Anket Bayanlar Hangi Marka Parfüm Kullanıyorsunuz??

kULLanDığınıZ ParFüm ?

• PuR ßLanCa

OY: 41 10,7%
  • Wink

OY: 4 1,0%
  • TaSha

OY: 1 0,3%
  • FoR awaY

OY: 33 8,6%
  • DoLca&GaßßanA

OY: 17 4,4%
  • Miss dioR

OY: 8 2,1%
  • PerCeiVe

OY: 29 7,6%
  • CeLeßre

OY: 22 5,7%
  • CrysTaL

OY: 7 1,8%
  • TreSeLLe

OY: 12 3,1%
  • DiğeR

OY: 210 54,7%

• Ankete Katılan
    384
İnanmıyorum Kelebek sana No:5 aynı tütün kolonyası gibi beeee:bbo: Hiç sevmedim ben o kokuyu

Bu günlerde Lancome Mİracle kullanıyorum

hadi beee:mymeka: tabi biraz eski bir koku kabul:çok üzgünüm: ama alışkanlık:1no2:
change iyice alışayım bırakcam:sm_confused:

kışın for away , geo armanı , amour amour
yazın burberrys serisi

Chanel Candy Kullaniyorum Mükemmel, Tipitip Sakiz Gibi Geliyor. Body Shop White Mask Kullaniyorum O Da Güzel çok. Onun Dişinda Mevcut Olanlar Ve Ara Sira Sürdüklerim
Celebre
Soft Musk
Roma
Armania Mania
Kenzo Flowers

benim kokularimda listede yok christian dior hypnotic, jil sander sun, naomi campell, ve chasmire kulaniyorum...

avonun pur blancayı kullanıyorum çok güzel bi parfüm.valla bende koklayanların hepsi pur blanca aldı.

tek parfüme takılı kalmam genelde ama bu aralar givenchy ve dolce gabbana be delicious kullanıorum çok da memnunum ...coco chanel de kullandım baya zaman süperdir..

avon-celebre

amway - opportune

ikisi favorimdir hanımlar
yerimseniben

herkesin cok az bildigi özel bi kokuyu kullanmaktan coook memnunum. jovan musk ...

tomorrow perceıve extraordinary far away kullanıyorum

far away ve extraordinary kulllanıyorum

BU KÖŞE TAM BENLİKMİŞ,BENİM ŞU AN KULLANDIKLARIM:

Salvadore Ferragaus=incanto(dream)
Nina RICCI=premier jour
BVLGARI:Extereme
Escada=Sentiment
Dior=Addict
212 sexy

hepsini değişik değişik sürüyorum ohh çok hoşuma gidiyo.en çok incanto dreami ve NINA RICCI yi kullanıyorum şu aralar.bi de çoook beğendiğim ama henüz satın almadığım var Nina RICCI=Love in Paris bu da süper bir koku tavsiye ederim arkadaşlar.ay parfüm çılgınıyım ben çok sviyorum çook.

valla bende bır parfum delısıyım.lancome-tropıcs,premıer jour-lucky day,ermenegıldo zegna-essenza dı zegna,bulgarı,jean paul gaultıer,wısh-chopard,carolına herrera-212sexy,cerrutı1881(asla vaz gecemıycegım tek koku)guccı2(ama rush deıl),jadore.suan elımdekıler bunlar.ablam sagolsun.yurt dısına cok cıktıgı ıcın her gelıste bır parfum

kendimi bildim bileli burbery clasıc kullanıyorum asla da vazgeçmem...

emperioarmani kullaniyorum 4 yildir ve baska hicbir parfüm almiyorum, bundan bikacagimi sanmiyorum acaip güzel bir koku

Gucci Rush ve davidof coll water favorim ve kullandıklarım günlük olarkta Adidas tercihim

avondan surrender kullanıorum ama genelde escada collection bide hipnotic poison..

ESCADA Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

X