BBD'nin Diyet Günlüğü

BBD

91-----> 77,3
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
3.677
6.591
Kızlaaarrr,
Nihayet kk.de günlük bölümü var, emeği geçenlere teşekkürlerrr =)

Şöyle kısaca anlatayım,
üniversiteye ilk başladığımda 60 kilo civarındaydım sonra arkadaşlarla bugün pizza yarın pide hadi bi de üstüne pasta yiyelim diye diye üniversiteyi yaklaşık 20 kilo alarak bitirdim. tabi tartıya çıkmaya tenezzül etmemiştim o kadar yıl, çıkınca şok :26: 83,2 diyordu. Naptım ben diyip başladım çalışmaya.

3 ay içinde yaklaşık 9 kilo verip 74 oldum. bi ara 73e indim. sonraki aylar boyunca kilom hep sabit kaldı. 72-73 arasında değişiyordu.

Ramazanın da gelmesini fırsat bilerek, ha gayret dedim kendime... hedefim 56. an itibariyle tartıda 71,6 yım.

Yediklerimi içtiklerimi ve spor adına yaptıklarımı paylaşıcam, inşallah güzel sonuçlar alırım da kendime de motivasyon olur okuyanlara da =)

bugünkü iftar menümü yazarak başlayayım o halde :KK9:
1 kase çorba.
biraz üzüm.
yarım kase yoğurtlu arpalı salatalıklı salata ( bi adı varsa bilmiyorum walla uzun uzadıya yazdım malzemeleri :KK1:)

sabah callanetics yapmıştım. iftardan sonra 30 dakika yürüdüm babamla. akşama da leslie yolları görünüyor =) leslie 4 mile super challange. yarım saate kadar başlarım.

herkese kolay gelsiinnnnn:KK64:

Kolay gelsin
İdeal kilona ulaştığın günleride kutlarız inş burada
Leslie nereden indirdin?

Son düzenleme:
Kolay gelsin
İdeal kilona ulaştığın günleride kutlarız inş burada
Leslie nereden indirdin?

........iflakulubu'nden canım. ayrıca eğer torrent progrramın varsa kickasstorrents istesinden de arayıp indirebilirsin. çeşit çeşit videolar var 1 mil 2 mil 3 mil 4 mil 5 mil ve kendi aralarında da çeşitliler =) 5 mile olanı uzun süre yaptım ama artık kadının nerde ne diyeceğini ezbere bildiğim için sıkmaya baişladı ara ara değiştirerek yapıyorum...

site adı veremiyomuşuz:26: özelden yazıym sana =)

4 mile super challange da bitti=)
şimdi yoğurtlu salatadan koydum kendime
bol bol da su içicem yarına hazırlık =)

sabah sabah callanetics yaptım =)

iftarda da çorba içmeyi, zeytinyağlı fasülye ve biraz da ciğer yemeyi düşünüyorum.
tabi karpuzsuz da olmaz=)

leslie 3 mil. çoook iyi geldi ya kendime geldim =)

1.63 canım

bu arada sahur menüm her zamankinden çok oldu :S
1 küçük zeytinyağlı biber dolması
1 küçük dilim çavdar ekmeği
1 yumurta
2 domates
peynir ve zeytin
bir de faydası olur diye sevmediğim halde bal kaşıkladım
üstüne de yeşil çay
patlamak üzereyim :KK1:

X