Başıma gelene bakın

Kızlar selam

Mümkün olduğunca özet geçmeye calisicam. Dert değil ama paylaşmak geldi içimden.

Benim bir instagram sayfam var gezi/ fotograf üzerine. Takipçi sayım da çok. Bundan üç beş ay önce beni biri takip etmeye başladı. Aynı tarz bir hesap. Normalde yabancı çok takip eder ama dikkatimi çekti. Adam melez. Yani Afrikalı melezi yanık tenli. Ama Allah bir fizik vermiş, vermiş yani. Kızlarla bakıp kesin fake bu dedik. Hani siyahilerin karakteristik ağız burun yapısı yok. Ama kavruk tenli, kaslı maslı Allah sahibine bağışlasın. Sadece kendi fotoları var.

Neyse bu arkadaş bana arada yorum yapıp yazmaya başladı, kısa kısa cevaplarla geçti. Bir gün cat diye dedi ki ben geliyorum oralara, beraber işbirliği yapalım. Kendisi de çekiyor ya, biz de bir kız arkadaşla buluşmaya gittik. Bu arada adam gerçek. Yani tövbe bismillah. Çirkin ördek yavrusu gibi kaldım yanında. Baba tarafı iranli, anne tarafı Afrikalı. Afrikalı doğmuş büyümüş ama birkaç yıldır Avrupa'da. Turkiyeyi çok seviyor yerleşmek istiyor. Müslüman zaten. Kaşa göz sürme çekip 190 boy verip heykel gibi salmışlar ortaya resmen. Adamla beraber çekim yaptık, bu otelde kaldı bir gece. Sonra başka bir şehirde arkadaşını görüp döndü ülkesine.

Sonra bu bir başladı bana yazmaya. Ama nasıl yazıyor. Sürekli seni düşünüyorum, evlenmek isterdim seninle, seni daha iyi tanımak istiyorum falan. İçimden dedim ama bunda bi şey var. Yani ne alaka ben. Bu niye baksın bana? Israrla yazmaya basladi. Bu arada bisey paylaşıyor emoji atıyorum altına, alkış tarzı bisiler ama, bunun altına kalpler falan atıyor. Bu da bir ay kadar sürdü sanırım. Tekrar gelicem daha uzun görüşelim dedi. Adam her sabah günaydın gece iyi geceler vs. Ben de bu adamdan hoşlanmaya başladım mı? Habire yazişıyoruz akşamları konuşuyoruz. Turkce bilmiyor ama İngilizcesi çok iyi.n

Neyse efendim ben gelinlik bakmaya başlamışken, bu arkadaş da önünüzdeki kış İstanbula taşınmayı düşünürken biri seri beğeni atmaya başladı. Ne kadar gönderim varsa. İsim soy isim kisaltmali. Üstünde durmadim çünkü öyle beğenenler oluyor genelde. Ama bu sefer aynı kişiden bu adamın gonderisine yaptığım yoruma beğeni gelince hesabına baktım. Herkese açık. Kadın genç güzel, beyaz ten siyah saç. Nasil guzel kadin. Adami ovdum ama karisi daha da güzel. Ona da hak gecmeyeyim. İki de bebe. Toplu fotolar paylaşmışlar. Adamın karısı. Bizim aramızda ilişki yok ama flört ediyoruz adamla sonuçta.

Aşırı sinirlendim ama acaba bosandilar mi onu da bilmiyorum. Kadının en son paylaşımı 6 ay once. Adama yazdım Adam gayet rahat evet evliyim ama senden çok hoşlandım dedi. Ben de bisi demeden adamı engelledim.

