Başarısız burun estetik ameliyatı

Teşekkür ederim konuştum ikisiyle de ama fiyatlar çok yüksek Tural bey 30 binden başlıyor zorluk derecesine göre de çıkıyor Mehmet bey ise 40 bin ile 50 bin arası bu rakamlar benim boyumu fazlası ile aşıyor maalesef 😔
Anlıyorum haklısınız yüksek biraz

Bence daha fazla burnunuzla oynatmayın bir iki sene geçsin biraz kemik kendini toparlasın ondan sonra revizyon düşünmelisiniz.Ayrıca bahsettiğiniz gibi facia bir görüntü yok demekki bu durumu yaşayacağınız varmış.İlk ameliyatınızdan sonra ne kadar süre geçince revizyon ameliyatı yaptırdınız bilmiyorum ama bir kaç sene geçince şişlik düzelebilirmiş diye düşünüyorum.Ama kendinizi üzmeyin sonra başka hastalıklar çıkar.Biliyorsunuz stres üzüntü çoğu hastalığın kaynağı

Son ameliyatımın üstünden dört yıl geçti geçen yıla kadar şişme olmuyoyordu çökme vardı biraz ne zamanki maske takmaya başladık şişmeye başladı

Sakin Bahadir Baykal'a ameliyat olmayin. O beni neydeyse sizin durumunuza getirdi. Uc aydir acilar icinde yasiyorum. En kisa zamanda revizyon olmam lazim ki acilarimdan kurtulayim.

Bende maalesef 1yildir ne cekiyirum burnundan aslında kotu bir burnun yokken hafif bir kemerin vardı bana çok yakışan bunum vardı. Dr devrim bellek bozdu küçültmüş kısa yapmış yüzüme göre hic yüzüme yakışmayan sekil vermiş benim bütün psikolojimi bozdu o kadar pişman oldum ki ona analiyat olduğuma hep kötü eleştiri alıyorum çevreden sindi bu konuda özellikle uzatmada revizyon doktoru ariyorum

Bende maalesef 1yildir ne cekiyirum burnundan aslında kotu bir burnun yokken hafif bir kemerin vardı bana çok yakışan bunum vardı. Dr devrim bellek bozdu küçültmüş kısa yapmış yüzüme göre hic yüzüme yakışmayan sekil vermiş benim bütün psikolojimi bozdu o kadar pişman oldum ki ona analiyat olduğuma hep kötü eleştiri alıyorum çevreden sindi bu konuda özellikle uzatmada revizyon doktoru ariyorum
Merhaba özelden gorebilirmiyim oncesi sonrasi halini

Sakin Bahadir Baykal'a ameliyat olmayin. O beni neydeyse sizin durumunuza getirdi. Uc aydir acilar icinde yasiyorum. En kisa zamanda revizyon olmam lazim ki acilarimdan kurtulayim.
Geçmiş olsun 😔
Konu sahibine Bahadır Baykal'ı tavsiye etmişim, ameliyat olupda memnun olan bi kaç kişiden dolayı ama hata yapmisim özür dilerim.
Bu işler şans işimi anlamıyorum.
Hakkındaki kötü yorumlar çoğalmış.
Bende eledim onu artık bundan dolayı

Merhabalar, bende maalesef Koray Urgu kurbanlarından biriyim. Rize eğitim ve araştırma hastanesinde kulak estetiği oldum kulaklarımda ciddi deformasyonlar oluştu. Bir kaç doktor ile görüştük çoğu olumsuz bir vaka olduğunu söyledi. Başlarda çok fazla takılıyordum, şimdi biraz daha alıştım. Yeni tanıştığım insanlar bazen ne olduğunu halen soruyor. Üzülüyorum ama elden çokta bir şey gelmiyor açıkçası:KK43:( Bu gün aklıma geldi ne yapıyor nerede felan diye Instagram'dan baktığımda vefat ettiğini öğrendim. Beyin kanaması geçirmiş yazıyor. Bir dönemim çok zor geçti sebebi olmasına rağmen yinede ölmesine üzüldüm galiba. Allah rahmet eylesin.

Bu araştırma hastanelerindeki özellikle prof ünvanlı kişilerden uzak durmak lazım demekki. Bende 7-8 yıl önce oldum aynıydı daha geçenler 8-10 gün önce revizyon oldum allahtan şuan mutluyum allah korusun iyi bir araştırma ile iyi bir doktor bulabilirsiniz ama malesef şuan fiyatlar revizyonda 30-35ten başlıyor

X