Başımdaki büyük bela. Çıkmazdayım...

khaleesi41

Rabbi Hebli Mines Salihin <3
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2014
403
469
Merhaba hepinize

Ben 1buçuk yıllık evliyim. Çok mutlu bir evliliğim var ve eşimle birbirimizi çok seviyoruz. Sorun şu ki ergenlik zamanında 17 18 yaslarimda birisi vardi beni tehdit eden. Benim adıma fake hesaplar açıp beni aileme akrabalarima rezil etmisti. Kendisiyle o zaman arkadaşlığımız olmuştu. Seneler geçti bu kisi yine hortladi cep telefonumu bulmuş ve yine ayni seyleri yapmakla tehdit ediyor beni evlendiğimi bilmiyor ve benimle evleneceksin numaranı degistirirsen seni rezil ederim diyor.

Benim babam yok esim askerde eğer bu olay patlarsa ben mahvolurum. Okadar kötüyüm ki sikaye etmek istiyorum nasil bir yol izlemeliyim esim öğrenmeden. Tehdit hakaret herşey var. Cok korkuyorum... Elinde 8 sene onceki yakınlaşmış fotoğraflarımız var. Esimi cok seviyorum guvenini kaybetmek istemiyorum.

Yapıcı yorumlarınıza ihtiyacım var...

Edit : 8 sene once ben bu pisligi şikayet ettim ve para cezası ile kurtuldu.

Son düzenleme:
Konuşma gectı aranızda sanırım yoksa neden korkasın kı

anlattığınızdan farklı bir durum yoksa, korkmayın..
karakola gidip , yazdıklarınızın hepsini onlarada anlatın.

face açıp ne yapmış ki , rezil oldunuz , anlamadım ben.
bu adamın elinde ne varki, bu kadar korkuyosunuz ???

evlendim ben deseniz ... bu tipler hani öle delikanlı takılır ya belki peşinizi o şekilde bırakır
sizi ne ile tehdit ediyor elinde bir şey var mı

Maalesef var 8 sene önceki bazı yakınlaşmış fotoğraflar. Ergenlik döneminde yaptığım hata önüme çıktı cok kötüyüm. Evlendim desem tehdit ettigi seyleri yapar oyle pislik bir tip. Daha önce onu sikayet ettim ancak para cezasi ile kurtuldu.

En yakın karakola gidecek, şikayetçi olacaksınız. Onlar savcılığa intikal ettirirler olayı.
Ve bunu, sizi tehdit eden kişiye söyleyecek, üzerine ekleyeceksiniz:
"İnternetle haşır neşirsin, artık o eski sus pus kadınlar yok. Hele bir bulaş bana, hele bir dene, seni yedi düvele tacizci,sapık diye ifşa eder, tüm sosyal medyaya telefon kayıtlarını, mesajlarını verir, hayatını bitiririm senin." diyeceksiniz.

Eşiniz izne geldiğinde de açık açık konuşacak, durumdan haberdar edeceksiniz.
Yakınlaşmış fotoğraflarınızdan o korksun, siz değil. Dimdik durun.

Hattını değiştir çok mu zor
Neden Evlendim demiyorsunuz
Öyle dediğiniz anda vaz geçecek belki
Anlattıklarınız biraz eksik yani yerine oturmayan birşeyler var

korktuğunuzu belli etmeyin.

hiç muhatap olmayın. konuşmayın.cvb yazmayın. numaranın size ait olduğundan nasıl bu kadar emin

En yakın karakola gidecek, şikayetçi olacaksınız. Onlar savcılığa intikal ettirirler olayı.
Ve bunu, sizi tehdit eden kişiye söyleyecek, üzerine ekleyeceksiniz:
"İnternetle haşır neşirsin, artık o eski sus pus kadınlar yok. Hele bir bulaş bana, hele bir dene, seni yedi düvele tacizci,sapık diye ifşa eder, tüm sosyal medyaya telefon kayıtlarını, mesajlarını verir, hayatını bitiririm senin." diyeceksiniz.

Eşiniz izne geldiğinde de açık açık konuşacak, durumdan haberdar edeceksiniz.

Çok sağolun cidden. Destek oldunuz. Umut verdiniz.

Maalesef var 8 sene önceki bazı yakınlaşmış fotoğraflar. Ergenlik döneminde yaptığım hata önüme çıktı cok kötüyüm. Evlendim desem tehdit ettigi seyleri yapar oyle pislik bir tip. Daha önce onu sikayet ettim ancak para cezasi ile kurtuldu.
o zaman bılemedım ama eşiniz nasılsa askerdeymiş o dönmeden halletmeye calıssanız , yazdıgı mesajları falan sılmeyın bence dırek tekrar sıkayet edın
daha once de etmıssınız bence tekrarlanınca daha buyuk ceza alır
ne bıleyım evlı kadına da yapılır mı bu
hanı adamın annesını babasını falan bulsanız konussanız ben evlendım hala benı tehdıt edıyor dıye
yakını falan da yok mu

ALLAHIM sana yardım etsin
cok zor durum tüm cesaretini toplayıp sonucları göze alıp
cesaretli ol bu kişiyle restles polise git böyle böyle deee
esini kaybetmeyide göze alsanda ona istediğini verme

o zaman bılemedım ama eşiniz nasılsa askerdeymiş o dönmeden halletmeye calıssanız , yazdıgı mesajları falan sılmeyın bence dırek tekrar sıkayet edın
daha once de etmıssınız bence tekrarlanınca daha buyuk ceza alır
ne bıleyım evlı kadına da yapılır mı bu
hanı adamın annesını babasını falan bulsanız konussanız ben evlendım hala benı tehdıt edıyor dıye
yakını falan da yok mu

Adamın ailesine ulaşabilirim faceden falan. Ben de onu mu tehdit etsem ne yapiyorsan yap bende seni rezil ederim diye...

ALLAHIM sana yardım etsin
cok zor durum tüm cesaretini toplayıp sonucları göze alıp
cesaretli ol bu kişiyle restles polise git böyle böyle deee
esini kaybetmeyide göze alsanda ona istediğini verme

Hemde cok zor bir durum. Okadat mutlu bor yuvam varki...

mesajları arama kayıtlarını vs silme savcılığa git. şu aşamada yapılacak tek şey o.

8 sene önceki fotoğraftan eşin de soğumaz heralde.

bi de nasıl yani çırılçıplak mısınız öpüşüyo musuuz el ele misiniz?

Adamın ailesine ulaşabilirim faceden falan. Ben de onu mu tehdit etsem ne yapiyorsan yap bende seni rezil ederim diye...
madem ulaşabilirsiniz ilk önce bunu deneyin
hani siz onu tehdit edip sinirlendirmeyin
ailesi nasıl tipler onlar da belalı mıdır
anlatın böle böle dıye oğlunuz beni tehdit ediyor ben evlendim diyin
hiç olmadı evet siz de deyin ben de seni çevrene rezil ederim evli kadının peşine düştü sapık diye diyin

ama kesinlikle cok korktugunuzu belli etmeyin şuan nasılsa eşiniz de yokmuş şikayet edin olsun bitsin ailesine de diyin ya siz durdurun ya da ben şikayet edeceğim diyin.

X