Bata 2 gün kala erken gebelik testim

Gelmez canım merak etme inş.ben bugün son ders yere egilecektim resmen kasık agrisindan.eve geldim şimdi uzanıyorum.uzn süre ayakta kalamaz oldum iyice.doktora daha mı erken gidip progestana başlasam bilemedim
Ben doktora 5.haftadan sonra gidip hem keseyi de görmeyi planlıyorum öyle çok fazla ağrım sızım ya da kanamam olmazsa inşallah doktora 5.hafta dolduktan sonra gideceğim kan testini de salı günü sağlık ocağında yaptıracağım yine

Ben doktora 5.haftadan sonra gidip hem keseyi de görmeyi planlıyorum öyle çok fazla ağrım sızım ya da kanamam olmazsa inşallah doktora 5.hafta dolduktan sonra gideceğim kan testini de salı günü sağlık ocağında yaptıracağım yine
Ben iki hamileligimde de düşük tehlikesi yaşadım.kucuk oğlumda 4 ay kanamamm oldu ara ara gene öyle olur diye korkuyorum.o yüzden gitmekte acele ediyorum.sali öğleden sonraya randevu aldım az önce.bir de 8.siniflarin dersine giriyorum teoga bir ay kaldı,inş.kanamam fln olup rapor almak zorunda kalmam.

İnş.canim sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum daha once kan tahlili yaptırmışmiydin?.ben de test yaptım tekrar değerim yükseldi mı diye görmek için .Çarşamba günü Eki Görüntüle 1965517
Bugün Eki Görüntüle 1965518
Canım salı günü yaptırmıştım 16.8 çıkmıştı doktor cuma birdaha gel demişti bugünde 84,7 çıktı çok güzel artmış dedi,20 marta ultrason günü verdi gözükür kese dedi

Canım salı günü yaptırmıştım 16.8 çıkmıştı doktor cuma birdaha gel demişti bugünde 84,7 çıktı çok güzel artmış dedi,20 marta ultrason günü verdi gözükür kese dedi
Maasallah canım.darisi bana.20marta kadar kalp atışı bile duyarsın belki.simdi kaç haftaliksin?

Ben iki hamileligimde de düşük tehlikesi yaşadım.kucuk oğlumda 4 ay kanamamm oldu ara ara gene öyle olur diye korkuyorum.o yüzden gitmekte acele ediyorum.sali öğleden sonraya randevu aldım az önce.bir de 8.siniflarin dersine giriyorum teoga bir ay kaldı,inş.kanamam fln olup rapor almak zorunda kalmam.
Aynen canım ben de rapor alıp evde yatmak istemiyorum inşallah güzel geçer hamileliğimiz

Kızlar bu arada ben çamaşır suyu testini de denemistim salı günü size söylemeyi unuttum.dogrulugunu ispatlamak için eşimi de kullandim:deli::deli: ikimizin de çişini birer bardağa koydum yarısına kadar.uzerine bir tatlı kaşığı kadar çamaşır suyu koydum az calkaladim.esimjn cişi azıcık köpürdü,benimki bardaktan boşanır hale kadar köpürdü.:deli::deli:

Acikcasi gecen ay bende denedim c.suyu cok kabardi etti aha dedim hamileyim sonra bi baktim adetim 3 gun once geldi bende dogru cikmadi ...en guzel sonuc kan ve gecmis adet dogru derim...

X