Bu olay olalı uc gün oldu. Bu arada Adam fake hesaptan yazmaya başladı bisi soylucem dinle vs diye. Ben de karına yazarım dedim bu sabah. Yaz zaten şifrem var onda dedi görüyor dedi. Hatta dur takip etsin seni dedi cat diye takip etmeye başladı kadın beni. Onu engellememistim. Kadının da şifresi Adam da mı var yoksa bunlar fantezi mı yapıyorlar anlamadım o anda. Adamı gene engelledim. Kadına da ne olur ne olmaz diye mesaj attım. Kadının hesabından girip oyun oynamaya utan miyor musun diye? Kadın ses mesajı atmış. Yani Kadın sesi. Ben xim tanıştığıma memnun oldum diye. Turkiyeye gelince tanışmak isterim demiş.

Ne yaşadım ben böyle ya? Adamlara alışığım da Kadının böylesi garip geldi. Acaba Kadın adamın arkadaşı mı adamda şifre varda arkadaşına ses mesajı mı attırdı. Sonuçta paylaşım yapalı altı ay olmuş. Kadini da engelleyip önüme bakicam ama eğer böyle bisi yapıyorlarsa çok tuhaf ve çok itici.
Daha önce paylaşmıştım,yine paylaşayim.
Afrikalı eşi olan bir kadın blogunda afrikalilarin çok erken evlendiğini, bekarım diyenin muhtemelen yalan söylediğini yazmıştı .
IMG_20240507_172641.jpg

Sizinki de bu kategoriden, belli ki.
O kadın nedir necidir bilmem ama sizin iyiliginiz açısından her ikisiyle de iletişimi kesmeniz daha doğru olur. Adam gelişinde işlerini kolaylastirin diye size yanliyor olabilir, tek amacı cinsel fayda saglamak olabilir... Bir sürü seçenek var. Hicbirinin sonunun güzel bir yere cikmayacagi asikar

Daha önce paylaşmıştım,yine paylaşayim.
Afrikalı eşi olan bir kadın blogunda afrikalilarin çok erken evlendiğini, bekarım diyenin muhtemelen yalan söylediğini yazmıştı .
Eki Görüntüle 3424164
Sizinki de bu kategoriden, belli ki.
O kadın nedir necidir bilmem ama sizin iyiliginiz açısından her ikisiyle de iletişimi kesmeniz daha doğru olur. Adam gelişinde işlerini kolaylastirin diye size yanliyor olabilir, tek amacı cinsel fayda saglamak olabilir... Bir sürü seçenek var. Hicbirinin sonunun güzel bir yere cikmayacagi asikar

Bizzat bu durumu yasadim. Evlenmeden once gorustugum son kisi guzide bir Afrika ulkesinden bir arkadasti. Bir gun bir konuda 'Demek ki senden iyi bir baba olurmus' dedigimde bir anda 'Zaten benim oglum var' demisti 😂 Hic evlenmemis, cocugu varmis. Buraya kadar tamam ama sonra o cocugun annesi kim, kac yasinda, cocuk nerede, cocugun hayatina dahil mi kisimlarina asla tam olarak cevap vermedi. Cocugun adini bile 2 farkli sekilde soyledi. Ortada bir yalan dolan var diye kacmistim ben cocugu olmasindan ziyade, dedigin gibi sanirim gizlemek istedigi icin cocuk yokmus gibi davraniyor, sorunca da buyuk tepki veriyordu.

Iranlilarda kuma algisi normal görüyorlar seni begenmisler kendi araya kuma almak istedi malum herif 3lü olsun güclü olsun😂 töbe töbe arkana bakmadan kac kacabildigin kadariyla
İranlıyım ve hiçte normal görülmüyo her ne kadar da şeriat ülkesi olsa bile arabistanla karıştırıyor olabilirsiniz:)

