Bana yardımcı olun birileriyle konuşmaya ihtiyacım var.

Onu hayatından çıkartırsan o da bi yabancı olucak senin için ve karışamayacak
Bu kadar korkak olursan o benim korkumdan bisey yapamaz der ve sana karşı güçlü gözükmeye cesaretlenmeye çalışır bu sever sokağa bile çıkamazsın bunu kendine yapma

Ya atıyorum kuaföre gittim saçlarımı değiştirdim zayıfladım resim koymak istedim biraz delirsin diye kendimce avuntular işte , ama onu bile koymuyorum ki daha kinlenmesin diye.
Neden? bi bırakın kendinizi de onu da illa görmesi mi gerek bi sessiz kalın kabuğunuza çekilin iş başvurusu yapmışsınız ona odaklanın bundan sonra neler yapabilirim çocuğumla nasıl bi hayat beni bekliyor diye planlama yapın illa ekşın mı arıyosunuz anlamadım rahatsız mı etsin istiyosunuz hayatınızdan çıkarmayı düşünmüyosunuz ki çocuk gibi beni görsün farketsin düşüncesini çıkarın bence

Altı ayda üç kez anneme geldim belki aklı başına gelir kendini silkelesin

Eşiniz ile ilgili çok çaba sarfetmişsiniz ve hayatınızda çok önemli bir zamanı gereksiz stres altında geçirmişsiniz. Acabası kalmamış. Eş olmayı, birlikteliği sürdürebilecek, baba olabilecek, sorumluluk alabilecek biri değil. Olmaması gereken her şey var. Siz veya bir başkasını hiç bir zaman anlamaya çalışacak biri değil. Siz onu yalnız bırakarak veya başka bir yol bulmaya çalışarak onu değiştiremezsiniz. Sizi ikna etmesine izin vermeyin ve tekrar tekrar aynı hatalara düşmeyin.

Sizin gördüğünüz sevgi, saygı ve merhameti anlayabilecek, empati yeteneği yok. Siz ruh hastası olduğunuz için değil yaşadığınız sıkıntıyı sağlıklı bir şekilde atlatabilmek için destek alıyorsunuz, bu kişi ve onunla ilgili her şeyden uzak durmanız ve bir an önce ayrılmanız gerekiyor. Umarım kendiniz için en doğrusuna karar verirsiniz.

Bendeki aslında saçma bi umut ondan korkum derken kinlenir tamamen bitirir aksine ona ne diyip kendi kararımı kendim vermem gerek

Cok haklısınız iki saçıma tav olacak adam değil zaten benim saçmalıklarım .

Cok teşekkür ederim , en büyük sıkıntım oğlumdan onu ayırıyormuyumdu . Belki özlüyor ama öyle dirayetli ve inatcı ki belli etmiyor bir resim bile istemiyor en büyük üzüntüm buydu.

Zaten beni ikna etme gibi bir derdi de yok:) aksine gittin bittin .

Maaşallah içkileri bedavaya almıyordur heralde eşiniz bu maddi sıkıntı arasında keyfinden ödün vermemiş. Size o..... diyebiliyor rahatlıkla. Gitmeniz umrunda değil. Ailenizle sorun yaşayıp sizi de ailenizle görüştürmemeye çalışması falan nereden tutsan elinde kalıyor. Siz oğlumu babasından mı ayırıyorum acaba diyorsunuz bırakın da bunun derdine düşecek kişi eşiniz olsun. Sağlıklı düşünemediğinizi kendiniz de söylemişsiniz sindirilmişsiniz evet kendinizde hata arıyorsunuz evet vardır hatalarınız ama eşiniz de ak kaşık değil bunu da göz önünde bulundurun. Ailenizin arkanızda olması büyük şans ayrıca kendinize yeni bir sayfa açmak için. Zihninizi biraz boşaltmalı daha sağlıklı düşünebilmek için destek almalısınız

Tabiki benim de hatalarım var ama benim hatalarım onu hiçleştiren , sevgimi esirgediğim, önceliğimin farklı olduğu hatalar değil . Evet bana o.... dedi arkamdan da ailesine benim için o.... dedi yanımda da neler dedi . Ben karşılıksız kalmadım ben de ağır konuştum ama o böyle olduğu için onun gibi oldum. Sonuc olarak ben gitmemle kaldım.

Anlaşılmamış olmak canınızı yakıyor değil mi ? Mutlu olduğunuz günlerden şimdi bu durumlara gelmek zordur inanmak istemez insan. Ama oğlum babasını benim yüzümden görmüyor gibi kendinizi suçlamayın bu süreçte çünkü babalık ve kocalık vasıflarını yerine getirmede yaşadığı zorluklar ortada. Size tavsiyem daha önce de şans vermiş ve hüsrana uğramışsınız bunları göz önünde bulundurun

Evet farkındayım teşekkür ederim

Siz gerçekten bağımlısınız eşinize. Açıkcası çocuğunuzun böyle bir evlilikte büyümesi ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Tek bildiğim artık annesiniz, eşten önce çocuk gelmesi gerekmez mi? onun doğumuna gelmemiş, umursamayan bir adama değer mi? bir de bu durumlarda ben ailelere çok üzülüyorum. Defalarca gidip gelip, aileleri olaylara karıştııp onları daha da yıpratmayı böyle bir aileyle böyle bir eşle (kızlarına küfür eden) yüzyüze getirmek neden? neden insanlara da en huzurlu yıllarında böyle eziyetlere sürüklüyorsunuz? hepsinin değişmesi sizin elinizde umarım kurtulursunuz.

Valla ailende iyi sabır varmıs,evlat tamam atsan atılmaz satsan satılmaz da.
Evlatta azcık kafasını kullansın ya.
Ailem arkamda
Kavga ettikleri adama para yardımı yapıyorlar.
Ben hala dicemki kapı araaladım sana.
Ay olmaz olsn böyle evlat yani pardonda.
Neyi bekliyorsunuz hala acaba?

Adam sana gelse yine affediceksin. İşte bu kocacılıktır. Yahu biraz gururlu ol , biraz kendine değer ver . Adamın umrunda değilsin , psikopat bir kocan var . Dönmesini bekleme boşan . ( sert konuştum kusura bakma belki çakraların açılır )

Cocugumun su sartlar altında büyümesi sağlıksız evet bu yüzden defalarca gittim ama yöntemim bu adama işlemedi cunku hatasını hiçbir zaman kabullenmedi hep sorunlu ben oldum. Doğumumu ben haber vermedim sabaha karşı verir vermez 2 saat sonra kapıdalardı ama 2.5 ay yalnızdım hamileliğimde hiç sormadı etmedi . Evet küfürler cok oldu sonra ben de obun gibi oldum ağır sözler söyledim. Ama o hem ailem hem de benim için ailesine cok küfürler etmiş. Cok teşekkürler

Onun adına siz niye düşünüyorsunuz. Kafasının içini nerden biliyorsunuz. Çocuğunu özleyen her şekilde görür.
Siz farkında olarak ya da olmayarak çocuğunuz üzerinden eşinizle diyalog kurmaya çalışıyorsunuz. Çocuğu bahane ederek aslında siz konuşup tekrar bir birleşme olur umuduyla hareket ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…