Bankacı olan var mı?

Hayır yalan soylemiyor olablir. Belki eskiden hesabi vardi o hesap açılınca eskiyi baz aldi. Falan olabilir. Yanı kesin yalan denemez kesinlikle

orasını bilemeyiz tabii :) belki de eşinizde tuhaf düşünceler vardır (hayal gücümü kullanıyorum şu an), belki aldatılmayı hak ettiğini düşünüyordur, o da onu aldatmıştır vb. vb.
tabii bu konuşmaların hepsi varsayım. Belki para gönderme sebebi bambaşkadır. o kadar da iyi niyetli değildir. zamanında aralarında alacak verecek meselesi olmuştur. sizin eş "al lanet olsun, bunca yıl sonra üç kuruşun hesabını yaptın" diye göndermiştir. neredem bilebiliriz ki :) bütün bu mesajları size aldatıldığınızı düşünmeyin diye yazıyorum. koca sizin kocanız, ilk aklınıza gelen bu olmamalı yani. bence sizlik bir durum yok. niye olsun ki? yalan söylemesi de evet hoş değil ama siz tepki göstermeyin diye "beyaz yalan" olduğunu düşünüyorum. siz olsanız siz de gizlerdiniz. o yüzden bu işin tek çözümü akşam karşınıza alıp güzel güzel konuşmaktır. hatta "bunu gizlemenin ne alemi var, yani kaç yıldır evliyiz, neden kötü tepki vereyim ki?" diye zeytinyağı gibi üste çıkıp onu mahçup bile edebilirsiniz :) kadının fendi erkeği her zaman yener. bunu unutmayın ve durduk yere kuruntulanmayın :)
Karşıma alıp konuştum zaten ama asla kabul etmiyor çok eskiden üniversite yıllarında gönderdim diyor

Eşiniz şube değiştirdi ise farklı olur diye biliyorum. Benim öyle yani. Aynı bankada 2 ayrı şube hesabım var açılışları farklı

Merhabalar eşimin ziraat hesabına bakarken alıcılar kısmında eski sevgilisinin ismini gördüm. Eşime sorduğumda çok eskiden üniversite yıllarında para gönderdiğini söyledi fakat biz 2017 yılında evlendik ve hesap 2019 yılında açılmış sizce eşim yalan mı söylüyor? Lütfen yardımcı olabilir misiniz kafam çok karışık 😕
Ziraat bankasında şöyle birşey var. Ben üniversitede açtırdığım hesabı kapattım. Aradan yıllar geçti gene ziraat hesap aömam gerekti. Hesabı açtığımda üniversite yıllarımdan kaydettiğim kişileir duruyordu.

Karşıma alıp konuştum zaten ama asla kabul etmiyor çok eskiden üniversite yıllarında gönderdim diyor
O zaman eşinize inanacaksınız, başka çareniz yok :) Burada başka üyeler de bu bilgilerin saklı kalabildiğini söylüyor :) Benim de başka bir bankada açtırdığım maaş hesabım var. Şu an bankacılık uygulamamda taaaaaaaaa 2000lerin başında kullandığım fotoğrafımı görünce çok gülmüştüm. Üni kampanyasıyla bir kredi kartı almıştım bu bankadan. Sizin de hesap bilgileri birleştirilmiş olabilir.
Not: Maaş hesabı ile fi tarihinde kapanan kredi kartı arasında 15 yıl var :)

O zaman eşinize inanacaksınız, başka çareniz yok :) Burada başka üyeler de bu bilgilerin saklı kalabildiğini söylüyor :) Benim de başka bir bankada açtırdığım maaş hesabım var. Orada taaaaaaaaa 2000lerin başında kullandığım fotoğrafımı görünce çok gülmüştüm. Üni kampanyasıyla bir kredi kartı almıştım bu bankadan. Sizin de hesap bilgileri birleştirilmiş olabilir.
Umarım öyledir teşekkür ederim size gerçekten çok pozitif ve sağ duyulu bir insansınız ☺️

Tek şube var açılış tarihi 2019 yazıyor
Soyle dusunun eskiden üniversite zamani gönderilmiş. O hesap kapanmis. Sonra yeniden ayni kisi acinca aktiflemis.

Eşinize bir guvensizlifiniz var mi?

kolay para transferi olmasi icin iban ve isim soy isim kaydedeliyor orda mi gordunuz ismini? dogru mu anladim. yani hesap 2019 yilinda acildiysa yalan soyluyordur ama bende soyle bir durum oldu iki tane hesabim vardi bir banka da birini kapatmistim yillar once ama gecen baktim kolay para transferi icin hala o isimler kayitli duruyirdu hemen sildim benimde eski erkek ark di. axaba daha once hesabi var miydi esinizin o banka da ?

Bankayı arayıp geriye dönük hesap hareketlerini mail olarak isteyemez misiniz avaba eşi olarak ? Ya da eşinizin telefonunu alıp bir gece bankaya mail atacaksiniz

Eşine banka ekstresi asla verilmez talep ederse birşey çıkmaz 2 yıl bankacılık yaptim son 1 yıllık hesap hareketleri genelde görünür internet bankacılığında içiniz çok rahat etsin isterseniz eşiniz talep etsin 3 yıllık hesap ekstresini

kolay para transferi olmasi icin iban ve isim soy isim kaydedeliyor orda mi gordunuz ismini? dogru mu anladim. yani hesap 2019 yilinda acildiysa yalan soyluyordur ama bende soyle bir durum oldu iki tane hesabim vardi bir banka da birini kapatmistim yillar once ama gecen baktim kolay para transferi icin hala o isimler kayitli duruyirdu hemen sildim benimde eski erkek ark di. axaba daha once hesabi var miydi esinizin o banka da ?
Kayıtlı alıcılar kısmında gördüm eski sevgilisinin ismini evet ziraat genç kartı varmış daha önceden.

X