Bana özel fotoğraflarını attı..Kafam çok karışık bir el uzatır mısınız ?

Böyle demeyin sosyal medyada orada burada herkesin üniversiteye başladı mı hatta bazen lisede cinsellik yaşaması gerektiği algısı alıyorum bazen. Böyle bir algının olduğunu yabancı ünlülerden bile duymuştum açıklama yapmışlardı. Üstüne bir de 25 yaşına gelip hala bakire olan insanlarla içten içe alay ediyormuş insanlar. Yani ben böyle duydum.
kuzum sen nerde yaşıyosun amerikada yada fransadamı 25 yaşına gelince bakirelik ayıpmış töbe töbe

Günaydın herkese.. Gerçekten dinlenilmeye ve abla/kardeş/dost tavsiyelerine, bakış açılarına ihtiyacım var.
Ben bir süredir birinden hoşlanıyorum. Bir süre dediğim de 1-2 hafta gibi kısa bir süre. Çocukla kafalarımızın uyuştuğunu hissettim. Benimle benzer hayat görüşlerine sahip, tam da hayal ettiğim erkek profiline yakın biriydi. Üstelik acayip yakışıklı. Benimle konuşmasına bile şaşırdım.
Sonra acı bir gerçeği öğrendim. Bu çocuğun sevgili olmadığı ama cinsel ilişki yaşadığı bazı kadınlar varmış. Bu beni yıktı, sessiz kalmaya ve hoşlantımı unutmaya karar verdim. Zaten çocuk daha önce kimseye aşık olmamış ve aşk ilişkisi yaşamamış. Böyle ilişkiler de benim daha önce yaşadığım şeyler değil. Sadece varlığını bildiğim ilişkiler.
Asıl son noktaya gelecek olursak, bu çocuk bana dün gece birden özel fotoğraflarını ve videolarını attı. Bunları ilk kez bana attığını, beni çok istediğini söyledi. Ben de ondan çok hoşlandığım halde teklifini kabul edemedim. Böyle ilişkilere açık olmadığımı falan söyledim.

Derdime gelecek olursak da, eski konularımdan da anlaşılacağı üzere insan ilişkilerinde başarısızım zaten. Bir de üstüne sosyal medyada, kendi yaş grubumda herkesin çatır çatır cinsellik yaşadığı algısı ve benim de yaşımın geçmeye başladığı düşüncesi (Yaşım 20) beni yiyip bitiriyor.
Daha da kısaltırsak kaygılarım, hormonlarım ve prensiplerim arasında kaldım.
Fikirlerinizi belirtip yol gösterir misiniz çok ihtiyacım var ? Daha önce hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmamıştım.
o fotoğrafları sadece sana atmadığına adım kadar eminim önce onu söyliyim bir de herkes bunu yaşıyor bende yaşamalıyım algısı yanlış bence böyle bi düşünceye kapılma ne zaman kendini hazır hissedersen ozaman yaşa böyle şeyleri çocuğun da daha aranızda doğru düzgün bir ilişki yokken sana nude atması bence itici bi durum

Günaydın herkese.. Gerçekten dinlenilmeye ve abla/kardeş/dost tavsiyelerine, bakış açılarına ihtiyacım var.
Ben bir süredir birinden hoşlanıyorum. Bir süre dediğim de 1-2 hafta gibi kısa bir süre. Çocukla kafalarımızın uyuştuğunu hissettim. Benimle benzer hayat görüşlerine sahip, tam da hayal ettiğim erkek profiline yakın biriydi. Üstelik acayip yakışıklı. Benimle konuşmasına bile şaşırdım.
Sonra acı bir gerçeği öğrendim. Bu çocuğun sevgili olmadığı ama cinsel ilişki yaşadığı bazı kadınlar varmış. Bu beni yıktı, sessiz kalmaya ve hoşlantımı unutmaya karar verdim. Zaten çocuk daha önce kimseye aşık olmamış ve aşk ilişkisi yaşamamış. Böyle ilişkiler de benim daha önce yaşadığım şeyler değil. Sadece varlığını bildiğim ilişkiler.
Asıl son noktaya gelecek olursak, bu çocuk bana dün gece birden özel fotoğraflarını ve videolarını attı. Bunları ilk kez bana attığını, beni çok istediğini söyledi. Ben de ondan çok hoşlandığım halde teklifini kabul edemedim. Böyle ilişkilere açık olmadığımı falan söyledim.

