Bankada çaycılık

Arife75

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2016
310
297
45
Merhabalar bankada çaycılık nasıl bir iş çalışma saatleri ve ücret konusunda bilgisi olan var mı acaba?

Merhabalar bankada çaycılık nasıl bir iş çalışma saatleri ve ücret konusunda bilgisi olan var mı acaba?

bankacılarla aynı saatlerde çalışırsın asgari ücret alırsın. sabah 08:45 te geliyorlar akşam 18:00da çıkııyorlar.
nadiren üst düzey biri geleceğinde mesaiye kalıyorlar fazla mesai ücretlerini de alıyorlar.

bankacılarla aynı saatlerde çalışırsın asgari ücret alırsın. sabah 08:45 te geliyorlar akşam 18:00da çıkııyorlar.
nadiren üst düzey biri geleceğinde mesaiye kalıyorlar fazla mesai ücretlerini de alıyorlar.
Yemek yol verirler mı? Birde çalışanlar istediğinde mı yoksa servis saati mı var

Bizim bankanınki aynı bizim saatlerde geliyordu.Aynı saatte çıkıyordu. Asgari ücret veriyorlardi ve yemek.Sanirim bu yol yemek bankaya göre değişir.

Yemek yol verirler mı? Birde çalışanlar istediğinde mı yoksa servis saati mı var

çalışanlar istediğinde çay kahve götürürsünüz, öyle belli bi servis saati yoktur. çalışanın msaifiri gelir, arar söyler götürürsünüz.

yemek verirler sanıyorum ama yol emin değilim.

ama mesai saatleri vs bellidir, ortam nispeten nezihtir. hani bi yerde çaycı olunacaksa banka bence iyi bi tercih.

çalışanlar istediğinde çay kahve götürürsünüz, öyle belli bi servis saati yoktur. çalışanın msaifiri gelir, arar söyler götürürsünüz.

yemek verirler sanıyorum ama yol emin değilim.

ama mesai saatleri vs bellidir, ortam nispeten nezihtir. hani bi yerde çaycı olunacaksa banka bence iyi bi tercih.
Teşekkürler.. Umarım yapabilirim

çaycı olarak çalışacağın en güzel ortamlardandır banka.
Temiz giyimli, güleryüzlü kibar insanlar, nezih sıcak ortam, yer yer eğlenceli sohbetler.
Bir okul, bir fabrika, ya da dağınık ofis ortamlar yerine bankada çay servis elemanı olmak bana göre daha artı avantajlı. en azından haftasonu çalışmazsınız. diğer şartları tabii ki bilemiyorum.

Temiz giyimli, güleryüzlü kibar insanlar, nezih sıcak ortam, yer yer eğlenceli sohbetler.
Bir okul, bir fabrika, ya da dağınık ofis ortamlar yerine bankada çay servis elemanı olmak bana göre daha artı avantajlı. en azından haftasonu çalışmazsınız. diğer şartları tabii ki bilemiyorum.

Güleryüzlü kibar insanlarla karşılaşacağı kesin değil ama yine de pek çok ortama göre daha iyidir...

Hayırlısı olsun...

Evet hafta sonu olmaması çok iyi olacak

Güleryüzlü kibar insanlarla karşılaşacağı kesin değil ama yine de pek çok ortama göre daha iyidir...

Hayırlısı olsun...
Güler yüz olmasa da idare ederim ne yapayım. Azarlamasınlar da...

Pek çok yere kıyasla bankada çaycılık yapılması daha avantajlı bence de. Umarım işe alınır ve iyi insanlarla çalışırsınız.

Yemek yol verirler mı acaba

Çalıştığın kuruma göre değişiyor bu mevzu. Aynı bankanın farklı şubelerinde bile bu vaziyet değişiklik gösterebiliyor.

Bence çalışacağın yerle bunları görüşsen daha sağlıklı bilgi verirler sana. Biz şimdi ne söylesek yalan ya da yanlış olabilir.

Çünkü yerine göre değişiyor bu yemek ihtiyacı ya da bedava servisle gidiş gelişler. Bazı yerlerde servis bile yok kendi başına gidip geliyorsun. Yol ya da yemek masrafını da maaşından karşılıyorsun.

X