baş ağrısı

Canım gizli diş rahatsızlığın olabilir, diş de baş ağrısı yapar. Eşimin bu ara bahsettiğin gibi başı çok ağrıyor. Dişinden kaynaklanıyor.:KK34:

şakak kısmı mı ağrıyor canım benim orası değil tam olarak neresi biliyomusun sağ kulağımın üstü başım bir giriyor fena halde pazar ve bugün yok inşallah terketmiştir beni.

geçmiş olsun canım benimde annemde var kolestrol henüz 40 yaş civarında 35 yaşından beri var annemde tansiyon sorunu yok ama kolestrolu yükseldigi zaman başının arka kısmından agrı başlıyor şuan çok şükür yürüyüş ve diyet sayesinde düşürdü biraz inş sonucunuz iyi çıkar.

sağol canım benimde annemde vardı 4 kardeşiz 3 müzde var ben 28 yaşındayım daha ve bir sürü hastalığım var allah beterinden sakınsın tabi

sağol canım benimde annemde vardı 4 kardeşiz 3 müzde var ben 28 yaşındayım daha ve bir sürü hastalığım var allah beterinden sakınsın tabi
benim anne tarafımda da var canım kolestrol ve şeker annemde var şekr rahatsızlıgı var dedemde ve ninemde yokmuş genetikten gelme bütün kardeşlerde var hemen hemen şimdilik bende ve kardeşimde bir sorun yok çok şükür baba tarafımda hiç kimsede yok şeker kolestrol türü hastalıklar.

benim anne tarafımda da var canım kolestrol ve şeker annemde var şekr rahatsızlıgı var dedemde ve ninemde yokmuş genetikten gelme bütün kardeşlerde var hemen hemen şimdilik bende ve kardeşimde bir sorun yok çok şükür baba tarafımda hiç kimsede yok şeker kolestrol türü hastalıklar.

inşallah çıkmaz canım

dişim apse yapmıştı, başımın sağ tarafından kulağımın arkasına doğru 20 saniye aralıklarla şimşek gibi ağrılar giriyordu. 1 hafta çektim. hiç ilaç almadım tabi (özel sebepleri vardı ilaç almamamın). ama etrafımdakiler antibiyotikle geçeceğini sölediler, eczacı bile bakıp veriyormuş uygun antibiyotiği. tabi dişte sıkıntın varsa.
ama nasıl ağrıydı o yaaa.. bu arada geçmiş olsun

dişim apse yapmıştı, başımın sağ tarafından kulağımın arkasına doğru 20 saniye aralıklarla şimşek gibi ağrılar giriyordu. 1 hafta çektim. hiç ilaç almadım tabi (özel sebepleri vardı ilaç almamamın). ama etrafımdakiler antibiyotikle geçeceğini sölediler, eczacı bile bakıp veriyormuş uygun antibiyotiği. tabi dişte sıkıntın varsa.
ama nasıl ağrıydı o yaaa.. bu arada geçmiş olsun

sağol canım ama dişimde ağrısa anlarımda başka bir belirti sadece yorgunluk ve halsizlik var :KK14:

X