Çocuk Hastalıkları Bana yardım edebilirmisiniz (resimli)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Melek2021

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
3
1
30
Bebeğim 7.5 aylık kolunda bir kaç gundur fark etigim dayre şeklinde kuçuk kuçuk kabarciklar var hiç bir belirtisi yok kaşınma ve sayre hiç bir şey yok bu neden olabilir ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim yok bana yardım edebilirmisiniz

Eklentiler

• 20220504_151725.jpg
    20220504_151725.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 61
Bebeğim 7.5 aylık kolunda bir kaç gundur fark etigim dayre şeklinde kuçuk kuçuk kabarciklar var hiç bir belirtisi yok kaşınma ve sayre hiç bir şey yok bu neden olabilir ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim yok bana yardım edebilirmisiniz

Fotoğraftan kolun hangi kısmı tam anlaşılmıyor. Bebeğinizin dirseği mi fotoğrafladığınız yer ?

Onu yazmaya unutmuşum. Fotograftaki yer dirseği vicudun başka bir yerinde yok

Lütfen kendi dirseklerinize bakın , kolumuzun diğer yerleri gibi pürüzsüz değil dirseklerimiz. Dirseklerimiz oynar eklem , bir yerlere dayanıyoruz ; mesela masada oturur veya yazarken dahi bir ağırlık uygulamış oluyoruz. Yün kazaklarımızın dahi dirseklerimizi bir yere dayadığımızda dirseklerimize izi çıkıyor.

Bebeğinizde 7,5 aylık ; olduğu yerde dönmeye , dirseklerinin üzerinde durmaya , emeklemeye başladıysa durum normal görünüyor.

Alerji vb başka bir şüpheniz varsa verdiğiniz ek gıda , mama gibi besinleri kontrol edip , gözlemleyin. Bazı giysilerin dokusu da kaşındırabilir ve cildi kabarabilir.

X