Bat bahat hospital (yardm)

7374ceycey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
49
0
34
arkadaşlar ikitelli batı bahat hastanesi nasıl? daha önce gitmiş orda doğum yapmış olan arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var? bide ssk lıyım doğum fiyatları nedir acaba (isteğe bağlı sezeryan özellikle) cvplarınız için şimdiden tşkler ...

arkadaşlar ikitelli batı bahat hastanesi nasıl? daha önce gitmiş orda doğum yapmış olan arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var? bide ssk lıyım doğum fiyatları nedir acaba (isteğe bağlı sezeryan özellikle) cvplarınız için şimdiden tşkler ...

Canım ben bebk düşünüyorum ve doktorum orada benim doktorum çok iyi. Ankarada güvendiğim bi doktorum vardı o tavsiye etti ben çok memnunum. başka hastanelerede gittim ama içim hiç rahat olmadı bu iyi bence.Ama doğum hakkında bişey bilmiyorum yalnız çok fazla hamile görüyorum orada.

yinede başka arkadaşlarda arsa lütfen paylaşsınlar..

X