Barbie Vajinası ameliyat Serüvenim [iç dudak küçültme, beyazlatma, orgazm aşısı, dolgu, lazerle iç daraltma]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mary jane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2015
1.908
1.481
Selamlar

Geçtiğimiz hafta güvendiğim bir doktora ameliyat oldum. Doktor kısmına hiç girmeyeceğim, meşhur isimlerden birine gittim. Yüksek fiyatlı bir operasyon oldu.

Yapılan işlemler sırasıyla şöyle:
-İç dudakları neredeyse tümüyle kestiler. Çok iyi oldu. Operasyon zaten genç yaşlardaki vajinanızı geri kazanmayı vadeden barbie bebek operasyonu.
-Beyaz tenli oldugum için ağda sebebiyle kararan bölgelere lazerle beyazlatma işlemi uyguladılar
-Mezo, orgazm aşısı, dış dudağa h.acid dolgusu yapıldı.
-Ve son olarak iç bölgeye ihtiyaç olmadıgı için ameliyat kesi vs uygulanmadı. Onarıcı bir işlem olan lazer cihazıyla bi taramışlar sadece. Cünkü kadın hastalıklarına da iyi geliyor tek hedefi daraltma değilmiş. Zaten vajinam ters oldugu için hep tam tersi darlık sorunu oldu bende daha yeni yeni rahatlıyorum. Bir de bitmeyen bi akıntı hassasiyetim vardı umarım geçer bu işlem sonrası.

Ameliyat günü geldiğinde gayet güzel hazırlandım. Lokal anestezi ve hafif sedasyonla 1,5 saatte gerçekleşmiş işlem. Uyandıktan sonra 3-4 saat orda kalıp sonra eve geçtik. Öncesi sonrası fotileri almışlar gerçekten 16-18 yaşındaki haline dönmüş vajinam kızlar♥️

2 ayrı antibiyotik, çok güçlü ağrı kesicilerim var. Az kaldı son 5 güne tüm ilaçlar bitiyor. İlk günden itibaren taş gibi şişmeye başladı tabi. Keşke o günler de gün gün yazsaydım. Şuan 7.günüm. İlk kez dün şişin inmeye başladıgını farkettim. Hafif hafif inme var. Dış dudaklarda aadece dolgu işlemi olmasına rağmen biri cok daha şiş diğeri daha inik. Kendi kendilerine takılıyolar. Ben mutluyum. O sonrası fotoyu görünce yetti bana.

Bana göre zorlukları;

Şuanlık 1,5 ay seks yok, yuva yıkar valla 😁 şaka bir yana sevgilim var ve tutkumuz cok yüksek. Başından beri beni en gerek konu buydu ama yapıcak bişey yok 1 haftası geride kaldı bile

Son bir kaç gündür soyulma işlemi başladı beyazlatma uygylaması sonucu cok kaçınıyor. İnanılmaz. Gece uyurken yanlışlıkla sert kaşırım ve ya dikişler zarar görürse korkum var.

İlaçlar bagırsakları bozmuç durumda. Normalde hiç antibiyotik kullanan biri değilim şuan toplanda günde 4 tane içince içim bulanıyor sık sık.

Aklıma geldikçe gelişmeleri yazarım. Sorularınız olursa yazabilirsiniz. Bence burun estetiğinden sonra genital estetik 2.sırada ÖNEM olarak.. herkes yaptırmalı diye düşünüyorum erkek kadın herkes gerekli önlemleri almalı😁 kadınlar olarak erkeklerden de büyütme opr. bekliyoruz.

Son düzenleme:
kendimden bahsedeyim 91 dogumluyum, astrologum. Orgazm aşısı, mezo gibi şeyleri tamamen doktor "bunlar da var" dediği için keyfi yaptırdım, bakalım nasıl olucak diye. Nişantaşında oldu ve 1,5 saat sürdü işlem. Hiç üşümedim midem bulanmadı ameliuattan sonra hemen tost yapmışlar kayısı suyu falan onu yedim. İlla kahve sigara yapmak istedim izin vermediler max 1 saat bekleyebildim içtim sigaramı kahvemi. Hiç bişey de olmadı açıkcası herkesin bünyesi bir değil. Ameliyattan sonra bayılanlar falan oluyomuş sigara içip. Şoka girdim duyunca😄

Merakımdan soruyorum, iç dudak neden rahatsızlık veren bi şey ki komple gidiyor? Yani tamam çok sarkık vs olanlar varmış onu anlarım ama komple gitti kız çocuğu vajinası gibi oluyor kısmını kafamda oturtamadım.

