BBL ve Bacağa Yağ Enjeksiyonu Liposuction

Canım şimdi k
İşte bazen güzelliğimizin farkına varmıyoruz. Kusur arıyoruz. Bende hatalar yaptım. Bazen geri dönüş de olmuyor. Ama daha popon inecek. Gelişmeleri yazarsan sevinirim. ❤
Çok haklısın canım.. umarım benim için hayatımın hatalarından biri olarak yer almaz bu olay. O kadar para biriktirdim acı çektim çok zor geçirdim. Sonuç da kötü olursa kendimi affedemem. Eski halim cidden iyiydi, geriye de dönülmez kaldıramam sanıyorum böyle bir hatayı..

Arkadaşlar uyku uyuyamaz oldum moral bozukluğundan :KK43: Eski vücudumu mumla arıyorum, belimin aşağısını öyle bir oymuş ki bel oyuntum yok artık, dümdüz kalas gibi iniyor sonra yağlar fırlıyor yandan :KK43: Kalça deseniz ayrı bir rezalet :KK43: Allahım ben kendime ne yaptım 😥

Arkadaşlar uyku uyuyamaz oldum moral bozukluğundan :KK43: Eski vücudumu mumla arıyorum, belimin aşağısını öyle bir oymuş ki bel oyuntum yok artık, dümdüz kalas gibi iniyor sonra yağlar fırlıyor yandan :KK43: Kalça deseniz ayrı bir rezalet :KK43: Allahım ben kendime ne yaptım 😥
Allah allah neden böyle oldu ki. Bu kadar kendini yıpratma daha çok yeni belki zamanla oturur ödemler gidip vücut toparlanınca.

Canım gerçekten çok üzüldüm. Belki büyüttüğün gibi değildir. İstersen özelden resim gönder göreyim.

Arkadaşlar felaketi yaşıyorum. En çok korktuğum şey başıma geldi, yani zaten varolan şeyin bozulması. Artık belim yok ve kalçam kocaman. Uyku uyuyamıyorum devamlı ağlıyorum. Ne yapabilirim bilmiyorum, güzelim vücudu bozan doktora nasıl güvenip tekrar ameliyat olabilirim, aynı süreci nasıl yaşayabilirim, narkozdan uyanma ve sonrası o kadar felaket acılar çektim ki :KK43: Zavallı anneme nasıl tekrar gel bana bak diyebilirim :KK43: Peki eskiye dönmek mümkün mü :KK43: Vücudum nasıl eski haline gelir 😢

Arkadaşlar felaketi yaşıyorum. En çok korktuğum şey başıma geldi, yani zaten varolan şeyin bozulması. Artık belim yok ve kalçam kocaman. Uyku uyuyamıyorum devamlı ağlıyorum. Ne yapabilirim bilmiyorum, güzelim vücudu bozan doktora nasıl güvenip tekrar ameliyat olabilirim, aynı süreci nasıl yaşayabilirim, narkozdan uyanma ve sonrası o kadar felaket acılar çektim ki :KK43: Zavallı anneme nasıl tekrar gel bana bak diyebilirim :KK43: Peki eskiye dönmek mümkün mü :KK43: Vücudum nasıl eski haline gelir 😢
Geçmiş olsun, rica etsem özelden foto atarmısın bir bakayım. Bende çok lipo oldum, Popoya yag enjekte oldu protez var.. Senin 1 ay olmuş sanırım. Yani, muhakkak ödem vardır ama az çok şeklinin belli olması lazım artık. Bir bakayım, gerçekten üzüldüğün kadar varmı, son durumu görmek isterim.