Derdime gelecek olursak da, eski konularımdan da anlaşılacağı üzere insan ilişkilerinde başarısızım zaten. Bir de üstüne sosyal medyada, kendi yaş grubumda herkesin çatır çatır cinsellik yaşadığı algısı ve benim de yaşımın geçmeye başladığı düşüncesi (Yaşım 20) beni yiyip bitiriyor.
Fikirlerinizi belirtip yol gösterir misiniz çok ihtiyacım var ? Daha önce hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmamıştım.
Tabi ki ilk değilsin. Öğrendiğiniz gerçekler demek ki doğru , uzak durmanızda fayda var diye düşünüyorum

Bütün yazılanları okumadım ama şunun için yazıyorum.
27 yaşında bakire olarak evlendim ben nedeni de kendim öyle istedim.
20 yaşına gelen herkes seks yapıyor diye bir olay yok yani.
Üniversiteyi dışarda okudum, sevgilimde oldu ama bunu yaşamam gerek diye düşünmedim hiç.
Karşıma sadece bedenime değer verenler çıktığı için yatmadım.
İnan bak eşimle bile nişanlıyken seviştik bir kaç kere onu bile acaba mı diye kendi kendimi yedim hep.
Yani o yaşta bu durumlar evet gençler arasında çok popüler ama sen ne hissediyorsun onu bul ve onu yaşa.
Yaşamak için böyle ucuz insanlarla birlikte olma.
İstiyorsan aşıksan ya da bu ona değer diyorsan ol ( bence )
Yani ben önem vermiştim bu yolu seçtim pişman olmadım.

Sende benim gibi ol diyemem ama bu kadar ucuz insanlarla da duygularını heba etme, sonra çok üzülürsün.

Etme bence her abiye iltifat :) özellikle yaşı büyük erkekler daha sapık olur ahhahha. Tarzınızı hayata bakış açınız degistiremem ben kendiminkini söylüyorum hic anksiyete de olmayın belki biraz törpülenirsiniz diye orta yolu bulmak en guzeli çünkü. Yani karşımda siz gibi biri olsa hic uğraşmam bile açık yazayım. Hoslandigim biri bana guzelsin hossun dese tabiki cinsellik aklima gelir abisi babasi degilim neticede. Atabilirim resmimi yani. Onu atma bunu yapma sevisme oraya dokunma buraya girme e napicaz yani sevismedigim insanla sevgili olmam şahsen cok sacma. O dogru insan da hic bi zaman gelmeyecek emin olun ararken ömrünüz geçecek belki. Eldekini biraz dogrultmak en dogrusu :)
şuraya 2 kelime daha yazardım da banlanırım değmezzz. :işsiz:

20 yaşındasınız ve yaşınız mı geçmiş 🤣siz çok yaşayın. Bence duygusal bir şey hissetmediğiniz birisiyle beraber olmamalısınız.

Aynı yaştayız zaten daha önce konusmustuk belki hatırlarsın. Senden çok daha rahat bir çevreye sahibim ve hayatıma giren erkekler de oluyor ama şimdiye kadar kimseden 'nee hala bakire misinn tüü kaka' cümlesini duymadım. Özellikle belirtme gereği duyduğum bir şey değil zaten ama yakınlaşmalarımı birlikteliğe götürmedim şimdiye kadar. Bunun için de kendime bile açıklamam yok yani istemedim, üzerine çok detaylı düşünmedim hatta.

Bence senin sandığının aksine kimsenin umurunda olan mevzular değil. Daha yolun başında sayılırız bu yaşta ne cinselliğe ne de herhangi bir şeye geç kalmış sayılmayız. Üstelik senin daha duygusal anlamda bile yeterince tecrüben olmadığını tahmin ediyorum ben kaldı ki işin cinsellik boyutunu düşünüyorsun. Tabii ki duygusallık olmadan da olabilir bu işler ama senin önce gercekten düzgün bir ikili ilişki kurmanı tavsiye ederim. Bu konularda yeterince olgunlaştığını düşündüğün zaman işin cinsellik kısmını da düşünürsün.

