Bana ilkkez vurdu

Afflicted

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
105
32
Gecen aksam Dügune gidicektik bende annemlere gitmiştim esim beni 1 saat öncesinden nikah olcak ben eve geldim nikaha yetiselim diye aradı tabi ben hazirlanmamistim stres oldum eve geldim apartopar hazırlandım benim hazırlanırken stres olduğumu biliyor bu halimi sevmediğini de biliyorum bende memnun değilim ama önceden haber vermesi gerekirdi çünkü herhangi bir saat gitsek olur diye ben dikkat etmedim yoksa çoktan eve gelip hazirlanirdim .. Düğün yerine gittik nikaha yetişemedim diye stresli gittik ayağımda topuklu vardı zor yürüyorum oda onden hızlı hızlı gidiyor ilerden döndü bana seni zerre sevmiyorum diye bağırdı sonra sinirlendim durdum deli gibi bağırdı yürü lan diye .. o kadar gururum incindiki insanlar bize bakıyor sırf düğün sahibi sevdiğim ablam abim olduğu için o önden gitti ben dönecektim ama vazgeçip arkadan girdim düğüne başka masaya oturdum .. Nikahı da kacirmamisiz ayrıca 5 dk sonra yanıma geldi oturdu birşey olmamış gibi tabi ben yüz vermiyorum sonra dans vardı ona kalkalım dedi kalkmadım o kalktı dikildi dans edenlerin yanında bende kıyamadım kalktım sonra dans ederken bana tam dayakliksn dedi ne alaka dedim heyecanına sinir oluyorum dedi bende tamam milletin ortasında bağırdın aldın hıncını dedim neyse oturduk sonra annesigil geldi kaynanama çok kızgınım o ayrıntıya girmycem ama en son haddini baya aştı bana karşı o yüzden resmi davranıyorum . Ciddi oturuyorum vs eşimle birlikte ara hava aldık geldik oturduk arada oynadık eşim hatta bana bida heyecanlanma söz ver tamamı dedi öptü sonra oturduk biraz daha derken kalkalım moduna girdi ailesi bende yürüyerek gitmesinler diye birakmycakmsn dedim eşime o sirada annesigilin elini opmustuk oda evet diyerek başını salladı sonra çıktık dışarı ama dışarı çıkınca ben daha bir sürü kişiyle goruscektim kalkalım dedin diye kalktım diye tekrar bağırmaya başladı .. ben kalkalım demedin aileni birakmycakmsn dedim sen evet deyince çıktık ne var bunda dedim .. düğün boyunca gönlümü almaya çalışan adam sanki bir anda gitti gene gelirken bağırdığı yolda bağırmaya başladı . Annesigilde önden gitmisti o sırada ben onları bırakalım diye düşünerek öyle hareket etmiştim dedim eşim başladı orda ellerini öpmek ne demek geçirmek demek ben daha bir sürü kişiyle muhabbet edcktm düğün boyu suratın bir karış seni çektim gelme arkadaş benle bir yere sal beni dedi arabaya bindik devam etti söylenmeye dayanamadım ceketini yüzüne firlattm yeter dedim sus artık kendine gel beni bırak o zaman geri gel düğüne içinde kaldıysa uğraşamam diye çıldırttı beni çantamı falan attım torpidoya koptu ama o kadar tahrik ettiki ben öyle bağırırken kafama vurdu saçımı çekti göğsüme vurdu neye uğradığım ı şaşırdım hayatımda ki ilk dayağı yedim teşekkür ederim dedim . Vurmak değil o vurmadm dedi ama anlatamam o an halimi sonra kufrede küfrede bağırmaya başladı evlilik illet birşey kötü birşey gibisinden baya bağırdı tamam öfkenin kustun bana da vurdun eve geldik beni bırak git dedim ama gitmedi geldi arkamdan ağlayarak makyaj ve kiyafetimle uyuyp kaldm çok çaresiz hissediyorum kendimi bir yandan sınavlarm var çalışmam gereken ama sarhoş gibiyim o kadar kotuyumki .. ne yapmalıyım bilmiyorum tek bildiğimi çok incindim

