Başkent Üniversitesi Hulusi Bülent Zeyneloğlu Çikolata Kisti

cikolatalikistimendo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
36
7
29
Merhaba arkadaşlar 9 ve 7 cm çikolata kistlerim var şu anda kan tahlili sonuçlarımı bekliyorum Hulusi hocaya gitmeyi düşünüyorum. Giden arkadaşlar tedavi süreciniz nasıl geçti anlatırsanız çok sevinirim 🤲🏻 ❤️

Yok mu arkadaşlar kimse?? 10 güne kadar gitmeyi düşünüyorum Hulusi hocaya ilk gidişim olucak. Şehir dışından gidicem ayrıca. Süreçle ve ücretlendirmeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz ❤️🌸

Yok mu arkadaşlar kimse?? 10 güne kadar gitmeyi düşünüyorum Hulusi hocaya ilk gidişim olucak. Şehir dışından gidicem ayrıca. Süreçle ve ücretlendirmeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz ❤️🌸
Merhaba geçmiş olsun. Benimde solda 9 sağda 8 cm çikolata kisti var. Ameliyattan başka çarem de kalmadı bir çok doktora gittim tüp bebek olmaz dediler. Pandemiden önce gitmiştim Hulusi hocaya 4 ay gittim şehir dışından. Gittiğimde kistler bu kadar büyükte değildi. Kişiye göre tedavi planlıyorlar. İlk gidişimde hemen şunu yapalım demediler her gidişimde farklı bir şey söyledi. İlk Adetli istemiyorlar normal bir günde gidiyorsunuz. Muayene + kan istiyorlar. Telefonla fiyatlar hakkında bilgi veriyorlar. pandemi öncesi çok yoğunlardı şimdi nasıl bilmiyorum. Siz tüm günü hastane işine ayıracak gibi hazırlıklı gidin. Bende bütün tahlillerimi yaptırıp gitmiştim ama kendi laboratuvarlarından tekrar istiyorlar. Ben pek memnun kalmadım 4 ayda ne yapılacağına karar verilemedi. Ama memnun kalan arkadaşlarda var etkilemek istemem. Gittiğimde kistler bu kadar büyükte değildi.

Şu an gidiyor musunuz hala ? Baştan şu şekilde ilerleriz felan diye bir şey söylemedi mi
Hayır gitmiyorum. Başka doktor araştırıyorum. Baştan bir şey söylenmedi. ikinci gittiğimde aspirasyon yapalım dedi sonra msj la yapmayalım dedi. Tekrar gittim net bir şey söylenmedi. son gittiğimde de kararsız kaldı. ameliyat dedi sonra da keseleri bırakalım içini boşaltalım dedi. kararsız kalınca tekrar gitmedim çünkü ameliyat içinde şu gün gel demedi. Dediğim gibi ben gittiğim zaman çok çok yoğunlardı muayene için bile 4 5 saat beklediğim oldu. şimdi yoğun mu bilmiyorum. Belki bana denk gelmiştir sizide etkilemek istemem. memnun kalan arkadaşlar var. karar verdiyseniz telefonla fiyat alın doktorla bir görüşün belki siz farklı düşünürsünüz.

Her hastaya farklı tedavi uyguluyor, uzun süredir hocanın hastayım ben yoğunluk dışında hiçbir şeyden şikayetçi değilim. Hulusi hocaya ilk gittiğimde tek taraflı 5 cm çikolata kistim vardı. Yumurtalık rezervime bakarak kistim de tek taraflı olduğu için ameliyat önerdi. Ben ameliyat olmak istemesem de hoca ikna etti. Kistim yumurtalığa yapışık olduğu için yumurtalığa da zarar vermemek için komple almamıştı. Cidarı hala duruyor ama yaklaşık 2 sene oldu adetlerim çok rahat, sancısız geçiyor. Tüp bebek tedavisinde de yeterince yumurta elde etti ameliyatlı yumurtalığımdan.

Hayır gitmiyorum. Başka doktor araştırıyorum. Baştan bir şey söylenmedi. ikinci gittiğimde aspirasyon yapalım dedi sonra msj la yapmayalım dedi. Tekrar gittim net bir şey söylenmedi. son gittiğimde de kararsız kaldı. ameliyat dedi sonra da keseleri bırakalım içini boşaltalım dedi. kararsız kalınca tekrar gitmedim çünkü ameliyat içinde şu gün gel demedi. Dediğim gibi ben gittiğim zaman çok çok yoğunlardı muayene için bile 4 5 saat beklediğim oldu. şimdi yoğun mu bilmiyorum. Belki bana denk gelmiştir sizide etkilemek istemem. memnun kalan arkadaşlar var. karar verdiyseniz telefonla fiyat alın doktorla bir görüşün belki siz farklı düşünürsünüz.
Siz hangi doktora gidiyorsunuz şimdi Aydın'da mısınız birde ?

Her hastaya farklı tedavi uyguluyor, uzun süredir hocanın hastayım ben yoğunluk dışında hiçbir şeyden şikayetçi değilim. Hulusi hocaya ilk gittiğimde tek taraflı 5 cm çikolata kistim vardı. Yumurtalık rezervime bakarak kistim de tek taraflı olduğu için ameliyat önerdi. Ben ameliyat olmak istemesem de hoca ikna etti. Kistim yumurtalığa yapışık olduğu için yumurtalığa da zarar vermemek için komple almamıştı. Cidarı hala duruyor ama yaklaşık 2 sene oldu adetlerim çok rahat, sancısız geçiyor. Tüp bebek tedavisinde de yeterince yumurta elde etti ameliyatlı yumurtalığımdan.
Bende gitmek istiyorum şehir dışından gidicem çift taraflı olduğu için nasıl bir şey uygular hiç bilmiyorum 😔

Merhabalar ben Hulusi Hocama gitmeye başladım. Önümüzdeki süreç kistlerim Aspire edilecek. Hikayemi okumak için Instagramdan takip edebilirsiniz 🥰
Kullanıcı Adı:

Son düzenleyen: Moderatör:
X