SPOR VE DİYETİSYEN EŞLİĞİNDE ZAYIFLIYORUM

72,5 100 Gr bile verememisim.;(
Adetime de daha çok var ama karnim deli gibi sis
Dün hiç kaçamak yapmadım
3,5 lt su içtim
Kefir ,yeşil çay içtim.
Ama siskinlik ve ödem var deli gibi :KK43:
Sirke almayı unuttum dün
Yarın başlıyim.icmeye
Başka önerisi olan var mı ☺️

Sabah yulaf lapası çilekli
Ara :sütlü kahve
Öğle semizotu salatası yogurtlu
Spor :45 dakika eliptik artı yeşil çay limonlu
Bolca su
Kaçamak :1 çay kaşığı fındık ezmesi

83.9 çıktım kızlar Cuma günü kontrolüm vardı 🤗 yeni listeyle geldim ilginizi çeker belki diye atıyorum 😘 88.5 la başlamıştım şükür Allah’a ki eksiler eksiler

Listem bu şekilde. Ama spor yapamıyorum onu arttırmam lazım. Akşamları resmen pilim bitiyor. Kızım 2.5 yaşında eşim idare edemiyor eliptiğimi kullanamıyorum. Böyle giderse salona yazılacağım

Eklentiler

• 9E0308A8-CE5E-497C-A064-A6A921419AC6.jpeg
    9E0308A8-CE5E-497C-A064-A6A921419AC6.jpeg
    112,4 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar tatilde cok dikkt ettim, bol bol yüzdüm sabahları erken kalkıp her gün mutlaka 40 dk yürüyüş yaptım bol su ve 0 ekmek ile .. 66 kilo gittiğim tatilden 64.800 ile döndüm :)
Kaldığım yerden tekrar başlıyorumm
kimler neler yaptı kaç kilo verdi diyetler sporlar sular ne alemdee

gelin az dedikodu yapalım :KK70:

Kızlar bugün 3 günlük bir kabak detoksu yapacağımm
öğlen ve akşam sadece kabak yiyeceğim kabak+ yoğurt + üzerine 2 ceviz ve 1 tatlı kaşığı pul biber şeklinde..
azıcık ödemlerden arınalım :süslü:

3 gün sonra sonucu yazarımm

Merhaba
Gitmiyor maalesef
Ne güzel gaza gelmiştim yine ama bir haftada 300 gram verebilince yine eski beslenme stilime dondum
72,2 tüm maalesf:KK43:
300 gram az değil ki :) neden hemen pes ediyorsun..
Yavaş gitsin ama yeter ki gitsin . Bırakırsan hiç gitmeyecek değil mi? 300 gram da gitse 3 kilo da gitse önemli olan sonuç
bol su, hareket, sıfır ekmek, sıfır şeker ve sıfır tuz. bol bol ödem atmalı karışımlar. akşam 6dan sonra yemek asla olmamalı.

sabah aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi dene metabolizma çalışsın..
Şu kabak kürünü denesene bi sadece akşamları bile yapsan yeterli 3-4 gün boyunca.
2 kabak rendeliyoruz tavada 5 dk yağsız şekilde pişiriyoruz. içerisine 2*3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber atıp en geç saat 7de olmak şartı ile yiyoruz. dene faydasını göreceksin.. ama başka hiçbirşey yemek yok :)

merhaba bende katılıyorum kabak detoksuna 3 gün öğle akşam yapacagım bakalım sonuc yarın sabah tartılayım ondan 3 gun arka arkaya yapıcam pazar tekrar tartılırım bakalım sonuc ne olacak..hamilelik için kilo vermeye calısıyorum 2.5 ay fln var kafamızdaki süre sporda yapmaya calısacagım ama henuz salona yazılmadık eşimle ikimiz yazılmayı planlıyoruz

300 gram az değil ki :) neden hemen pes ediyorsun..
Yavaş gitsin ama yeter ki gitsin . Bırakırsan hiç gitmeyecek değil mi? 300 gram da gitse 3 kilo da gitse önemli olan sonuç
bol su, hareket, sıfır ekmek, sıfır şeker ve sıfır tuz. bol bol ödem atmalı karışımlar. akşam 6dan sonra yemek asla olmamalı.

sabah aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi dene metabolizma çalışsın..
Şu kabak kürünü denesene bi sadece akşamları bile yapsan yeterli 3-4 gün boyunca.
2 kabak rendeliyoruz tavada 5 dk yağsız şekilde pişiriyoruz. içerisine 2*3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber atıp en geç saat 7de olmak şartı ile yiyoruz. dene faydasını göreceksin.. ama başka hiçbirşey yemek yok :)
Canım bugün test yaptım akşamüstü
Hamileyim sanırım
Keşke bırakmasaymisim :KK43:
Simdi işler çok karıştı 🤔🤔

merhaba bende katılıyorum kabak detoksuna 3 gün öğle akşam yapacagım bakalım sonuc yarın sabah tartılayım ondan 3 gun arka arkaya yapıcam pazar tekrar tartılırım bakalım sonuc ne olacak..hamilelik için kilo vermeye calısıyorum 2.5 ay fln var kafamızdaki süre sporda yapmaya calısacagım ama henuz salona yazılmadık eşimle ikimiz yazılmayı planlıyoruz
Merhabaa :)
kabak detoksunu denediniz mi ?

evet ama öğle akşam sadece 1 gün yapabildim aynı sey yıyerek bu hafta ıcı deneyecegım haftasonu brz şaştı ozellıkle kahvaltı

X