Bana yapılan haksızlıklardan bıktım

Aslında herkes kendine yakışanı yapıyor şu hayatta. Siz insanca davranmış karşılığında nankörlük ve koca bir ayıpla karşılaşmışsınız.
Bence yeterince müsamaha göstermişsiniz, valide hanım kredilerini tüketmiş.
Hiç zorlamayın, koyduğunuz o mesafeyi koruyun, işiniz olmasın artık.

Aslında herkes kendine yakışanı yapıyor şu hayatta. Siz insanca davranmış karşılığında nankörlük ve koca bir ayıpla karşılaşmışsınız.
Bence yeterince müsamaha göstermişsiniz, valide hanım kredilerini tüketmiş.
Hiç zorlamayın, koyduğunuz o mesafeyi koruyun, işiniz olmasın artık.
Allah razı olsun kesinlikle katılıyorum aynı şekilde devam edecem çok sağol

Kv ile problemim olmamasina rağmen kızı varken bakmam. Kaldı ki beni sevmeyen dışlayan insana da bakmam. Ben kinciyim kvye de ara ara söylerim ben yapılanları unutmam derim. Neyse geç olsa da farkına varmissiniz

Kv ile problemim olmamasina rağmen kızı varken bakmam. Kaldı ki beni sevmeyen dışlayan insana da bakmam. Ben kinciyim kvye de ara ara söylerim ben yapılanları unutmam derim. Neyse geç olsa da farkına varmissiniz
Benimde kinim var kinciyim ama eşimi çok sevdiğim için ama biryere kadarmış benim adımı bile tenezzül edip ağzına almayan kadına çok bile yapmışım çok haklısın

Ay insanlar ne nankör ama şaşırmadım
Boşver üzülme herkes yaptığına pişman olur bir gün

Oğlunun imza atmadan yediği haltları gormeyip, sizin imza altında yaşadığına mı takmış?

Kv. Ultra nankörmüş. Benim annem bu kış hasta oldu ve dışardan kolay kolay yemek yemez hele hastaysa hiç yiyemez sorunlu bir midesi var. Bizim büyük gelin gidip 2 gün çorba yapmıştı ben nasıl onure oldum, multu oldum.

İzne giderken teşekkür mahiyetinde bir sürü hediye götürdüm. Sonuçta anneme bakma mecburiyeti yok. Ben uzaktayım ve bu inceliği yaptı ise bu beni çok sevindirdi.

Allah kimseyi, kimseye muhtac etmesinde. Allah korusun benim annem kanser olacak ve onunla aylarca ilgilenecek yolunda taş var ise eğilir alırım ayağı takılmasın diye.

Vefayı, vazife biçmişler size, yazık.

Oğlunun imza atmadan yediği haltları gormeyip, sizin imza altında yaşadığına mı takmış?

Kv. Ultra nankörmüş. Benim annem bu kış hasta oldu ve dışardan kolay kolay yemek yemez hele hastaysa hiç yiyemez sorunlu bir midesi var. Bizim büyük gelin gidip 2 gün çorba yapmıştı ben nasıl onure oldum, multu oldum.

İzne giderken teşekkür mahiyetinde bir sürü hediye götürdüm. Sonuçta anneme bakma mecburiyeti yok. Ben uzaktayım ve bu inceliği yaptı ise bu beni çok sevindirdi.

Allah kimseyi, kimseye muhtac etmesinde. Allah korusun benim annem kanser olacak ve onunla aylarca ilgilenecek yolunda taş var ise eğilir alırım ayağı takılmasın diye.

Vefayı, vazife biçmişler size, yazık.
Al işte insan var insan var.
Nankör bile az kalirda ben yine edebimi koruycgm.
Allah sizin gibiler ve benim gibiler yüzü hürmetine dönüyor niyetimiz kötü değil insan evladiyiz.her yaptığımı Ölmüş annemin Hayirina rabbim saysin inşallah.
Allah'ın adaletine çok inanıyorum.
Allah razı olsun canim sağol

X