Gebeliğe Hazırlık Bat'a 4 gün kala test ? Tek ben miyim merakla delirmiş gibi test yapan

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba,
Hayatımın ilklerini yaşıyorum bu aylarda ilk kez çocuk düşünmeye başladık yolun en başındayım... Ve üzerimde deli bir heyecan belki biraz korku biraz panik herşeyden ortaya karışık bir duygu var... Etrafımızdakilerin yaşınız geçiyor baskılarımı aklıma takılan acaba sorun mu var şeyleri içimden geçmiyor desem yalan olur. Daha 4 gün var ama ben kendi kendimi yemeye başladım. Sürekli konu takip edip benim gibi olan varmı diye bakıyorum. Bugün test yaptım negatif. Ama konulara baktıgımda 4 gün 5 gün kala yapıp silik çizgi gören var dedim acaba ? ama hiç yok sıfır dümdüz bir tek çizgi. Heyecan mı korku mu bilmiyorum ama tuhaf şeyler yaşıyorum normalde adetimin gelmesini beklemezdim bu ay ilk kez bekliyorum.
Bende sanıyordum ki filmlerde ki gibi ertesi gün test yapınca hamilelik belli oluyor ne cahillik araştırıp öğrenince öğrendim aslında vucudumda neler oldugunu... Yani hala öğreniyorum ve merak ediyorum sizce silik çizgi bile çıkmadığına göre hamilelik şansım yok mu ? Yoksa adet gecikmesini mi bekleyeyim zaten adet olursam her şey belli olcak da o 4 gün bi geçmiyor iştee :emir_bebek: çok ilginç bir şey bu... Belirtli vs derseniz adet öncesi ne yaşıyorsam hepsi var kasık ağrısı bel ağrısı ve aşırı gerginlik...

Hayırlısı neyse o olsun modundayım ama yinede merak etmeden duramıyor işte insan.
Hayırlısı ile bu yazdığını okuyup sonrasında hamile olduğunu öğrenin çok sevindim senin adına. Rabbim sağ salim bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah. Darısı ben ve benim gibi bekleyenlere inşallah. Duanız bizlere olsun sizlerin duasını mevlam daha çabuk kabul eder inşallah

Şuan kaç gün var bata. Bende kasık ağrısı bel sırt ve bacak ağrısı çok oldu bat günü test yaptım çok silik çıktı bidaha yaptım biraz daha belirgin test verdim hemen gözüküyordu kanda. Teşekkür ederim Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah
3 gün kaldı regle. Dediğim gibi regl belirtimde olmuyor benim yarım saat önce hafif bi kramp hisseder regl olurum. Ama dün test yaptım negatif çıktı yumurtlamadan da 14 gün geçti bugün olsa silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum. Siz yumurtlama takip etmişmiydiniz

X