Kalıcı Makyaj Uygulamaları Bb glow kalıcı fondoten ve kalıcı eyeliner uygulaması

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
Bb glow kalıcı fondoten ve kalıcı eyeliner uygulaması yaptırıp da memnun kalan varmı

Ben dün ilk seansımı yaptırdım. Tek seansta bile o kadar memnun kaldımki. Sadece yanaklarımda sivilce izlerim vardı. Tek kelimeyle harika oldu. Eve gelene kadar tanıdıklarım yüzüne naptırdın çok güzel olmuş dediler. Leke tedavisi+bb glow toplam 6 seans 600 tl verdim manisadayım. Dayanılamayacak kadar acısı yok. Sadece yüzünüzün kemikli kısımları biraz acıyor o kadar. Abel estetik salonunu tavsiye ederim. Kimbilir bb glowun 3. Seansında nasıl dahada güzel olacak.iyiki yaptırmışım dediğim şeylerden biri bu diğeri de kirpik lifting.

Ben dün ilk seansımı yaptırdım. Tek seansta bile o kadar memnun kaldımki. Sadece yanaklarımda sivilce izlerim vardı. Tek kelimeyle harika oldu. Eve gelene kadar tanıdıklarım yüzüne naptırdın çok güzel olmuş dediler. Leke tedavisi+bb glow toplam 6 seans 600 tl verdim manisadayım. Dayanılamayacak kadar acısı yok. Sadece yüzünüzün kemikli kısımları biraz acıyor o kadar. Abel estetik salonunu tavsiye ederim. Kimbilir bb glowun 3. Seansında nasıl dahada güzel olacak.iyiki yaptırmışım dediğim şeylerden biri bu diğeri de kirpik lifting.
bende yaptıracaktım vazgeçtim yaptırmaktan pek fazla yaptıran bulamadım

Dedikleri gibi iki üç ay sonra lekeler daha belirgin oldu mu acaba

Elimde gerekli ekipmanım var şu anda. Bu akşam kendime uygulayacağım. Gelişmeleri yazarım.

Bb glow kalıcı fondoten ve kalıcı eyeliner uygulaması yaptırıp da memnun kalan varmı
Merhaba ben bugün Bb glow mezoterapi ve dermapen yaptırdım diğer kızların dediği gibi hiç acı, kızarma, morarma, şişme hiçbir şey olmadı yüzüme fondoten sürmüş gibiyim içersinde fondoten değil güneş kremlerimizde de olan madde var sadece. Önce korktum iptal edecektim seansı sonra oradaki bayan ikna etti kızların dediği gibi yapılmıyormuş. yüzüme anestezik bişeyler sürülmedi ama iğnenin ucunu hissetmeyecek şekilde vuruş yapıldı yani yorum yapan kızların yaptırdığı gibi olmaması gerekiyormuş yani bence onlar yanlış ellerde yaptırmış ben şimdilik memnunum hiçbir acı yok kızarma yok çok hafif yapıldı seanslarıma devam edecem bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.

ya yaptırsam mı yaptırmasam mı emin olamıyorum kızlar. deneyimlerinizi paylaşır mısıız

ya yaptırsam mı yaptırmasam mı emin olamıyorum kızlar. deneyimlerinizi paylaşır mısıız
Benim şuan 3. Günüm ve yüzümdeki değişikliği annem ablam farkketti beğendiler. Bb glow kalıcı bir fondoten değil yapıldıktan sonra 6 gün içinde yüzümde kabuklanmalar oluşup o maddeyi deriden atacakmış zaten yüzde kalmıyor ama attıktan sonra deride canlı bir görünüm kazandıracak.Benim 3. Günüm memnunum lekelerim azaldı renk esşitsizliği gitti ayrıca mezoterapi de beraber yaptırdım aynı maddeyle karıştırılıp yapıldı. Unutmayın kızlar acı hissetmemeniz gerek o iğnelerin yüzünüzü kesinlikle tahriş etmemesi kızarıklık ve şişlik olmaması gerek. eğer böyle bir durum oluyorsa bu uygulama için yanlış ellerdesiniz.

Kararsizim benimde yuzumde gunes lekeleri ve gozenekler var cok erkilermi ki gelecekte.

5 ay önce kız kardeşim yaptırmıştı. Onu görmüş bir kişi olarak asla tavsiye etmiyorum. İyi bir yerde yaptırmış olmasına rağmen işlem sonrası acıdan, ağrıdan uyuyamadı, gözleri şişti ve kızardı. Alerjik reaksiyonlar gösterdi. Sonuç olarak deri altına kimyasal bir madde enjekte ediliyor. Belli bir süre iyi görünse bile onun etkisinin ilerleyen zamanlarda mutlaka cıkacağına inanıyorum. Para harcamayın değmez.

5 ay önce kız kardeşim yaptırmıştı. Onu görmüş bir kişi olarak asla tavsiye etmiyorum. İyi bir yerde yaptırmış olmasına rağmen işlem sonrası acıdan, ağrıdan uyuyamadı, gözleri şişti ve kızardı. Alerjik reaksiyonlar gösterdi. Sonuç olarak deri altına kimyasal bir madde enjekte ediliyor. Belli bir süre iyi görünse bile onun etkisinin ilerleyen zamanlarda mutlaka cıkacağına inanıyorum. Para harcamayın değmez.
Ben yaptirmak’icin Termin aldım kesinlikle kimyasal değil boyalar tamamen bitkisel yoksa olmuyor ve evet kalıcı bir bb krem efekti oluşuyor ayrıca microneedling ile yapıldığı için cildin hacmini artırmakta. Ama yaptırınca yazarım önce ve sonra resimlerini kıyarım . Ayrıca bir defa yapıldığında sadece 2 hafta efekti oluyor 3-4 hafta ara ile 3-4 defaya mahsus tekrarlandığında efekti 2 sene ye kadar görülebilir. Ben Almanya’da uzman ve cilt doktoru ile görüştüm asla taptırmazdım lakin kemoterapi lerden sonra cildim çok yıprandı üç sene bekledim şimdi hayata tekrar dönmek istiyorum sabahları aynada lekelerimi değil sadece sade güzel parlak bir cilt görmek istiyorum okadar ayrıca saçlarımın rengini açtırmak istiyorum bu yüzdende renk uyumu şart diye düşünüyorum.
mutlaka önceden sorun boyaların markası ne ben burdan size Almanya’da sağlık bakanlığının onayladığı markayı yazarım belki işininize yarar .

X