Bana Fikir Verir misiniz Hanımlar

neden sadece kizanlara cevap veriyorsunuz?
Bakin kiz kardesinize haber gonderen kisileri tespit edip sahit yazdirin dedim cunku bu kisiler ifade vermek zorunda kalacaktir.
Gidip bu kisilere sizinde kardesiniz, kızınız vardir lutfen yardim edin de diyebilirsiniz.

Kadin derneklerine haber verin diyorum, hangi derneklerle konusabilirim diye sormuyorsunuz bile.

Buradan bakinca gercekten derdiniz 200tl gibi duruyor.

Dün buraya yazdıktan sonra bianda işyerinde yoğunlaştım işleim çıktı o yüzden cevap yazamadım
Şimdi okuldan geldim gerekli birimlere şikayet de bulundum okulla da görüştüm adam inkar ediyomuş para vermedim diye uyduruyo diyomuş geri zekalı sapık
Öğretmen hala biz bi işletme kaybettik diyo sizi de şikayet ederim siz daha bir sürü öğrenci kazandınız ona göre konusun dedim
Bi dünya olay oldu inanın kafam allak bullak adam böyle inkar ederken bi yere varabilir miyiz bilmiyorum ama en azından bundan sonra ki öğrencilere dokunamaaz

Kardesiniz tacize maruz kalmış siz 200-300 tl nin pesine düşmüşsünüz. Birakin parasini pulunu direk savcılığa gidip dilekce verin. Öğretmenlerin tavrını da anlatın onlardan da şikayetçi olun. Asla susmayın derhal şikayetçi olun. O ufak görünen seyler kardesinizin icinde ne yaralar açmış ki gece kabus görüp altina kacirabiliyor.

Dün buraya yazdıktan sonra bianda işyerinde yoğunlaştım işleim çıktı o yüzden cevap yazamadım
Şimdi okuldan geldim gerekli birimlere şikayet de bulundum okulla da görüştüm adam inkar ediyomuş para vermedim diye uyduruyo diyomuş geri zekalı sapık
Öğretmen hala biz bi işletme kaybettik diyo sizi de şikayet ederim siz daha bir sürü öğrenci kazandınız ona göre konusun dedim
Bi dünya olay oldu inanın kafam allak bullak adam böyle inkar ederken bi yere varabilir miyiz bilmiyorum ama en azından bundan sonra ki öğrencilere dokunamaaz
Bir avukatla görüşüp fikir alın o sizi daha guzel yonlendirir. Her meslekte oldugu gibi ogretmenlikte de iyi kötü var. Her ogretmene maalesef oyle çocuğunuzu emanet edemiyorsunuz . Ve emin olun olayi örtbas etmek icin büyük çaba harcarlar cunku oyle talimat geliyor. Siz gerekli sikayetleri edin gerekirse o adamida onu koruyanlari da ifşa edin herkese rezil olsun.

X