Bir de bu cümleyi kullanmaktan nefret etsem de Türkiye'de yaşıyoruz yani yabancı ünlülerin konumuzla hiç ilgisi yok, bu ülkede evlenmeden ilişki yaşamayı tercih etmeyen bir sürü kadın var. Senin içinde bulunduğun çevre de buna yabancı değildir eminim.

Son olarak sexting severim ama aniden pipisini atan erkekten de buz gibi soğurdum 🤢 Düşündüğünün aksine çevresinde sürekli kızlar olan bir erkek de böyle şeylerin peşine düşmez. Yani önceden görüntüğün, seviştiğin biridir sonradan araya mesafeler girmistir o zaman olay mecbur sanal sekse kayar ama onun haricinde konuyu direkt oraya getirdiyse gereksiz olur.

Şehir değiştirebildin mi bu arada? Ailenin yanında mısın yoksa üniversite icin baska yere mi tasınmıstın?
Buna cevap yazmayı unuttum kusura bakma :)
Ama evet haklısın aslında. Geç diye bir kavram olmamalı bence de.
Taşınma işi biraz karışık oldu ama evet taşındım.

Bütün yazılanları okumadım ama şunun için yazıyorum.
27 yaşında bakire olarak evlendim ben nedeni de kendim öyle istedim.
20 yaşına gelen herkes seks yapıyor diye bir olay yok yani.
Üniversiteyi dışarda okudum, sevgilimde oldu ama bunu yaşamam gerek diye düşünmedim hiç.
Karşıma sadece bedenime değer verenler çıktığı için yatmadım.
İnan bak eşimle bile nişanlıyken seviştik bir kaç kere onu bile acaba mı diye kendi kendimi yedim hep.
Yani o yaşta bu durumlar evet gençler arasında çok popüler ama sen ne hissediyorsun onu bul ve onu yaşa.
Yaşamak için böyle ucuz insanlarla birlikte olma.
İstiyorsan aşıksan ya da bu ona değer diyorsan ol ( bence )
Yani ben önem vermiştim bu yolu seçtim pişman olmadım.

Sende benim gibi ol diyemem ama bu kadar ucuz insanlarla da duygularını heba etme, sonra çok üzülürsün.
Doğru söylemişsiniz

Adam sapık farkında mısın ?

Daha birkaç haftadır konuştuğu birine özel resim ve video atan biri için başka bir şey düşünmez o an engellerdim ben olsam.

Sen konuşmaya devam etsen senden de nude isteyecek belki atacağın fotolarla sana şantaj yapacaktı. Veya göndermezsen Kezban diye yaftalayacaktı.

Yakışıklı demişsin sevgili olmadan ilişki yaşadığı kişiler var demişsin
Valla aklıma jigalo olma ihtimali geldi.

Adam sapık farkında mısın ?

Daha birkaç haftadır konuştuğu birine özel resim ve video atan biri için başka bir şey düşünmez o an engellerdim ben olsam.

Sen konuşmaya devam etsen senden de nude isteyecek belki atacağın fotolarla sana şantaj yapacaktı. Veya göndermezsen Kezban diye yaftalayacaktı.

Yakışıklı demişsin sevgili olmadan ilişki yaşadığı kişiler var demişsin
Valla aklıma jigalo olma ihtimali geldi.
bence o adam tinder lerde dolanıyordur gün boyu .karadul örümceği gibi av peşindedir :KK45:

Böyle demeyin sosyal medyada orada burada herkesin üniversiteye başladı mı hatta bazen lisede cinsellik yaşaması gerektiği algısı alıyorum bazen. Böyle bir algının olduğunu yabancı ünlülerden bile duymuştum açıklama yapmışlardı. Üstüne bir de 25 yaşına gelip hala bakire olan insanlarla içten içe alay ediyormuş insanlar. Yani ben böyle duydum.
Kimden duydunuz Allah aşkına başka bir ülkede falan yaşıyorsunuz heralde. Kendinize gelin yaa bence 20 yaşına gelip idealleri hayalleri peşinde koşmayı bosverip böyle saçma sapan işlerle ugrasanlarla ediliyodur alay. Siz yanlış duymuşsunuzdur.

Yahu bu nasıl bir zihniyet? Hemen kendinize gelmelisiniz daha çok küçüksünüz. İstediğinizi yaşarsınız ama başkalarının lafıyla oradan bardan duyduklarınız la hareket etmeyin.
Ayrıca o hoşlandığınız kişi dangalağın teki.

X