Kalıcı Makyaj Uygulamaları Bb glow - kalıcı fondoten uygulaması

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Arkadaşlar konuyu epey araştırdım çok iyi estetisyenlerle görüştüm hiçbiri bu işlemi yapmıyor çünkü direk cilt altına boya vermek olarak adlandırıyorlar mezoterapi falan hikaye diyorlar gözüm korktu acikcasi

ben kararsızdım ama şimdi bu yazdığınızı görmek iyice tereddüte düşürdü beni :/

Ankarda zuhal hanim var tlf yazayım sana ben çok memnunum ıyi yaptırdım sizinde memnun kalacaginizdan eminim iyigunler
...

Son düzenleyen: Moderatör:
Acil sizden yardım etmenizi rica ediyorum benim de bb glowda 3. Günüm ve egzema benzeri oldu siz ne yaptınız o aşamadayken ve iz kalmadan iyileşiyor mu lütfen yardımcı olun

Ben 4 gün önce ilk seansı yaptırdım. Leke problemim yok ama cildim sarı-kara soluk bir renk olmuştu, yüzüme renk gelsin istedim. Uygulama acısız falan değil onu söyleyeyim. Elmacık kemikleri ve alın bölgesinde gözümden yaş gele gele yaptırdım, neredeyse bırak kalsın diyecektim. İşlem sonrasında bir maske bekletildi yüzümde, o yanmayı azalttı biraz ama o an için sadece. Ertesi gün yüzüm pancar gibi kırmızı ve o yağlı olan cildim kupkuru ve gergindi. Nemlendiriciler yeterli gelmedi, hindistan cevizi yapı sürdüm, o derece yani. Sonra derim soyulmaya başladı. Tüm yüzüm soyuldu, yüz ve alında küçük soyulmalar oldu ama ağız burun çevresi çok yoğun soyuldu. O kadar kuruydu ki Bu bölgelerde soyulanlar döküldü gelen deri yine soyuldu. Meğer ağız çevrem hassas olduğu için egzemaya dönüşmüş. İlk seansta 4 gün sonra ne durumdayım derseniz, (egzemanın yanması hariç) cildim daha taze ve parlak gibi görünüyor ancak öyle fondöten veya BB varmış gibi değil. Zaten ilk seansta öyle renk beklemiyordum. Kesinlikle yağmurlu bir dönemde yaptırın ilk 2 gün 30 faktör güneş koruyucuyla bile cayır cayır yanıyordu yüzüm (ki Nisan ayındayız henüz) Ben sonraki seansları yaptırır mıyım bilmiyorum egzema ve o soyulmaları göze alabileceğimi sanmıyorum
Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz. Benim bu hün 3. Günüm ve kızarıklık egzema gibi oldu sizinki nasıl düzeldi iyileşmesi ne kadar sürdü ve iz kaldımı?

bende yaptırdım ama pek memnun kalmadım.normal bildiğimiz fondöten gibi değil cilt pürüzsüz durmuyor sadece ışıltı veriyor cilde.3 seans sürdü ilk günler kızarıklık hafif şişme yapıyor soyulma oluyor yüzde sonra geçiyor.dediğim gibi sadece parlaklık veriyor sanki krem nemlendirici sürmüş gibi oluyor fondöten sürmüş gibi değil.benim cildim soluk bi renk hergün işe giderken fondöten kullanan biriyim bb glow yaptırim makyaj yapmaktan kurtulayım dedim ama ne yazık ki yaptırdıktan sonra fondöten kullanmasamda bb krem mutlaka kullandım çünkü yaptırdığım işlem bana yeterli gelmedi.

Ben yaptırdım ,Almanyada , harika çok memnun kaldım, bunca zaman boşuna vermişim markalı kremlere, kolajen B,C,E vitaminlerini cildi parlak tutan vitaminler vs serumları iğneli bir şekilde cildimizin direk içine giriyor, ve hemen etkisini gösteriyor,
Fondöten diyorlar deli oluyorum 😂
Yahu okadar kolajen kremleri C vitami kremleri alıyoruz sür sür boş, direk cildin altına işlemediği için etkisini hemen göremiyoruz, ama bunda hemen gördüğümüz için kendimizi fondötenliymişiz gibi sanıyoruz,

Ben yaptırdım ,Almanyada , harika çok memnun kaldım, bunca zaman boşuna vermişim markalı kremlere, kolajen B,C,E vitaminlerini cildi parlak tutan vitaminler vs serumları iğneli bir şekilde cildimizin direk içine giriyor, ve hemen etkisini gösteriyor,
Fondöten diyorlar deli oluyorum 😂
Yahu okadar kolajen kremleri C vitami kremleri alıyoruz sür sür boş, direk cildin altına işlemediği için etkisini hemen göremiyoruz, ama bunda hemen gördüğümüz için kendimizi fondötenliymişiz gibi sanıyoruz,
Merhaba, Almanya'da nerede yaptırdınız acaba?

X