Olaya ben açıklık getireyim :KK70: bir kaç Afrika ülkesi tanıyorum ve tutumlarını biliyorum 😁 Hristiyan Müslüman veya Yerel dine mensup oldun onların evliliğe bakış açısı bizle aynı değil. 5 çocuk sonrası nikah kıyan da var, 3-5 kişi ile evlenen de var.
Bizdeki tek eşli sistem onların bazılarında yok. Yurtdışındaki kızlara salça olma huyları çok :) bazen de çıkar için yapıyorlar vs vs
Zaten diğer ırklar neyse de onlarda konsolosluk üzerinden sorup soruşturma yapmadan iyice araştırmadan bu tarz şeylere girmeye gerek yok. Sıkıntılı olabiliyorlar.
Benim İranlı çok tanıdığım var ve neredeyse hepsi şuan ki rejimin azınlık bir Arap olduğunu hatta Perslere zulm ettiğini söylüyorlar.
Bir de hepsi gerçekten çok eğitimli insanlar, o yüzden İranlılar bizim ülkemizde düşünüldüğü gibi değiller. Bu tecrübemi toplamda 10' a yakın arkadaş edindikten sonra kesinlestirdim.
Konuyla çok alakası da yok ama araya sıkıştırmak istedim :)

Benim İranlı çok tanıdığım var ve neredeyse hepsi şuan ki rejimin azınlık bir Arap olduğunu hatta Perslere zulm ettiğini söylüyorlar.
Bir de hepsi gerçekten çok eğitimli insanlar, o yüzden İranlılar bizim ülkemizde düşünüldüğü gibi değiller. Bu tecrübemi toplamda 10' a yakın arkadaş edindikten sonra kesinlestirdim.
Konuyla çok alakası da yok ama araya sıkıştırmak istedim :)
Farsça çalışırken onu ben de fark etmiştim. Dış dünyada çizilen imajları kötü aynı kötü çizilen Türkiye gibi 😁

Ben olsam çok tırsardım herhalde... Ay ne bileyim çok değişik bir konu bu. Kesinlikle hiç bir şekilde size ulaşamasın.İyi ki inanıp güvenip yanına falan gitmeye kalkışmamışsınız. Organ mafyası mıdır sapık mıdır nedir tövbe yarabbim.

Bence kesinlikle dolandırıcı bunlar. Allah'ım heryerdeler resmen. Bana her hafta telegram ve wp dan yazıyorlar. Bugün Dyson saç şekillendirici bakmak istedim dolap uygulaması dolandırıcı kaynıyor.
Bunu da yazayım da dolandırılmak üzere olanlar varsa ayıksın. Profillerine numara yazıyorlar wp dan konuştuktan sonra da mesela sahibinden de komisyon daha az bu link üstünden alın deyip, sahibindenin birebir kopyaladiklari sitesindeki ilanı gönderiyorlar sonra geçmiş olsun. Mesela google a Dyson Air straight yazınca dysonairwrap sayfası en üstte çıkıyor o da dolandırıcı dyson.com.tr yi kopyalanmış.
Konu sahibesi her yer sahtekar dolandırıcı kaynıyor verilmiş sadakaniz varmış belki de ülkesine sizi davet edip organ mafyasına teslim edecekti herşeyi beklerim bu insanlardan.

Bana da öyle geldi sanki üçlü gibi ama dusunuyorum da Yani ben öyle pek yurtdisindan gelip özellikle seyapilacak biri değilim hani. Artı Adam aylardır cinsellik konusu açmadı, hatta elimi bile tutmadı. Organ mafyası mı nedir bunlar anlamadım. Bana habire su içmeyi unutma hava sıcak oldu diyordu.
Ay çok tatlısın ya .. böbrekler bize lazım su iç 😁tövbe estağfurullah çok güldüm ya

Iran'i ovmeyi unutmadik degil mi arkadaslar? Biliyorsunuz o önemli akjwjdj, S simeyra bacim Afrikalilarin TC vatandasligi alma arzusunun son kurbanlarindan biri olabilirsin.

Bahsettigin eş de muhtemelen Hollandali olmayan, G.Afrikali beyazlardan falandir, yani bana biraz dolandiricilik isi gibi geldi bu.

Engeli bas gitsin.

X