Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Baza üstü ranza mı? Yoksa yanyana baza mı?

Küçük odaya baza mı? Ranzamı? Çocuklar 4.5 2.5 yaş

• Baza üstü Ranza

OY: 0 0,0%
  • 2 Baza

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
Ranzanın toplaması düzeltmesi nevresim sermesi çok zor oluyor. Şu anki aklım olsa asla almazdım.

Yataklar yan yana sığıyor mu? Çift kişilik yatak gibi yapsanız? Birbirlerini rahatsız ederler diye düşünüyorsanız araya file yatak korkulukları var, öyle bir şey takarsınız. Oda daha düzgün görünür bence. Oyun alanları ince uzun değil, en azından daha kare olur, daha rahat otururlar oynarlar. (bu da mı gol değil? :KK53: bütün önerileri bertaraf etmek ister gibi bir haliniz var gibime gelmeye başladı da)

Söylediğiniz çok riskli. O profil çökerse altta yatan çocuk ölür. İkincisi de söylediğiniz yaşlar küçük. Üstte yatan düşebilir.

Eviniz 3 + 1 ise odanın birini oyun alanı da yapabilirsiniz. Kuzenimin evinde 1 oda oyun odası, 1 oda kızının odası şu anda.

Buna baktım ama alta baza sığmıyor küçük yerde yatsn istemem

bir arkadasim alta direk yatak koymus, baza olmadan, kucugu orada yatiriyor.

benimkiler de sizinkilerin yasinda,
kucuk ikeanin 3-7 yas yataginda yatiyor, buyuk de bunda,
yatagin altini oyun yeri olarak bos biraktim ben, oda baya ferah oldu.

kucugunku de bu, 160 cm boyu
4925d05473f1f18bcce8d1c0802196e3.jpeg

konu sahibi 4,5 yas icin normal ranzalar tehlikeli, ancak ikeanin yatagi olabilir, cunku o biraz daha kisa kaliyor diger ranzalara nazaran.

buyuk ranzalari 6 yastan once onermiyorlar.

Malesef ev 3 +1 fazla oda olsa 1 dk durmam.akşamları eşim yogun işte çalştığı için çocklarn odasnda oynamasnı istiyor o yzden ferah olsn istiyorm
Esiniz anlasilan aksamlari sessizlik sakinlik istiyor odada tv izliycek keyfine bakacak ama cocuklarini odada tikansin oynasin beni rahatsiz etmesinler diyor anlasilan.

Ay çocukken benim de vardı , gerçekten ranza derli toplu duruyor olsa da , aşırı rahatsız.
Gece uykulu çişe in ayağından küçük basamaklar ayaklarını acıtsın. Geri geri in falan.
Su içicen inmeye üşen. Hastalığı var bilmem neyi var. Miden bulansa wc gidene kadar ... neyse.
Tavanla burun buruna. Ay içime bunaltı geldi gızz :KK17:
1-2 sene sonra merdivende yatakta küçük gelmeye başlayacak ve in çık in çık sıkalacaklar bence :confused:

Ay çocukken benim de vardı , gerçekten ranza derli toplu duruyor olsa da , aşırı rahatsız.
Gece uykulu çişe in ayağından küçük basamaklar ayaklarını acıtsın. Geri geri in falan.
Su içicen inmeye üşen. Hastalığı var bilmem neyi var. Miden bulansa wc gidene kadar ... neyse.
Tavanla burun buruna. Ay içime bunaltı geldi gızz :KK17:
1-2 sene sonra merdivende yatakta küçük gelmeye başlayacak ve in çık in çık sıkalacaklar bence :confused:
Yatak eni mecbur 110 olack boyuda 200 standart baza gbi brazda yksek olckki alt baza açlsn diye suluk koyyorm yanına çiş sorun olablr belki bide merdiven şöyle olcl
Latest-design-small-princess-bedroom-furniture-kids.jpg_350x350.jpg
cute-cocuk-odasi-modern-ranza-modelleri-modern-ranza-7.jpg

Yataklar yan yana sığıyor mu? Çift kişilik yatak gibi yapsanız? Birbirlerini rahatsız ederler diye düşünüyorsanız araya file yatak korkulukları var, öyle bir şey takarsınız. Oda daha düzgün görünür bence. Oyun alanları ince uzun değil, en azından daha kare olur, daha rahat otururlar oynarlar. (bu da mı gol değil? :KK53: bütün önerileri bertaraf etmek ister gibi bir haliniz var gibime gelmeye başladı da)
Yok nden öle ypayım oda uzun değilki resimde görnmeyn yerde dolap var ve oda bitiyor gerçkten oda çok ufak tek kişilk.boşken byük druyodu

belki fikir olur yazayim;
benimkiler biri yer ranzasinda yatiyor,
digeri ikeanin ters cevrilen yataginda yatiyor, boylece odada yer acilmis oluyor.
Tabi yaslar kucuk bizde.

ikeanin yatagi;
9ad6b038734e894db82355ec50d25232.jpg
Kızımın yatağı çok seviyor :) bu yatak sayesinde kendi odasında yatmaya rahat alıştı.

Kızımın yatağı çok seviyor :) bu yatak sayesinde kendi odasında yatmaya rahat alıştı.

ben de cok seviyorum :)))
hem basit hem de suslenebiir aksesurarli var, sikilinca degistir.

Benim kucuk 3-7 yas yataginda yatiyor ikeanin, buyuk de bunda.
Kucuk 5-6 yasa gelince buyugu normal ranzaya geciririm muhtemelen.
yaslarina uygun seyler secmek onemli bence.

konu sahibinin yataklari daha cok 15 yas ustune uygun, 2.5 yasinda cocugu o buyuk ranzada dusunemedim ben mesela, ne kadar buyuk destek de yaptirsa rahat kullanim olmadiktan sonra sevmeyeceklerdir.

Oturma oda salon eşyalar yeni başka bri yok fakat günlük oda ile salon ayrı malesef eşya yeni oldugu için yer açma imkanı yok

Ya kusura bakmayın da kendi rahatınız için çocukların rahatlarını ellerinden alıyorsunuz. 4 kişilik bir aile için ne gerek var oturma odasına? Niye yeni eşyalar aldınız oraya madem çocuklara ayrı oda yapma planınız var? Oturma odasıyla çocuk odasının yerini değiştirin madem, eminim orası daha geniştir.

Ayrıca eşim akşam çocukların odasında oynamasını istiyor ne demek? Çocukların günde birkaç saat gördükleri babalarıyla zaman geçirmeleri onunla oyun oynamaları gerekir. İşi yorucuymuş bilmemneymiş bahane değil bunlar. İnsan çocuğuyla dinlenir.

X