Başımdaki büyük bela. Çıkmazdayım...

Evet sevgilim olduğunu biliyor esim. Sikayet ettigimde bekardim. Adalet sistemimize güvenmeli miyim bilmiyorum.

Eşine açık yüreklilikle söyle canım sonsuza kadar bu yükün altında kalmaktansa şimdi birkaç gün üzülürsün geçer. Ayrıca guvenebilecegimiz başka kim var ki? Tabi ki hukuki yollarla bu adamı def edeceksin.

Esın askerde sende bır bosluga dusup bence yazmıssın,sımdıde cıkıs yolu arıyosun kolay gelsın arkadasım.

Asla öyle birşey olmadi. Ben esimi okadar cok seviyorum ki. Kendim bunun nasil bir bela olduğunu bile bile asla bulasmam emin olun.

Unam bana ayni seyi yasadim canim. Bende esumle cok huzurluyum sukur. Ve gecmiste kalmis birisi bana ayni seyi yapmaya calisti. Ama ben soyle bi yol izledim. Esime numara degistirmek icin soylemem gerekiyordu. Anlattim. Boyle boyle bi olay var. Bana ulasiyor ve rahatsiz ediyor. Ben huzurumuz kacsin istemiyorum yillar onceki bisey yuzunden desim. Numarami degistirdik esimle beraber. Ortak tum tanidiklarimizla iletisimimi kestim numarami dahi vermedim. Suan ulasamiyor. Oda cok tehdit etmisti beni. Hayatini mahvederim bilmem ne. Ama korkma korktukca uzerine gelecek sen cevsp yazdikca hirslanacak arkadasim. Hemen uzerini kapatmaya bak olayin.

Cok sagolun iyiki varsiniz.

canım çok üzüldüm sana.allah ona öyle bir dert versin ki senle uğraşamasın.evli olduğunu söyleşkorktuğunu belli etme ve şikayet edeceğini söyle.nonu değiştir bir de.

Geçmiş olsun öncelikle ama madem böyle bır dert var başında neden sana ulaşabileceği yolları kapatmadin bu zamana kadar. Numaranı falan degistirmedinmi yada sosyal medya kullanman çok mu gerekliydi

amacım sizi yargılamak degil lütfen yanlıs anlamayın ama
neden simdiye kadar durdu durdu sizi simdi buldu
nasıl bulamadı bu zamana kadar neyi bekledi peki

Evet mesajlarda çok ağır küfürler var ayrica bunlar da iyi bir delil sayilir mi ?

Hem de çok iyi delil sayılır. Tutun o mesajları. Bu telefon numaranızı değiştirmenizle ilgili tehditleri de tutun.
Ve vakit kaybetmeden adliyeye gidin. Hangi şehirdesiniz?

canım çok üzüldüm sana.allah ona öyle bir dert versin ki senle uğraşamasın.evli olduğunu söyleşkorktuğunu belli etme ve şikayet edeceğini söyle.nonu değiştir bir de.
Lutfen dua edin bana. Babasizim ben sığınacak kimsem yok Allahtan baska...

Bence evli olduğunu eşinin bunu duyunca onu öldüreceğini söyle eşin de duyarsa ona ben evli olduğumu söyledim dersin durumu hafidletirsin oda eşinden korkar bence yazmaz

Esim bana cok guveniyor sahipleniyor ancak bir okadar da kiskanc ve bu durumdan rahatsiz olurm soylemek cok zor bilmiyorum inanin...
Zarf atıyor 8 sene önceki öpüşme resmî kalırmı bu zamana senin korkup çekindiğini bildiği için üstüne geliyor emin ol. Öyle pisliklere mahal verme ailesine anlat durumu evliyim oğlunuz beni rahatsız ediyor hamileyim de vs.... o adama da de hamileyim beni rahatsız etme evlendim diye
Ha anlamazsa elinden geleni ardına koyma de..
sen restleş bakalım ne olacak

Geçmiş olsun öncelikle ama madem böyle bır dert var başında neden sana ulaşabileceği yolları kapatmadin bu zamana kadar. Numaranı falan degistirmedinmi yada sosyal medya kullanman çok mu gerekliydi

Cok değiştirdim numarami en son 2 yil önce degistirmistim simdi yine bulmus...

İsterse bi hata yapsınlar şuan çaresiz ve bizden yardım istiyo yargılamak bize düşmez kendini bize kanıtlamak zorunda da değil

Eşinin askerliğinin bitmesine daha varsa henüz söyleme.

O şerefsize hiç cevap vermeden, adli makamlara şikayet et, onun icabına baksınlar.

Daha sonra eşine söyle, "böyle böyle oldu seni orda tedirgin etmemek için söylemedim, gerekeni yaptım"dersin.

Şimdi söylesen hiçbir erkek askerdeyken karısının şu durumuna kayıtsız kalamaz.
Büyük olay çıkar. Ya askerliği yanar, ya fevri hareket eder başına iş alır.

En iyisi adalete güvenmek. Her ne kadar bu gibi suçlarda ben pek güvenemesem de, siz yine de her normal vatandaşın yapması gerekeni yapın. Derhal şikayet edin.

Kocaelinde yasiyorum ben

Tamam ulaşım kolay bir yer. Rahatlıkla savcılığa gidebilirsiniz. Bence vakit kaybetmeyip telefonunuzla birlikte adliyeye gidin. Orada sizi yönlendirirler zaten.
Kimseyle de bir şey paylaşmanıza gerek yok. Tabii güvendiğiniz ablanız, kardeşiniz varsa ona söyleyebilirsiniz. Rahatlarsınız.

Kesinlikle korkma olayın üstünüde kapatmaya çalışma, korkuyorsun biliyorum ama yarın öbürgün seninde kızın olacak belki, böyle adamları lütfen cezasız bırakmayın.
Eşinden gizli git herşeyi hallet cnm, dediğim gibi öğrenirse de fotograftan bahsetme zaten savcılık öyle birşeyi dosya dışında kimseyle paylaşamaz, mahremiyet gizliliğinden ötürü. Sadece şikayet ettiğini öğrenebikir o kadar, o zamanda açıklarsın başın yanar firar edersin diye korktum seni orda çaresiz bırakmak istemedim kendim halletmeye çalıştım diye.
Lütfen korkma, bu adamın 2. Vukuatı olacağı için büyük ihtimal cezaevine girecektir.

X