Batık mı???O mesele çözüleli çokkk oldu

mrs.LOVE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
77
2
Size bacak desem etek desem batık desemeyvahedigeldismile

Evet tesedüfen buldum bir yol ve yılmadan devam ettim ve başarılı sonuç aldım.
Hemen anlatıyorum sabırsızlanmayın...
1.İlk önce Vivet tüy sarartıcıyla bacakları bir güzel kaplıyoruz.
2.15 dakika yılmadan bekliyoruz.
3.Maksat tüy sarartmak değil tabiki gözenekleri açmak.
4.Süre bitiminde bacakları yıkıyoruz.
5.Yoğun kıvamda tuz-su karışımı bacaklara masaj yapılır.
6.En son yıkanır ve benim tercihim Dove salatalık ve yeşilçay özlü krem sürülür.

Ana mesele bu sorunun çözümünü hızlandıracak bir kaç öneri verecek olursam;
1.Bacaklar hergün ılık suyla yıkanıp Dove krem sürülür.
2.Bu işlem boyunca jilet kullanılır(Bilim adamlarının açıklamasına göre jilet çoğalma yapmaz)
3.Tüy sarartıcılı ve tuzlu işlem haftada 2 kez yapılır.
4.Tüy sarartıcı hiç kullanmayanlar için söylüyorum yanma ve kaşıntı yapar bu çok normal aynı saç boyanırken oryalin yaktığı gibi.
5.Sabırlı olun 5 dakika sonuç beklemek saçma olur.
6.Bu işlemler yapılırken bacaklar gözlenir,çıkan tüyler iğne vs.ile oynanmaz tavsiyem bacaklar ve ponza taşı kuru iken bastırmadan dairesel masajlar yapmak.
7.Batıktan kurtulup yüzeye çıkan tüyler cımbızla alınır.

Evet ben denedim oldu.Sizde deneyin.Bu arada tüy sarartıcıya ALERJİNİZ varsa yapmayın.
Teşekkürlerinizi ve +replerinizi başarıya ulaşınca alabilirim.:sm_cool::sm_cool::sm_cool::lepi::lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Özel mesaj atmayın.Forumda halledelim soru işareti varsa.

Tüy sarartıcının gereğini anlayamadım sonuçta amaç gözenekleri açmaksa bu işi banyoda keseyle falan yapabilirsin tüy sarartıcı neden gözenekleri açsınkiCADIARZU

Tüy sarartıcının gereğini anlayamadım sonuçta amaç gözenekleri açmaksa bu işi banyoda keseyle falan yapabilirsin tüy sarartıcı neden gözenekleri açsınkiCADIARZU
Bu ürünler içeriğindeki karbondioksit ve amonyak gazları nedeni ile gaz-kabarcıkları çıkış özelliğine sahipler. Dolu gözenekleri temizliyor ve ciltten kirleri uzaklaştırıyor. Ve cildin kolay bir şekilde nefes almasını sağlıyorlar. Yine içeriğindeki hidrojen peroksit, bakterileri ve sivilcelere neden olan diğer mikroorganizmaları öldüren çok güçlü bir antiseptik olarak biliniyor. Tüy sarartma işleminin diğer en önemli sonucu ise cilde aktif oksijen vermesi.
UMARIM ANLATABİLDİM

jilet çoğaltmıyor mu hadi canım bu kadar insan boşa mı konuşuyor jilet kullanan herkes bin pişman tüylerin kalınlaşıp artmasından,bende dahil.asla jilet değidirmeyin hiçbiriyerinize.

jilet mantık olarak çoğaltmamalı ama össye hazrklanrken zaman kısıtlı olnca bi süre kullanmştm ve bence artırıo

artma olmuyor ama biraz kalınlaşıyor bu bir gerçek fakat gözenekleri tıkalı içi batık dolu bir bacak için yapılması gereken şey o cildin sık sık ölü derilerden arındırılmasıdır.Bunun çözümü şöle de olabilir bacakları ağdayla alıp jilet yapmak.Benim arkadaşım batık için doktora gitti fransada kalıyo kendisi doktor gözenekler o kadar tıkalı ki üstteki ölü tabakanın soyulması lazım demiş.Jilet önermiş ve yaz tatilinde geldiler benim bacaklardan beter olan bacakları pamuk gibi olmuş ağzım açık kaldı kıskandım resmen tüy sarartıcıyla birlikte kullanmış harika ya benim de yavaş yavaş tüyler yüzeye çıkıyo zemuszemuszemuszemuszemuszemus:eek:

jilet çoğaltmıyor ben her yerimde kullanıyorum bacaklarımda eskisine göre az bile diyebilirim sadece kıllar daha sert ve güçlü çıktıgı için insan çoğalmış saıyor güçlendirdiği bi gerçek ama jiletin rahatlığı da hiçbişeyde yok ben eskiden hep jilet yapardım bacaklarımda ne batık ve sivilce olurdu ne zamanki ağdaya başladım mahvoldu pütür pütür şimdi

benim küçük küçük siyah noktalar var bacağımda sıktırınca geliyor ama ne ağdayla ne de jiletle geçiyor. seneler bir sürü şey denedim kese v.s. ama olumlu bir sonuç alamadım acaba bu etki eder mi?

EDİYO BUNU NASIL KEŞFETTİM KOLLARIMIN ARKASINDA MİNİK MİNİK SİVİLCELER VARDI VE GEÇMİYORDU.TÜYLERİMDE KOYU RENKTİ Bİ ARKADAŞTAN TÜY SARARTICIYI DUYDUM TÜM KOLA YAPTIM YILLARCA GEÇMEYEN SİVİLCELER 1 HAFTADA GEÇTİ.BACAKLARIMA BAKTIM BACAKLAR DA SİVİLCE DOLU HEMDE İÇİNDE BATIK DA VAR NEDEN OLMASIN DEDİM.4-5 GÜN SONRA TÜYLER KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI.MEĞERSE TÜY SARARTICI MÜTHİŞ BİR ANTİSEPTİKMİŞ YANİ MİKROPLARI KIRIP VÜCUDA HAVA ALDIRIYOMUŞ.TESADÜ
FEN BULDUM AMA İYİKİ BULDUM AMA SABIR GEREK ONCA YILDA OLUŞAN BATIK Bİ ANDA GEÇMİYO BEN MEMNUNUM bayanssulusmile

Bugün saydım tam 15 tane tüy batık oluşan yerden çıktı evet ya başarıcam hissediyorumopuyorumnanaktan

jiletle cilt daha pürüzsüz oluyor ama çoğaltmıyor diyenlere karşıyım 1 2 derken bi yerden 3 kıl çıktığını da gördüm sayesinde:KK70:

jilet çoğaltmıyor ben her yerimde kullanıyorum bacaklarımda eskisine göre az bile diyebilirim sadece kıllar daha sert ve güçlü çıktıgı için insan çoğalmış saıyor güçlendirdiği bi gerçek ama jiletin rahatlığı da hiçbişeyde yok ben eskiden hep jilet yapardım bacaklarımda ne batık ve sivilce olurdu ne zamanki ağdaya başladım mahvoldu pütür pütür şimdi

aynen her kelimesine katılıyorum boshayallersmile

X