleme çünkü yine inanırım
Ya da
Kemalim beni sever sadece kafası karışık diyecek kadar hala içinde onu aklamaya çalışacak kadar güçsüz müsün?

Sevgimi haketmeyen birine 4 senemi verdim
Zamanıma acıyorum
O zamanı geri alabilme fırsatım olsa ellerimle bok temizlerim o kadar pişmanım ki zamanımı saçma bi insana harcadığım için
Keşke ot gibi yaşasaydım da sevgimi zamanımı haketmeyenlere harcamasaydım

Umarım aydınlanmana yardımcı olmuşumdur:)

Şimdi seni yerin dibine gömücem ki çıkman hızlı olsun

Bu kadar gurursuz musun?
Onla bunla uçkurunu giderip senle zaman geçiren bi çüklü için depresyona girecek kadar aciz misin?
Bana yalan söyleme çünkü yine inanırım
Ya da
Kemalim beni sever sadece kafası karışık diyecek kadar hala içinde onu aklamaya çalışacak kadar güçsüz müsün?

Sevgimi haketmeyen birine 4 senemi verdim
Zamanıma acıyorum
O zamanı geri alabilme fırsatım olsa ellerimle bok temizlerim o kadar pişmanım ki zamanımı saçma bi insana harcadığım için
Keşke ot gibi yaşasaydım da sevgimi zamanımı haketmeyenlere harcamasaydım

Umarım aydınlanmana yardımcı olmuşumdur:)
oldu gözümde yaşla tebessüm edip okudum, kemalim yapmazdan sonra :))) şuanki acım ile sadece benim sevgime saçımın tek bir teline muhtaç olsun istiyorum. buda hırsım geçmediği için sanırım..

Adam açık açık or. splk peşindeyim demiş. Nerden isterseniz oraya alın lafı yani :) Gencecik kadınsınız böyle bir adama yalvarır pozisyondasınız şu an size hiç yakışmıyor bu durum hiçbir kadına yakışmaz zaten.

Özetle ; beni bağlama, her istediğimi yaşayayım ama cebimde dur ki, kazık yediğimde yaralarımı sende sarabileyim, diyor.

Adam açık açık or. splk peşindeyim demiş. Nerden isterseniz oraya alın lafı yani :) Gencecik kadınsınız böyle bir adama yalvarır pozisyondasınız şu an size hiç yakışmıyor bu durum hiçbir kadına yakışmaz zaten.
ya ben mal kalıyorum biraz sanırım. yanındayken o kadar ilgili ki arabanın camını açmak için bile sorar üşüyosan kapatayım bilmem ne. sevmese ne diye yapar diyorum. ben sevmediğim birinin yanında oturmaya bile tahammül edemem çünkü...

Özetle ; beni bağlama, her istediğimi yaşayayım ama cebimde dur ki, kazık yediğimde yaralarımı sende sarabileyim, diyor.
benimde anladığım bu. açıkça sordum hayatında biri varsa söyle ben gideyim diye yeminler ediyor, kimse yok seni seviyorum değer veriyorum bilmem ne. bu kadar salak değildim ya ben 30 yaşında beyni geriye giden bi ben varım sanırım

bunların hepsinin farkındayım biliyor musunuz, ve o kadar basit bir adamın bana böyle yapabilmesi bende sadece hırs yapıyor sanırım. beni sevecsk yapamaz böyle triplerine giriyorum. kendime gelsem çok iyi olacak ama atamıyorum içimden bu hırsı saçmalığı
Böyleleri icin hırs mi yapacaksın.benden cinsellik beklentisi yok diyosun.zaten yapacağını yapıyor başkalarıyla.bu adamdan kurtulduğuna şükret.biri e bağlı kalamam demiş açıkça.yani bikac tane var. Bir bitiş her yeni bir başlangıç için adımdır.sDusunsene seni seven surekli arayip seni ozledigini söylenen seni mutlu etmek icin elinden geleni yapan biri çıkacak.ama sen buna takılıp kalarak önüne çıkacak kişileri kapatıyorsun.

Böyleleri icin hırs mi yapacaksın.benden cinsellik beklentisi yok diyosun.zaten yapacağını yapıyor başkalarıyla.bu adamdan kurtulduğuna şükret.biri e bağlı kalamam demiş açıkça.yani bikac tane var. Bir bitiş her yeni bir başlangıç için adımdır.sDusunsene seni seven surekli arayip seni ozledigini söylenen seni mutlu etmek icin elinden geleni yapan biri çıkacak.ama sen buna takılıp kalarak önüne çıkacak kişileri kapatıyorsun.
gelenleri de istemiyorum zaten değişik birşey oldum. herşeyi yapmak için her türlü imkanım var. altımda arabam, istediğim yere giderim annem dönüpte niye geziyosun ediyosun demez. ama ben haftalardır bunun için eve kapandım..

Tabii ki salak değilsin, sadece seviyorsun.Başka biri sana aynı şeyleri anlatsa, sen de benim sana attığım mesajı atardın, ama sevgi başka birşey.

ya ben mal kalıyorum biraz sanırım. yanındayken o kadar ilgili ki arabanın camını açmak için bile sorar üşüyosan kapatayım bilmem ne. sevmese ne diye yapar diyorum. ben sevmediğim birinin yanında oturmaya bile tahammül edemem çünkü...
Seviyordur, vakit geçirmekten keyif alıyordur bunları bilemem ama size hissettiği her neyse içimdeki o duyguları öldürmesine yetmemiş. Hala başka kişiler onu heyecanlandırıyor malesef. Bu da sizin gitmeniz için yeterli zaten. Üstelik sizinle kalmaya istekli biri de yok siz sadece niye hayatıma girdin diye yanlış anlamayın ama duygu sömürüsü yapıyorsunuz.

Ha bi de sevgime saçımın teline muhtaç olsun falan filan, bunlar filmlerde olur:) Anlıyorum sevmişsiniz ama yanlış kişi. O zaman napıyoruz teşekkür edip sıradaki diyoruz. Hayat kısa böyle adamlara harcamaya değmez.

Seviyordur, vakit geçirmekten keyif alıyordur bunları bilemem ama size hissettiği her neyse içimdeki o duyguları öldürmesine yetmemiş. Hala başka kişiler onu heyecanlandırıyor malesef. Bu da sizin gitmeniz için yeterli zaten. Üstelik sizinle kalmaya istekli biri de yok siz sadece niye hayatıma girdin diye yanlış anlamayın ama duygu sömürüsü yapıyorsunuz.

Ha bi de sevgime saçımın teline muhtaç olsun falan filan, bunlar filmlerde olur:) Anlıyorum sevmişsiniz ama yanlış kişi. O zaman napıyoruz teşekkür edip sıradaki diyoruz. Hayat kısa böyle adamlara harcamaya değmez.
yok çok koştu peşimden aylarca o yüzden dedim neden girdin diye, belki de canını yakmak istedim bilemedim :))
evet yanlış kişi, bir insan en fazla bu kadar yanlış olabilirdi galiba:)

Yedek tekersiniz. Boşta kalinca geliyor. Sonra isi duzelince gidiyor. Tamamen kaybetmekte istemedigi icin boyle cevir kazi yanmasin yapiyor.

Yedeği olan insan davranışı bu , illaki birileri vardır hayatında ben öyle düşünüyorum . O yüzden size rest çekmiş , hem beni sıkmasın hem yanımdan gitmesin. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu . Aklını başına al , kendin çekil tamamen hayatından belli ki bu adamdan ne köy olur sana ne de kasaba...

X