BAŞARDILAR EL BİRLİĞİYLE..

Ben de bundan hatalarımı çıkardım bize ders oldu en azından istediğin gibi adam olucam lafını duydum ondan ben de elimden geleni yapcam çok sağolun kizlar yine de çok dua edin nolur sorunlar bitsin En Büyük KK

O zaman ben kayinvalidemin her dediğine susayim takmayayim takintili olduğum halde kendimi yiyip bitirsem de eşim de zaten her yapilani unutmaya dünden razi annesi oldugu için. Ben eşim yanimda olsa annesinin annesi olduğu kadar benim de el kizi olduğum düşüncesinden cikip kurtarmaya calissa boyle olmaz. Kaç kere bitcek dedigimi demissiniz bakin bugün de dedim ve geldim anneevine demek ki o zamanlar bitcek diyecek dereceye gelip bitrmemisim hep bi gayret demiştim esim de peşinde kosamicam artik sen beni yönetmeye calisiyosun demiş annesi yönetmeye calistigi icin bu halde oldugumuza rağmen hem de siz sanirim bunlari yasasaniz sorun yapmazdiniz ne diyeyim keşke bende sizi gibi olabilseydim.
Yok canım buradaki önerileri takmayıp siz kvyi kafaya takıp cevap vericem de vericem diye kafayı yiyip en sonunda kv ile uğraşamıyorum bari oğlunu boşayım da kurtulayım kafasında takılın. Gerçi sizdeki adamı yola getirme taktiği ama elde patlaması yakındır

Neden boşanılıyor anlamadım? Morali de mi bozulmasın onlar onun ailesi sonuçta. Kavganın sonunda seni seviyorum diyebilmek ciddi yürek gerektirir ki bunu yapabilmiş, siz de biraz yardımcı olsanız adama...

Allah razi olsun kardesimmm doğru soyluyosun.. Kizlaar sizi dinledim ve bi bahaneyle uyudun mu yazdim tabi gururun agir basti ve avukat isini yarin hallet perşembeye kalmasin dedim. (İnternetinin acik birakmis hep kapatir normalde) aradi direk ne avukati ne diyorsun falan sen beni ozlemissin bahane ariyosun dedi sinirlendim kapattim yüzüne aradi iki kere actim niye sinirleniyosun ki ben de ozledim dedi eve gelmiş dolaplara kadar bakmis bulamamis beni ilk defa yasadigi için çok üzülmüş bi saate yakin konustuk biraz itismeli biraz didismeli ben agirlik olarak ciddi. Sonra bana söz verdi ben senin istediğin gibi bir adam olucam karim da olsa annem de olsa beni üzen insan agirligimi çok fena koyucam ki ikilemesin dedi ben de dedim bana da öyle ol istiyorum zaten kişiye özel sadece anne ne ol demiyorum dedim (tabi once bayag bi naz artik sinirlenmeye baslayinca suya indirdik yelkenleri) sen de bu konuyu hep onume getirme önümüze bakalım mesleğini yapmak istiyosun karismiyorum da sana yapabilrsin evimizide bulalim gül gibi gecinip gidelim ayni yastiga bas koyduk kolay gelmedik buralara kolay bitirmeyelim dönüyorum bakiyorum yatakta sen yoksun yatak bana kocaman geliyor küçücük kaliyorum (orda yutkundu çok kotu sesi cikmadi zor tuttu kendini ben de öyle) ben seni çok seviyorum falan dedi ben mahkeme falan gitmeyecektim (persembe gitcekti) iki gün kafani dinle diye biraktim.gelip alcaktim seni dedi kizlar sanki yillar geçmiş sesi bile öyle huzur verdi ki içime ben yanmisim aglayanim yok ama havalardayim sanki karikoca değiliz de yillardir kavuşamayan asiklariz o da mutlu uyudu ben de yarin gelecek beni almaya ailesine hiçbirşey belli etmemiş bilmiyorlar yani boylece halloldu sağolun hepiniz yanimda oldunuz :)En Büyük KK:KK5::KK5::KK5:
Çok sevindim arkadasım bak ne güzel evimizide tutarız demiş kocan belliki seni çok seviyor sende onu başkaları için birbirinizi hırpalamayın

X