Başak burcu sevgilisi olan var mı? Basak burcu erkegi nasil burda örnekleri varsa benzesen yönleri görmek istiyorum🙏

Eşimi 10 yıldır tanıyorum 1.5 yıldır evliyiz. Benim eşim asla alıngan yapmaz, bir şey dediysem onu asla yanlış anlamaz. Bugüne kadar hiç kendimi açıklamak zorunda kaldığımı hatırlamıyorum. Temizlik konusunda gerçekten çok başarılı, benim yaptığıma asla laf etmez sadece yorulmayayım diye kendisi yapmak ister. Mesela o halı koltuk süpürür ben yerleri dilerim toz alırım. Derin temizliği eşim yapar, ben basit işler yaparım. Hatta göreve gidince temizlik yapma ben gelince hallederim der. Eleştiriye açıktır, fikirlerimi önemser. Yaptığı şey yanlışsa doğru iletişimle bunu anlatırım mutlaka anlar. Kendi hatası varsa görür özür diler. En küçük bir şey istesem mutlaka telefonuna not alır ve o isteğimi unutmaz yerine getirir. Biz susarak bile anlaşıyoruz, ikimizde kavgayla hiçbir şeyin çözülmeyeceğini biliyoruz. Konu ne olursa olsun etkili iletişimle her sorunu çözüyoruz. Bunların dışında yüzlerce şey sayabilirim. Gönül almayla ilgili de hakkını yiyemem gönül almasını çok iyi bilir. Ama bende gereksiz şeylere takan her şeye trio atıp hayatı burnundan getiren kıskançlık vs yapmam. Eğer bir şeye üzülüp alındıysam gerçekten haklıyımdır. O durumda da özür diler gönlümü hemen alır. Bence bunlar burçların etkisinden ziyade birbirini çok sevip değer vermekle ilgidir. Ben eşimden de burcuyla ilgiliye başak burcundan da son derece memnunum. Ama dediğim kişiliğini iyi analiz etmek önemli, her şey burç değil.
Evet kesinlikle cunku benimde onceki hayatimdaki kisi basakti ve butun olumsuz ozelliklerini tasiyodu masallah😂 burda yukselenler kisilikler vs devreye giriyo herkes bir degil tabi. Ne guzel birbirnizi tamamlamanız🌼 ben genel olarak nasillar acaba insanlarin hayatlarindaki basak erkekleri benzesiyomu merak ettim sordum. Benzesen yonlerde var farklilarda var gördüğüm kadarıyla

Benim gözlemlediğim;
* kendince bir düzeni var ama temizlik konusunda titiz değil, takıntıya yakın bir burc olarak düşünüyorum. (El yıkamak, kokuya hassasiyet vs )
* her seyi çok araştırır, detaycıdır
* kibar ama bence cok romantik değil
* düzeni sever
* sosyal bir hayatı pek olmaz, ama uyum sağlamaya çalısır. Genelde ev - iş yasamina odaklanir.
* evine bağlı
* değişikliklere açık bir burç değil
*inatcı, elestiriye açık degil ama çok eleştirir
* cimei değil (evine)
* spor, gezme tozma çok sevmez
Aşk varsa olabilir bir burç, ama bence karakteri hareketli heyecanli burclar için cok monoton.

X