Başbakan’dan Petek'e yanıt geldi

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.830
48
24088706.jpg

[FONT=pt_sansregular][h=2]Dün katıldığı televizyon programında gözyaşları içinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a seslenen Petek Dinçöz’ün yardım çağrısı karşılık buldu.[/h][/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Eski eşi Can Tanrıyar’ın kendisine şiddet uyguladığını ve işlerini engellediğini öne sürerek “Can Tanrıyar’dan kurtulamıyorum, bana yardım edin. Başbakanımıza sesleniyorum, Emine Hanım’a sesleniyorum” diyen Dinçöz, Twitter’ına Başbakan’ın kendisine kayıtsız kalmadığını yazdı.

Şarkıcı, şu tweet’i attı: “Dün katıldığım TV programı sonrası sayın Başbakanımızın konuya gösterdiği hassasiyet için minnettarım. Çok çok teşekkür ederim.”

[/FONT]

Kaynak: Hürriyet

Ben de iş istiyorum bir de evlenmek istiyorum.Bana bi akıl verin hangi kanala çıkıp ağlayayım ?

3 çocuk isteyen sayın Başbakan önce iş ver sonra evleneyim sonra çocuk yapacağım. Bana da bir yardım :KK14: :KK14:
Tv ye çıkıp ağlanamıyorum.

programi izledim ve petege gercekten icim parcalandi.
ben samimiyetine inandim ve gercekten cok üzüldüm.
bu durumlari reklam icin kullanicak olsaydi kac senedir kullanirdi sonucta

Bende bi tweet atim ya rte ye oturduğum yerden para kazanmak istiyorum bende :KK14: ağlarım bende ne olucak :KK17:

bu kiza inanan tek ben miyim:26: bence yasadigi büyük bi dram.
can tanriyar sayesinde ünlenmis olabilir ama bu su an yasadiklarini hak ediyor anlamina gelmez ki
nasil agladi programda, bunu oynamis olamaz.
bunlari kullanmak isteseydi senelerdir kullanmaz miydi?
bence gercekten cok caresiz,cok üzüldüm haline.

nerdeyse ünlülerin hapsirdigini bile haber diye yayinlayan acun bile koymadi bu haberi...
ben bunda art niyet ararim mesela.
Niye bahsi gecmiyor? acun canin arkadasi muhakkak... Malum ikiside eski show tvci

X