Gecen aksam Dügune gidicektik bende annemlere gitmiştim esim beni 1 saat öncesinden nikah olcak ben eve geldim nikaha yetiselim diye aradı tabi ben hazirlanmamistim stres oldum eve geldim apartopar hazırlandım benim hazırlanırken stres olduğumu biliyor bu halimi sevmediğini de biliyorum bende memnun değilim ama önceden haber vermesi gerekirdi çünkü herhangi bir saat gitsek olur diye ben dikkat etmedim yoksa çoktan eve gelip hazirlanirdim .. Düğün yerine gittik nikaha yetişemedim diye stresli gittik ayağımda topuklu vardı zor yürüyorum oda onden hızlı hızlı gidiyor ilerden döndü bana seni zerre sevmiyorum diye bağırdı sonra sinirlendim durdum deli gibi bağırdı yürü lan diye .. o kadar gururum incindiki insanlar bize bakıyor sırf düğün sahibi sevdiğim ablam abim olduğu için o önden gitti ben dönecektim ama vazgeçip arkadan girdim düğüne başka masaya oturdum .. Nikahı da kacirmamisiz ayrıca 5 dk sonra yanıma geldi oturdu birşey olmamış gibi tabi ben yüz vermiyorum sonra dans vardı ona kalkalım dedi kalkmadım o kalktı dikildi dans edenlerin yanında bende kıyamadım kalktım sonra dans ederken bana tam dayakliksn dedi ne alaka dedim heyecanına sinir oluyorum dedi bende tamam milletin ortasında bağırdın aldın hıncını dedim neyse oturduk sonra annesigil geldi kaynanama çok kızgınım o ayrıntıya girmycem ama en son haddini baya aştı bana karşı o yüzden resmi davranıyorum . Ciddi oturuyorum vs eşimle birlikte ara hava aldık geldik oturduk arada oynadık eşim hatta bana bida heyecanlanma söz ver tamamı dedi öptü sonra oturduk biraz daha derken kalkalım moduna girdi ailesi bende yürüyerek gitmesinler diye birakmycakmsn dedim eşime o sirada annesigilin elini opmustuk oda evet diyerek başını salladı sonra çıktık dışarı ama dışarı çıkınca ben daha bir sürü kişiyle goruscektim kalkalım dedin diye kalktım diye tekrar bağırmaya başladı .. ben kalkalım demedin aileni birakmycakmsn dedim sen evet deyince çıktık ne var bunda dedim .. düğün boyunca gönlümü almaya çalışan adam sanki bir anda gitti gene gelirken bağırdığı yolda bağırmaya başladı . Annesigilde önden gitmisti o sırada ben onları bırakalım diye düşünerek öyle hareket etmiştim dedim eşim başladı orda ellerini öpmek ne demek geçirmek demek ben daha bir sürü kişiyle muhabbet edcktm düğün boyu suratın bir karış seni çektim gelme arkadaş benle bir yere sal beni dedi arabaya bindik devam etti söylenmeye dayanamadım ceketini yüzüne firlattm yeter dedim sus artık kendine gel beni bırak o zaman geri gel düğüne içinde kaldıysa uğraşamam diye çıldırttı beni çantamı falan attım torpidoya koptu ama o kadar tahrik ettiki ben öyle bağırırken kafama vurdu saçımı çekti göğsüme vurdu neye uğradığım ı şaşırdım hayatımda ki ilk dayağı yedim teşekkür ederim dedim . Vurmak değil o vurmadm dedi ama anlatamam o an halimi sonra kufrede küfrede bağırmaya başladı evlilik illet birşey kötü birşey gibisinden baya bağırdı tamam öfkenin kustun bana da vurdun eve geldik beni bırak git dedim ama gitmedi geldi arkamdan ağlayarak makyaj ve kiyafetimle uyuyp kaldm çok çaresiz hissediyorum kendimi bir yandan sınavlarm var çalışmam gereken ama sarhoş gibiyim o kadar kotuyumki .. ne yapmalıyım bilmiyorum tek bildiğimi çok incindim
Bu bir anlık bişey değil. Eşin dolmuş yaş kaç