Arkadaşlar bugün doktora kontrole gittim. Tüm sıkıntılarımı saydım sen say ben dinliyorum şeklinde bölmeden dinledi, sonra çok özgüvenli şekilde hepsi düzelecek ben normalde 1 buçuk aylık hastayla görüşmeye gerek duymuyorum çünkü daha çok erken, ödem var hepsi düzelecek dedi. Boşuna üzülme üzüldüğünle kalırsın dedi. Kalçamdaki yağların çok yukarıda olduğunu söyledim, bana onları bilerek yukarı koydum çünkü zamanla düşüyor dedi. Bununla ilgili bilgisi olan var mı? Silikonun ilk yapıldığında yukarıda durduğunu, zamanla düşerek yerine oturduğunu biliyordum ama kalçaya konulan yağla ilgili hiç duymadım. Olabilir gibi geldi. Diğer sorunlarıma spor yap masaj yap ödemin insin falan dedi. 2 ay sonra yine gelirsin ama son halini alması 6 ayı buluyor dedi. Ben de eğer yine sorun olursa dedim, o da yağ fazlalığı olan bölge olursa enjeksiyon yapıyoruz dedi.
Ama benim sorunum sadece kalçamda hayvan gibi dengesiz ve şekilsiz yağ olması değil, belin altının komple oyularak bel çizgisinin yok edilmiş olması. Onun ödemle bir alakası yok, düzeleceğini de sanmıyorum zaman içinde :KK43: Bir diğer sorun da bacağa yağ enjeksiyonuna rağmen bacakların hala ince olması. 6 ayı beklemeyi, son sonuca göre hareket etmeyi düşünüyorum. Bu günleri berbat şekilde geçirdim. Eski fotoğraflarıma bakarak ağladım devamlı ve uyku uyuyamadım, iştahım kesildi. Bugün çok zor olsa da bu moddan çıkmaya karar verdim. Aynaya bakınca moralim sıfır oluyor çünkü normalde aynaya baktığımda çok iyi olan vücudumun yerinde bambaşka ve berbat bir vücut var 😢 İnanın çok zor bir olay, Allah kimseye vermesin..Kıyafetlerim eskisi gibi olmuyor, bir de sanıyorum kalçamın biri şu an diğerine göre farklı, giydiğim kotlar sola çekiyor. Yani çok çok zor bir dönemden geçiyorum. Fiziği iyi olup da mükemmeliyet arayan kimseye bu ameliyatı tavsiye etmem. Ama en azından moral bozukluğunu ertelemeye çalışıcam, önümüz kış en azından kıyafetlerle gizlerim diye düşünüyorum.
Doktorla ilerleme noktasında tavsiyelerinizi bekliyorum. Çünkü memnun kalmazsam bir ameliyatı daha göze almak zorundayım, vücudum böyle kalırsa bu vücutla yaşayamam :KK43:

Bu arada bana belin inceldi ama dimi dedi, ben de yoo şu an daha kalın dedim. Ona bi şaşırdı, ben belim önceden 63 cmdi, şimdi 67 dedim. Kilomun 56ile girip şu an 57 olduğunu söyledim demek ki inecek daha çünkü biz oradan yağ aldık kilonun inmesi lazım dedi. Ya şu bel tüm kadını kadın yapan olaymış hakkaten :KK43:

