Baykuş meselesiiiiiii

Bak şimdi canım omzumuzda iki melek var ya biri iyi biri kötü biz ölünce o kötü olan baykuşa dönüşüyor fiuu diye ses çıkarıyor. İyi olan da kahve çekirdeğine dönüşüyor o yüzden bir kahvenin 40 yıl hatrı falan... Şaka şaka :KK70: ne biliyim ben~

Bak şimdi canım omzumuzda iki melek var ya biri iyi biri kötü biz ölünce o kötü olan baykuşa dönüşüyor fiuu diye ses çıkarıyor. İyi olan da kahve çekirdeğine dönüşüyor o yüzden bir kahvenin 40 yıl hatrı falan... Şaka şaka :KK70: ne biliyim ben~
Bilenlere sordum zaten cnm 🙂 vardır bilen biri

Bize de uğursuz dediler, sabah kalkıp yaş mama peşine düştük.
IMG_20230323_171327.jpg

Ona uğursuz dendini bilmiyorum baykuşuda bilmiyordum kaç gundun catimda bağırınca öyle dediler aklım kaldı
Kara kediye de uğursuz diyen cahiller var. Böyle cahilce saçma inanışlarla aklınızı bulandırmayın. Baykuşun ötmesi de herhangi bir kuşunki kadar doğal.

Ruh hastası yaaa 😂😂😂

Böyle batıl bir inanç yaygın maalesef🙄
Gececi bir kuş olduğu için garibimin adını çıkardılar işte.Kara kediye nasıl ugursuz diyorlarsa baykuşa da öyle diyorlar.😏
Burda çok inaniyolar baykusa onun için aklım kaldı bencede çok saçma ama heleki köy yerinde olmadısi çok normal

X