Başardım kızlarrr yenilmedim o narşist herife 😂

Valla az bile söylemiş konu sahibi. Evladımın hakkına göz dikene salon çizgimden çok fena kayarım..
Hem oğlunun evine göz koyacak hem kadının parasında maaşında gözü olacak hem kendi çocuğuna bakıcı gibi baktıracak bir de kadınlık bekleyecek.
Az demiş az daha fena konuşur psikolojisini yerle bir ederdim ben

Sağol canım içim rahatladı dünden beri beni suçluyor kendimden şüphe eder hale getirmişti

Uslubunuz doğrudur,değildir bilemem ama bu noktaya getirildiğinizi düşündüm ben zira sakindiniz siz önceki konuda,belli ki arada bir konuşma,mesajlaşma oldu delirdiniz.
Ama doğru olan ayrılmanızdı,önceki konuda da söylemiştim bu adamla olmaz. O kendine bir oda arkadaşı bulsun masraf yıkacak/bölüşecek zira aradığı o.

Benim gibi kadını, sesine naifliğine aşık oldum dediği kadını bu hale getirdi. Bi de evlenseydik beni delirtirdi

Ne gerek var bu kadar tatavaya.Ben görüşmek istemiyorum,sartlarim uymuyor de sal gitsin.
Zaten ilk öyle dedim. Benim istediğim evlilik bu değil kafalarımız uyuşmuyor dedim: sen önce oğlunu düşündükçe mutlu olamazsın benle değil kimseyle mutlu olamazsın bi psikoloğa falan git sağlıklı insan düşüncesi değil bu insan önce kendini düşünmeli dedi. Ben de delirdim

İçimin yağları eridi ben olsam ben de aynı cümleleri söylerdim defolsun başka kapıya asalak herif

Bazen gerekiyor be. Anladıkları dil tam olarak bu. Bu adam "Biz uygun değiliz, ilgilenmiyorum özür dilerim. " den anlayacak olsa iş buralara gelmez zaten.

İyi yapmissin. Bir dshaki iliskilerinde evinden malindan söz etmeme i tavsiye ederim. İnsanlarin bunlati bilmedi gerekmiyor.

Sen hele bi evleneydin parana ortak olup seni somurup sen musluğu kısmaya başlayınca oğlumun da geleceği var diye o zaman neler duyacaktin neler. Ne manyaklığın kalacaktı ne ruh hastalığın. Çok akıllıca bir seçim yapmissin. Bu arada bu cumleleri gerçekten söylediysen yüzüne de, beton yetmez diyorum. Helal olsun sana valla. Sen bu duruşla ileride mutlu bir kadın olursun merak etme. Sabret azıcık.

Oha adam direkt manipule etmeye çalışmış. Bu konuda deneyimli demek. Cümleye gel. Yani azıcık dipte yalnız bir insan olsan kendinde hata arayacaksin. Benim şu an aşırı aklım başımda ki donemsel olarak mantik donemimdeyim ve alakası yok diyorum. Hiç suçlama adam kötü niyetli.

Sen kira vermemek için bu kadar direten adam evim olmaSa ananın evinde oturttursun dedim. Ne evmiş arkadaş benim de arabam var dedi. Senin arabandan 10 tane eder benim evim dedim yüzüne kapattım
Helalllll
Iyi demissin kardesim valla tebrik ederim lafi soyle engeli bas ahahaha adamin icine oturmustur
Psikolojik destege kendi ihtiyaci var ki yansitma yapıyor siz ihtiyac duysaniz zaten gidersiniz onu söylemesine gerek yok da once kendisi ana evinde asalak gibi yasamaktan bir siyrilsin sonra gelsin akil versin
Bir daha muhatap olma eger ortak tanidik varsa da evime goz dikti diye siz onun olumsuz yönlerini siralayin herkes sorunlu bi o akilli sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…