Baş belası kv

benım ıster dırı ıster olmus babam ıcın bırsey desın kaynanam bır daha benı goremez..gelınler ıs yapmak ıcın degıldır cunkı onlarında evı vardr..ay sınırlendım sımdı bak..hele kı ustume yuruycek mumkun degıl buyuk konusmıyım kıyamet kopar dua etsınler sız sakın bırısınız sanırım..bu durumlarda ben yok esım terkeder benı sevmez yok bosar dıyenlere kızıyorum napıyım esır mı olayım bır omur..kavga etme agzını bozma ama bıraz sesını cıkar..ben resmen okurken sınır oldum

Lütfen dönmeyin.
Silahla tehdit etmiş kimi bebeğinin annesini ne için ağzı bozuk annesinden özür dilemen için.
Bu ne rezil bir baba nasıl vicdansız bir koca böyle.
Ölmüş babanıza dahi laf etmiş
Sezaryen doğumu yetersizlik olarak görmüş
Üzerinizdeki psikolojik şiddeti fark edin

Muhendislik mezunuyum ama is bulamadim su an calismiyorum
Esim benle evlendikten sonra benim onu sinavlara sokmamla israr etmemle memur oldu simdi kv gelmis bugun bana oglumla parasi icin evlendin diyor
Ben nisanliyken asgari ucretle calisiyordu ne parasindan bahsediyorsa.
Once etegimdeki taslari doktum sonra edebimle susup bekledim ustume yuruduler. Tek sorun orda kalmak istememisim annemle kalmK istedim. Ne rezilligim kaldi ne ocak batirdigim
Ben de mühendisim ve çekmedim, çekmemde böyle bir muameleyi. İş bakıp boşanın bu adamdan aileniz de destek veriyorsa. Zaten mühendis olup çalışmamanıza şaşırdım, altın bileziğiniz var kendi parandan daha değerli para yok, çalış sustur ağzını herkesin

Yine ağzım açık okuduğum bir konu daha. Hadi Kayınvalide arsız terbiyesiz peki kocan? Sana nasıl silah çeker oha yuh

Şu forumda benzer konulara hep yazıyorum sorun kv değil eşiniz. Deseydinki kv hır gür çıkardı, eşim susturmaya çalıştı, susmayınca beni evden aldı götürdü, sonra olaylar yatışınca annesine özür diletti o zaman sorun kv olurdu. Annesi coştukça gaza geliyor, yetmiyor silahla tehdit ediyor ama eşiniz iyi öyle mi? Gerçekten konuyu başkası yazmış gibi objektif olarak okuyun, sorununuzun gerçekten ne olduğunu anlarsınız belki.

Aslında benim.eşimle bir sorunum yok. biz basindan beri cok iyi anlasiyoruz
Ama isin icinekv girdimi oda kendi tarafina cekiyor. Kv olmasa bizde bir sikinti yok.esim her dedigimi yapar beni sıkmaz kısıtlamaz ama bugun kv okdr abartti ki onundagozu döndü

Tam "Sanki kocanız çok iyi de tek sorun kayınvalideniz" yazacaktım ki şu mesajı gördüm.
Kendinizi kandırmaya devam edin madem. Anası baş belası, rezil, kıskanç, baskıcı ama mükemmel ve beyefendi bir adam yetiştirmiş. Evet çok mantıklı.

X