Bayanlar bana yardim edin

kimsenin özel hayatına karısamayız bizde yaşadık bişiyler ama bu mantıgı anlamıyorum, korkularından anal sex yapıyorlar evlenirken de namuslu ayakları önden de yapın ,evleceginiz adamada söyleyin ister kabul eder ister etmez keyfi bilir:)
Yani kim kiminle sevişmiş bize ne ? sevişmeyi bile hakkıyla yapamıyorar. Neyin korkusu bu. Bir kere anal ilişki sağlık açısından da çok tehlikeli

Durumun ahlaki ve dini boyutu sadece sizi ilgilendirir.Kimseyi ilgilendirmez.Ama cinsel yolla bulaşan o kadar çok hastaliklar var ki insanı hem maddi hem manevi yönden büyük zarara sokuyor..Herseyi geçtim sağlik açisindan kendinizi koruyun kardeşim..Bu arada hamile olmanız imkansiz bir sürü test yapilmiş.Rahat olun.

Kan testinde çıkmaması imkansız hele 32 gün sonunda, sakin olun, hamile falan değilsiniz, ama böyle giderse panik atak geçirirsiniz. Ve bu kadar korkacaksanız birliktelik yaşamayın. Kimseyi mutlu etmek zorunda değilsiniz, o size saygı duymak zorunda.

Umarım rabbime şuana kadar kimseye beddua etmedim ama size ediyorum kınadığınız şeyi yaşamadan gebermeyin.bin katını yaşayın

biz çatır çatır sevişiyoruz niye yaşayalım sizin yaşadığınızı sevişirken de korunuyoruz.. sizde deneyin korunmayı..

Durumun ahlaki ve dini boyutu sadece sizi ilgilendirir.Kimseyi ilgilendirmez.Ama cinsel yolla bulaşan o kadar çok hastaliklar var ki insanı hem maddi hem manevi yönden büyük zarara sokuyor..Herseyi geçtim sağlik açisindan kendinizi koruyun kardeşim..Bu arada hamile olmanız imkansiz bir sürü test yapilmiş.Rahat olun.
Çoo teşekkür ederim dünyada bunlarca şey varken kınamaları çok saçma zorunda olarak yapılan var belki nişanlım belki eşim belki sevgilim kınamayın yok ben yapmama demeyin evlatinizi bulur umarım onları bulmaz da çok teşekkür ederim güzel yorumun için

Çoo teşekkür ederim dünyada bunlarca şey varken kınamaları çok saçma zorunda olarak yapılan var belki nişanlım belki eşim belki sevgilim kınamayın yok ben yapmama demeyin evlatinizi bulur umarım onları bulmaz da çok teşekkür ederim güzel yorumun için

nişanlın eşin vs kimse kim. sevgilinde olabilir.
bakireyim bakireyim diye kırk kere yazınca komik.
yoksa kime ne pozisyon şeklinizden.

biz çatır çatır sevişiyoruz niye yaşayalım sizin yaşadığınızı sevişirken de korunuyoruz.. sizde deneyin korunmayı..

nişanlın eşin vs kimse kim. sevgilinde olabilir.
bakireyim bakireyim diye kırk kere yazınca komik.
yoksa kime ne pozisyon şeklinizden.
Evet bakireyim evet seviştim evet anal yaptım seni ne ilgi eder? Bana bu boyutunu söyle

Rahatsiz ediyorum lütfen kusura bakmayın ama gerçekten birine sormam lazım
27 gün önce cinsel bir ilişkim oldu öncelikle bakireyim
Anal bir ilişkim oldu arkaya boşaldi hemen bir ıslaklık hissettim öne gelme ihtimalinden korktuk ama direk iki ayri bezle önce arkayı sonra önü sildim 2 saat sonra banyo yaptım regl oldm ama halen içim rahat etmedi 10. Günde kan testi yaptım negatif cıktı sık sık idrar testi yaptım 21.günde de kan testi yaptım negatif cıktı 24.günde idrar testi yaptım negatif cıktı ama içim çok huzursuz sizce gebelik olabilir mi test gerekir mi?Regl her zaman ki gibiydi pıhtılı çoktu21.günde kesin belli olur mu bakireyim ama içimde şüphe var adetim youndu ve 21.günde yapılan kanda gebelik testi doğru mudur bide sık sık idrarda yaptım onlarda negatif test gerekir mi? Bugun 32. Gün sabah 2 tane test yaptım idrar 1 İ tam negatif çıktı 2.de negatifti 10 dk sonra baktim sanki çok az bir şekilde beyaz çizgi gördüm ama biraz dokununca gitti sizce? Sonra 1 saat sonra yani ilişkidSonra 1 saat sonra yani ilişkiden 32 gün sonra kanda gebelik testi 0.01 cıktı gebelik ihtimali var mi hallae
Kan testi yapmıssın, idrar testi yapmıssın adet olmussun, ustunden bir ay gecmıs üstüne üstlük anal ilişki yaşamışsın ve bakiresin nasıl hamile kalmiş olabilcegın şüphesi oluyor ki? Hamilelik yok kesinlikle yok.

Evet bakireyim evet seviştim evet anal yaptım seni ne ilgi eder? Bana bu boyutunu söyle
şimdi burda insanlara hiç sanane zart zurt oynamayın.
bal gibi bekarete önem veriyorsunuz ; insanlarda size diyor ki boşuna kendini kandırma, ha öyle ha böyle sen zaten artık bakire değilsin, bakirelik zardan ibaret değildir diyorlar. ben de katılıyorum.

X