Baş asistana burun estetiği olsam sorun olur mu?

dryesil

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
29
0
kızlar 2500 tl ye serhan tuncer yapıyor gazi tıp ta ne dersiniz?

Son düzenleme:
Canım benim başasistan dediğin uzmanlığını almış doktor demek herhalde eğer öyleyse sorun değil ama eğer sadece asisstan doktorsa yaptırma. Dahada önemlidi doktorun titresi değil önceki yapmış olduğu ameliyatları görmüş ve beğenmiş olman ve geçen zamanla beraber problem çıkmamasıdır.

Eğer doktorunun yaptığı burunları beğendiysen sorun yok parasına gelincede burda nekadar inceleme fırsatın oldu ama genelde fiyatlar 3500 den başlıyor yani seninkisi uygun

kesinlikle tavsie etmem baş asistanmış oymuş buymuş geç onları canım öncesinde sağlık vr bu işin burun gibi görselde önemli bir organımıdan bahsediyorsun daha prof bir doktor bul kendine ve özellikle operatör ünvanını almış olsun kimsenin elinde denek olma ben o hatayı yaptım sonrasında çok sıkıntı çektim 3. operasyonda ancak düzeldi burnuşum aman kuzum sakın yapma böyle bir hata

ben de olsam yaptırmazdım. bu işin geri dönüşü yok. sonradan pişmanlık fayda etmez. bir dr ne kadar çok ameliyat yaptıysa o kadar iyi. ben de gazide oldum. reha yavuzere. randevu alabilirsen onunla görüş derim bir de.

bende olsam yaptırmazdım...1000 tl ye aldanıp yaptırma istersen daha araştır öle bak bi:)yada hastalarına bak o asistana olan..begenirsen öyle ol..ama mutlaka önceden amlyt yapmış bi hastasyla konuş..

bence de yaptirma...biraz daha para ver ama guvenebilecegin birine yaptir canim. burun bu, yuzunun tam ortasinda...cok onemli bir uzuv

arkadaşlar gazi baş asistanı hakkında fikrim yok pek. ankara numunede mi yaptırsam?

burun ya cok önemli bir nokta yüzümüzde, o kadar profosörler bile cok zorlanarak yapiyorlar herkesin yaptigi hosa gitmiyor sevilmiyor, cöküyor sarkiyor v.s... o yüzden iyice arastirmadan böyle bir ise kalkisma derim bende. isinin ehli ve defalarca bu isi yapmis ve hastasinin memnuniyetini duydugung gördügün bir doktor olsun derim ben..

X