Batman, Mardin, Nusaybin iyi bir kadın doğum uzmanı var mı??

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
926
229
Batman Mardin Nusaybin de bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı var mı?? Uzun zamandır arayış içindeyim. Rahim filmi de çekilecek bir hastane arıyorum

Batman Mardin Nusaybin de bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı var mı?? Uzun zamandır arayış içindeyim. Rahim filmi de çekilecek bir hastane arıyorum
Op Dr Yasemin Afşin Özel Batman Yaşam Hastanesi
Op Dr Ercan Kayacan Özel Batman Yaşam Hastanesi
Op Dr Zeynep Ercan Özel Zilan Hastanesi (Batman)
Uzm.Dr Erdem Özerden Özel Batman Yaşam Hastanesi
Bu hastanede rahim filmi çekiliyor mu bilmiyorum ama hastaneyi arayıp sorabilirsiniz. Yasemin Hanım'dan özellikle memnun kalan pek çok kişi var. Ama tam olarak ne için gitmek istiyorsunuz?

Op Dr Yasemin Afşin Özel Batman Yaşam Hastanesi
Op Dr Ercan Kayacan Özel Batman Yaşam Hastanesi
Op Dr Zeynep Ercan Özel Zilan Hastanesi (Batman)
Uzm.Dr Erdem Özerden Özel Batman Yaşam Hastanesi
Bu hastanede rahim filmi çekiliyor mu bilmiyorum ama hastaneyi arayıp sorabilirsiniz. Yasemin Hanım'dan özellikle memnun kalan pek çok kişi var. Ama tam olarak ne için gitmek istiyorsunuz?
Mardin'de. Varmı

Bu arada Yasemin Afşin Hanım'ın hizmetlerinde Hsg de yazıyor. Yani rahim filmi de var demek ki. Isterseniz bir randevu alın kendisine.

Op. Dr. Türkan Kaya Şakar, Medical Point Hastanesi- Batman Bu hanımefendi de iyi bir doktora benziyor, hsg de mevcut.​

Son olarak da Mardin'de Op. Dr. Navdar Doğuş Uzun, Navdar Doğuş Uzun Muayenehanesi: yeşilkent mahallesi, lozan caddesi, kerimoğlu apartmanı 2 kat:1 no:6, Nusaybin, Mardin bu doktorun hizmetlerinde de hsg var ayrıca pek çok olumlu geri dönüşler mevcut. Artık seçmesi size kalmış.

X