Arkadaşlar uyku sorunum devam ediyor, normalde asla uyanmadan deliksiz uyuyan ben, bir gecede defalarca uyanıyorum uyandığımda aklımda sadece bu konu oluyor ve tekrar uykuya dalmakta zorlanıyorum. Sanıyorum yaşadığım stres mideme de vurmaya başladı. Birisi kafamı alıp altına bambaşka ve berbat bir vücut takmış gibi. Bazen hala eskisi gibiyim zannedip aynaya baktığımda korkunç gerçekle yüzleşiyorum. Önceden vücuduma çok güvenirdim şu an güvenim sıfırlandı. Belki bir başkası olsaydı bu kadar takılmazdı fakat ben dış görünüş konusunda zaten baya takıntılı biriyim.
Liposuction ile ilgili bazı makaleler okudum. Bunlardan birini buraya bırakıyorum, lipo yaptırmadan önce okumanızı tavsiye ederim. Ben yaptırınca yağlar gidecek bu kadar, diye saf saf düşünüyordum ama olay çok başkaymış. Şimdi daha iyi anlıyorum nasıl bir hata yaptığımı. Karnımın ortasında çöküntü olduğunu söylemiştim, orada hafif bir dalgalanma da var. Çukurun altında ise kocaman öbek şeklinde inmeyen bir şişlik var, eski halinden çok çok daha kötü ve göbekli görünüyor. Üstelik doğal bir görüntüsü de yok. Tüm bu durumdan anladığım sanırım ben uygun bir liposuction hastası zaten en baştan değildim. En azından bazı bölgeler için veya çok çok minimal bir yağ alımı olup olan haliyle bırakılmalıydı, benim de baştan hayal ettiğim gibi. Benim liposuction çok agresif yapılmış özellikle belin alt kısmı. Doktorla ilgili bir şikayet yazısı okudum. Doktorun iş ahlakı olmadığını, hatasını kabul edecek biri olmadığını anlatmış. Bana bekle dediği süreci o hastaya da söylemiş ve kalıcı bir iz bırakmış. Çok pişmanım çok. Bu ameliyata girmeden hemen önce hiç emin hissetmiyordum ve çok gergindim. Hatta hastaneden kaçıp gitmeyi bile düşündüm son dakika. Ah keşke kaçsaymışım. Altıncı hissimi ne zaman dinlemesem sonuç berbat oluyor ama bu durum daha da beter, kalıcı ve benim için her şeyimi etkileyecek bir felaket. Şu an bu vücut yani eskisi gibi gerine gerine kıyafet, özellikle de bikini giyemeyeceğim, beğendiğim bir erkeği elde edemeyeceğim veya öyle bir erkekle yakınlaşamayacağım şekilde. Doktoru süreç sonunda düzelme sağlayamazsam dava etmeyi düşünüyorum. Konuyla ilgili fikri veya bilgisi olan lütfen yazsın.