Siz heyecanlandığınızda söylene söylene mi hazırlanıyorsunuz? Neden heyecanlanmanıza bu kadar kızdı eşiniz onu anlamaya çalışıyorum.

Bakın yaşadığınız şey çok ağır bir şey kesinlikle hatalı olan eşiniz ve öfke kontrolü sorunu var ama siz de ne yapsa sineye çekip zemin hazırlıyorsunuz. Mesela,nikaha sen git beni biliyorsun öyle apar topar hazırlanamam. Hazırlanınca ben arkandan taksiyle gelirim diyebilirdiniz eşinize.

İnsanların içinde size deli gibi bağıran adamla neden o salona giriyorsunuz? Hadi girdiniz,madem öyle neden pek hoşlanmadığınız kayınvalidenizin yanına oturup yüz asıyorsunuz. Eşinizle de kayınvalidenizle de ilgilenmeyip eğlenmenize bakabilirdiniz. Sonra eşinizin yaptığı hatayı evde bilahere yatırırdınız masaya

Ayrıca eşinizin kimi nereye bırakacağını da siz düşünmeyin. Onun ailesi neticede belki de bırakmak istemiyordu. Ki buna benzer bişey söylemiş eşiniz de.

Arabada ceket atmalar çanta atmalar hiç güzel değil bunlar da.

Ama eşinizin yaptığının açıklanabilir bir yanı asla asla yok. Ne yaparsanız yapın bunu yapmaya hakkı yok! Şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz bilmiyorum ama nedense bana günlük hayatınıza dönecekmişsiniz gibi geldi çünkü o bağırmadan sonraki tepkisizliğiniz öyle hissettiriyor. Ne yapacağınıza karışamam ama normal hayatınıza dönmeyin sakın. Öfkesini kontrol altına alamayan tedavi olsun.(siz de şiddete meyillisiniz ama haberiniz olsun )

Bu anlattıklarınız bana çok basit konular olarak geldi kusura bakmayın. Yani eşinizin gerçek bir derdi olsa ben yapacak çok şaşırdım. Kalkmak istemiyorsa düğünde söyleseymiş kalkmasaymışsınız. Bu ne duygu değişimleri ne saçmalık böyle .
Siz de pek sakin birine benzemiyorsunuz.

Adam zaten agresif biriymiş. Şimdiye kadar vuracak cesareti olmamış. Artık var. Hazırlıklı olun her tepesi attığında size daha şiddetle saldırabilir. Anladığım kadarıyla pişman falan da değil. Ben nedense bir şey yapacaginizi düşünemedim. Herkesin içinde bağırıp cagirmasina rağmen düğünde kalmış oynamissiniz vs. Şiddetin haklı hiçbir yanı yok. Şunu şöyle etseniz bunu böyle etseniz diye tavsiye veremeyecegim. Basit bir şeyden saldırmış. Şimdi olmasa sonra olacakmış belli ki. Sık sık da tartışıyormussunuz. Kırıldığınızı bari belli edin de en azından bir durup ne yaptım diye düşünsün.

İkinizde de kabahat var.evliliğe alışamamışsınız gibi geldi bana .bir taraf daha alttan almalı diye düşünüyorum yoksa yürümüyor yani

şiddet şiddeti doğurur, o el bir kere kalkmış ne yazık ki bir daha boş durmaz. nerden mi biliyorum? çünkü aynısını ben de yaşadım. çok iyi düşün, ona göre kararını ver. birde sanırım erkeklerin ortak özelliği, itip kakmayı, kola veya bacağa vurmayı ya da saç çekmeyi şiddet olarak görmüyorlar.