İç dudaklar sonradan çıkmıyor zaten, doğuştan itibaren varlar. Konu sahibinin kullandığı tanımlama ve tabir korkunç.

İç dudaklar sonradan çıkmıyor zaten, doğuştan itibaren varlar. Konu sahibinin kullandığı tanımlama ve tabir korkunç.
Fikrinizi hiç birimiz merak etmiyoruz açıkçası. Böyle bir tabir var şuanda estetik camiasında. Barbie bebek vajinası. Beni kendi 16-17 yaşlarıma döndürdü BANA AİT OLAN YAŞLAR, o yaş grubu başka hiç bir kadın gelmemeli aklınıza sapık değilseniz örneğin. Sadece ben ve benim hayatım gelebilir tahmin yürütebilirsiniz öecbur böyle yönlendiricez sizi içinizdeki sapıgı böyle böyle zaptedicez demek ki.. Her yerde bilinen bir ameliyat ve ben çok eski üyeyim burda yıllar içinde çok kez ameliyat olduk paylaştık, istediğimizi yazarız kız cocuklugumdaki gibi oldu vajinam. Ama benim kız cocuklugum 18-25 yaş ortalarında civarı başladı. Öncesi bebeklik dönemiydi benim. Sizin kızlar ne kadar erkenci bilemem.. Zaten hedef bu akılsız kardeşim barbie bebek vajina? Sence bebek vajinası mı kastediliyor burda da? Biz böyle ameliyatlar oluyoruz olacağız da burda senin ağlamanı gerektirecek hiç bir durum yok? Kadın haklarını tacize uğrarken, patronuna kur yaparken savunucaksın anladın mı?. Her yerde bizim gibi işe yarayacaksınız, insanların haklarını evinizden yatagınızdan pijamanızla oturup kadınlar klübünden zırvalamıcaksınız hadi annecim. Konumdan atıyorum olayı başka yere çeken özgüvensizleri.. gidin siz de yaptırın, ya da hayırlı olsun demeyi öğrenin kıskançlık ve ağlama hiç sevmem.

Merakımdan soruyorum, iç dudak neden rahatsızlık veren bi şey ki komple gidiyor? Yani tamam çok sarkık vs olanlar varmış onu anlarım ama komple gitti kız çocuğu vajinası gibi oluyor kısmını kafamda oturtamadım.
Sapık değilsek sadece kendi ergenlikteki vajinamızı tanır biliriz zaten, hah işte burdaki haline dönüyor, bu kadar.. İşlemi İcat eden avrupalı doktorlarla görüşmeniz daha sağlıklı olur neden önemli oldugu konusunda. Benim sarkık ya da büyük sorunlu değildi, daha yeni 30'larımın başındayım. Hayata geç başladım ilişki vs durumları da öyle.. renk açarken iç dudakla dış dudak arasında biriken deri fazlalıklarımı da aldırmak istedim. Keyfi tamamen, kafanızda oturması kısmını anlamadım ben de.. benim vajinam neden oturucaktı sizin kafanızda?

Bacım orgazm aşısı yerine sinirlerini mi aldırsaydın acaba ? Ya da orgazm olamıyorsun diye mi bu sinir ?
Hayrını gör tepe tepe kullan sen sevdiysen sorun yok.
Ayrıca kimseyi konundan atamazsın böyle bir hakka sahip değilsin.
Her yerde bizim gibi işe yarayacaksınız, insanların haklarını evinizden yatagınızdan pijamanızla oturup kadınlar klübünden zırvalamıcaksınız hadi annecim
Sizin gibi derken ? Nasıl bir vasfın varmış da kadınları yine kadın olarak eleştiriyor çirkin üslup kullanıyorsun ? Patrona kur yapmak falan ?

ben astrologum canım arkaplandaki rezillikleri de görüyorum, dilersen buraya yazayım bir kaç örnek?

Düşünce yapımı korkunç olmakla suçlayan bir arkadaşa yeteri kadar kadın hakları aktivistliği yapmış bir başka KADIN olarak yanıt verdim. Sen kimsin tarzı paikolojik şiddet içeren cümlelerin sonu yoktur bu arada, sen kimsin eee sen kimsin şeklinde devam eder. Konumuza dönelim malum benim 1 hafta oldu ameliyat olalı. Merakı olanlar okur ilgisi olmayanlar susar bu kadar basit. Benim konum karşı tarafın hiç barbie bebeği bebek sanıp bana atar yapması. En çok ben savaştım kadınlar için bu arada.. ameliyat ve ilaçlar germiş de olabilir. Ben anladıgım şekliyle yanıtladım şahsı. Algı sorunu olunca bende tahammül bitiyor. Teşekkürler

Bacım orgazm aşısı yerine sinirlerini mi aldırsaydın acaba ? Ya da orgazm olamıyorsun diye mi bu sinir ?

