BBL ve Bacağa Yağ Enjeksiyonu Liposuction

Teşekkür ederim. Ben yağ aldırıp popoma enjekte ettirdim sadece.ama inanılmaz zor bir iyileşme süreci var oturamamak büyük sıkıntı devamlı yüzüstü yatmak zorundasın
Bende aynısını yaptiricam korkuyorum agri durumu nedir qmeliyatta çıkınca kesi var mi

Ben 360 lipo ve alınan yağları popoya enjekte işlemi yaptırdım. Karın germe de olduğu için normal sırtüstü yattım. Popo havada olacak şekilde yatmam lazımdı ama beceremedim maalesef. Hareketlerimin kısıtlanması dışında bir ağrı sızı veya huzursuzluk yaşamadım.

Bende aynısını yaptiricam korkuyorum agri durumu nedir qmeliyatta çıkınca kesi var mi
Hayır kesik falan yok ben hiç ağrı çekmedim açıkçası.baş dönmem de olmadı beni en çok zorlayan yüzüstü yatmak devamlı ve oturamamak yani baya sıkıcı bi süreç başkada bi sıkıntısı yok ameliyatın.

Teşekkür ederim. Ben yağ aldırıp popoma enjekte ettirdim sadece.ama inanılmaz zor bir iyileşme süreci var oturamamak büyük sıkıntı devamlı yüzüstü yatmak zorundasın
Evet o zorluğunu okumuştum ağrı var mı peki memnun musun nasıl görünüyor birde doktorunuz kimdi memnun kaldınız mı

X