Kocan eserekli biraz galiba. Bı kalkalım dıyor bı niye kaldırdın dıyor. Son derece yanlış tavırlar sergılemıs çok çok haksız buldum esınızı. Ama sende çok sevdıfım ablam abım dıyorsun neden hıc onemsemedın de o gün annende oturdun? Erken gelıp hazırlanmalıydın. Ikınızde çok çocukça hareketler etmıssınız

O el bir kalktı mı bir daha inmez! O sınırı aşmaması gerekirdi eşinin. Vurmak böyle olmaz, vurmadım ne demek? Vurmanın tanımı neymiş o zaman? Seni kandırmaya falan mı çalışıyor nedir? Çocuk mu sanıyor???
İnanılmaz öfke sorunu var ve böyle saçma bir şey için yaptıkları ve söyledikleri çok orantısız. Sindirmeye çalışıyor besbelli. Senin o heyecanlı hâlini zaten biliyordu, bu kadar sinir oluyorsa evlenmeseydi. Düğüne 1 saat kala herkes heyecanlanır, herkesin eli ayağı birbirine dolaşır. Diyeceğim o ki, sende sorun yok. Onunki tamamen bahane kızmak için.

şiddet şiddeti doğurur, o el bir kere kalkmış ne yazık ki bir daha boş durmaz. nerden mi biliyorum? çünkü aynısını ben de yaşadım. çok iyi düşün, ona göre kararını ver. birde sanırım erkeklerin ortak özelliği, itip kakmayı, kola veya bacağa vurmayı ya da saç çekmeyi şiddet olarak görmüyorlar.

Neyi şiddet olarak görüyorlar peki? Yüzün ortasına yumruk,tekme tokat bedene girişmeyi mi? Zaten güç yetiremeyiz onlara fiziki olarak. Yazık ya !

Nikah saati bellidir bunu ve hazırlanma sürenizi düşünüp eve erken gelebilirdiniz

Kayınvalidenizle aranız iyi olmasada dışarıya belli etmemek adına surat asmak yerine çok fazla muhatap olmadan oturabilirdiniz.

Hem yanında asık suratla oturmayı uygun gördüğünüz insanların evlerine bırakılmalarından size ne

Sizi insanların içinde bağırarak rencide eden eşinize dans sırasında acıdım da eşlik ettim nasıl bi şey anlamadım

Siz heyecanlı bir yapınız olduğu halde hazırlanma işini son ana bırakmakmakla eşinizde öfkesini kontrol edememekle hatalı

Neyi şiddet olarak görüyorlar peki? Yüzün ortasına yumruk,tekme tokat bedene girişmeyi mi? Zaten güç yetiremeyiz onlara fiziki olarak. Yazık ya !
kafa, göz morarmayınca şiddet olmuyor onlara göre maalesef. benim eski eşim mesela "seni komaya sokarım, ondan sonra dövdü dersin" derdi. offf yine hatırladım :KK42:bunun yükü gerçekten çok ağır.

kafa, göz morarmayınca şiddet olmuyor onlara göre maalesef. benim eski eşim mesela "seni komaya sokarım, ondan sonra dövdü dersin" derdi. offf yine hatırladım :KK42:bunun yükü gerçekten çok ağır.

:KK43: Hepsi geride kalmış, kurtulmuşsunuz artık. Umarım bundan sonra güzel olur her şey.

Kendimi haklı bulmuyorum zaten o amaçla yazmadım ilkkez vurdu o canımı yaktı belki tahrik oldu oda olabilir ama ben ailemde şiddet görmedim bu mu olmalı kizmanin karşılığı ilk ve sindiremiyorum kaba tabirle mal gibiyim ne yapayım nasıl davraniyim aglayamıyorum da salak salak oturuyorum sadece

X