Sizin gibi derken ? Nasıl bir vasfın varmış da kadınları yine kadın olarak eleştiriyor çirkin üslup kullanıyorsun ? Patrona kur yapmak falan ?

Orgazm oluyorum teşekkür ederim de asıl bu uslubun kadına şiddet. Yaptırdığım tüm işlemler keyfi ve hollywood'ta da yaşadım.. ordaki estetisyenlerle de görüştüm. Vasfımı öğrenmek istemişsin, bir gün sosyal medyada karşına cıkar ya da zaten takip ediyprsundur belki estetik ne demek, kimler yaptırır bilirim. Orgazm aşısı içeriğini bile bilmeden doktoruma güvenip denemek istedim. Kadının kadına düşmanlıgı örneği sergileyip bi de yine kadın savunmuşsun. Sanırım sana benzeyen kadınlara karşı savunucusun sadece.

Son düzenleme:
Ay yıllar sonra bir konu açtım sadece eleştiri. Şaka gibi neyse antibiyotiklerim bitti. 2.kutuya başladım. Bu sabah ağrım var dikişler kaşındıgı için ağrı yapıyor. Cok hafif atlattım ilk bir haftayı ama dikiş kaşınması gerçekten gece bile uyandırıyor. O yüzden bi dikiş ağrısı var. Şişlik baya indi son durum

Vajinani da al çek git lütfen ahshsh sabah sabah sinirim bozuldu
Gerçekten sabah sabah bana ait olan bir konuda benim de sinirim bozuldu düşünsenize bir konu açıyorsunuz biri geliyor ve ve sinirim bozuldu diyor, okuma geç güzel kardeşim.

Burada aynı işlemi yaptıran kişilere faydası olur diye bir konu açtım. Bir teyzemiz gelip üslubu korkunç deyince durum buralara geldi.

Lazerle beyazlatma düşünüyorsanız ben yıllar önce yaptırmıştım ve etkili sonuç almıştım. Tekrar yaptırdım cünkü hem uygulanan yanlış lazer epilasyon işlemi hem de öncesinde yine ağda yapılmaması gerekirken ağda yapılması kararmalara sebep oldu. Gönül rahatlıgıyla lazer beyazlatma öneririm. Labiopilasti için sonuçları beklicem. 2 ay sonra normale dönücek dedi doktor

Sapık değilsek sadece kendi ergenlikteki vajinamızı tanır biliriz zaten, hah işte burdaki haline dönüyor, bu kadar.. İşlemi İcat eden avrupalı doktorlarla görüşmeniz daha sağlıklı olur neden önemli oldugu konusunda. Benim sarkık ya da büyük sorunlu değildi, daha yeni 30'larımın başındayım. Hayata geç başladım ilişki vs durumları da öyle.. renk açarken iç dudakla dış dudak arasında biriken deri fazlalıklarımı da aldırmak istedim. Keyfi tamamen, kafanızda oturması kısmını anlamadım ben de.. benim vajinam neden oturucaktı sizin kafanızda?
Sizin vajinanız değil bu prosedür oturmadı kafamda. Niye agresifsiniz ki bu kadar :))

dikişler fena kaşınıyorr :KK43: acı yok ama aklıma çin işkencesi metodlarından birini getirdi. Şu kafaya su damlatılan.. Kaşınıyor hiç bir şey yapamıyorsunuz. 4 ayrı eczane ürünü krem verdi doktor. İsteyenler özelden yazabilir kremleri öneririm, çok iyi yatıştırıyor. İç dudak kenadlarındaki dikişler için 1, vajina geneline uygulamak için 3 krem

Sizin vajinanız değil bu prosedür oturmadı kafamda. Niye agresifsiniz ki bu kadar :))
Hangi profedür? Yaptırmayı düşünüyorsanız ben cok araştırdım öncesinde. Hatta daha önce konu açıp sordugumu hatırlıyorum. Başka konuları da takipteydim geçtiğimiz yıllarda. 2015 dönemi sitede meme profesörü gibi dolaşıyorduk. Şimdi sıra vajina profesörlüğünde. :KK70: (Sizden önceki yorumdaki arkadaşa kuruldum o sırada sizi yanlış anlamışım)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X