Eklentiler

• 3DE9F46A-F8CE-43A4-A3A5-769DCF7AEE17.jpeg
    3DE9F46A-F8CE-43A4-A3A5-769DCF7AEE17.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 303
  • 8D9FC8DD-DDB6-473B-9E06-F2D7042C68FC.jpeg
    8D9FC8DD-DDB6-473B-9E06-F2D7042C68FC.jpeg
    192,1 KB · Görüntüleme: 274
  • 95160202-6BE2-46F8-8A9A-8C7F58801E0C.jpeg
    95160202-6BE2-46F8-8A9A-8C7F58801E0C.jpeg
    211,6 KB · Görüntüleme: 240
  • 6DD6CBC9-472B-42F8-8F79-A4D8117D4792.jpeg
    6DD6CBC9-472B-42F8-8F79-A4D8117D4792.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 213
  • 0DE6A717-EBB7-4845-873E-C5B4CE4FEAA3.jpeg
    0DE6A717-EBB7-4845-873E-C5B4CE4FEAA3.jpeg
    808 KB · Görüntüleme: 274
Arkadaşlar uyku sorunum devam ediyor, normalde asla uyanmadan deliksiz uyuyan ben, bir gecede defalarca uyanıyorum uyandığımda aklımda sadece bu konu oluyor ve tekrar uykuya dalmakta zorlanıyorum. Sanıyorum yaşadığım stres mideme de vurmaya başladı. Birisi kafamı alıp altına bambaşka ve berbat bir vücut takmış gibi. Bazen hala eskisi gibiyim zannedip aynaya baktığımda korkunç gerçekle yüzleşiyorum. Önceden vücuduma çok güvenirdim şu an güvenim sıfırlandı. Belki bir başkası olsaydı bu kadar takılmazdı fakat ben dış görünüş konusunda zaten baya takıntılı biriyim.
Liposuction ile ilgili bazı makaleler okudum. Bunlardan birini buraya bırakıyorum, lipo yaptırmadan önce okumanızı tavsiye ederim. Ben yaptırınca yağlar gidecek bu kadar, diye saf saf düşünüyordum ama olay çok başkaymış. Şimdi daha iyi anlıyorum nasıl bir hata yaptığımı. Karnımın ortasında çöküntü olduğunu söylemiştim, orada hafif bir dalgalanma da var. Çukurun altında ise kocaman öbek şeklinde inmeyen bir şişlik var, eski halinden çok çok daha kötü ve göbekli görünüyor. Üstelik doğal bir görüntüsü de yok. Tüm bu durumdan anladığım sanırım ben uygun bir liposuction hastası zaten en baştan değildim. En azından bazı bölgeler için veya çok çok minimal bir yağ alımı olup olan haliyle bırakılmalıydı, benim de baştan hayal ettiğim gibi. Benim liposuction çok agresif yapılmış özellikle belin alt kısmı. Doktorla ilgili bir şikayet yazısı okudum. Doktorun iş ahlakı olmadığını, hatasını kabul edecek biri olmadığını anlatmış. Bana bekle dediği süreci o hastaya da söylemiş ve kalıcı bir iz bırakmış. Çok pişmanım çok. Bu ameliyata girmeden hemen önce hiç emin hissetmiyordum ve çok gergindim. Hatta hastaneden kaçıp gitmeyi bile düşündüm son dakika. Ah keşke kaçsaymışım. Altıncı hissimi ne zaman dinlemesem sonuç berbat oluyor ama bu durum daha da beter, kalıcı ve benim için her şeyimi etkileyecek bir felaket. Şu an bu vücut yani eskisi gibi gerine gerine kıyafet, özellikle de bikini giyemeyeceğim, beğendiğim bir erkeği elde edemeyeceğim veya öyle bir erkekle yakınlaşamayacağım şekilde. Doktoru süreç sonunda düzelme sağlayamazsam dava etmeyi düşünüyorum. Konuyla ilgili fikri veya bilgisi olan lütfen yazsın.
Canım hepsini okudum. Önce sakın ol. Senin bu takıntılı halin aynı ben. Ama bak tekrar ediyorum çaresi var. 1 ay daha bekle. Daha fazla bekleme çünkü şekillenmenin %90 i belli olur. Doktor değiştirebilirsin. Gerekirse başka doktor güvenilen bir cerrah bu işi çözecek. Hafif bir lipo ile çözümlenecek. Lütfen sakın olmaya çalış.

Canım hepsini okudum. Önce sakın ol. Senin bu takıntılı halin aynı ben. Ama bak tekrar ediyorum çaresi var. 1 ay daha bekle. Daha fazla bekleme çünkü şekillenmenin %90 i belli olur. Doktor değiştirebilirsin. Gerekirse başka doktor güvenilen bir cerrah bu işi çözecek. Hafif bir lipo ile çözümlenecek. Lütfen sakın olmaya çalış.
Canım çok teşekkür ederim yorumun için iyi ki varsın 💕 Şu takıntılı halimden anlayan biri olması çok güzel 😊 Doktor görüşmede 2 ay sonra gel dedi. Yani 3 aya tamamen ödemler iniyormuş ya. Eminim gitsem 6 ayda son halini alıyor falan diyecek. Belin oyuntusunun gitmesi sanıyorum beni en çok üzen problem. Bunun düzeltilmesi için o oyduğu yerlere çok minimal ve düzgün bir şekilde yağ enjeksiyonu gerektiğini düşünüyorum. Hani dudak şekillendirir gibi bel oyuntusunu düzeltmesi lazım. Bu da baştan belki daha pahalı bir ameliyat mı olur? 2. bir fikir almak için başka bir doktora gidebilirim 3 aya, var mı önerebileceğin bir doktor? Mahkeme konusuyla ilgili ne düşünüyorsun, sonuç kötü kalırsa zararımı tazmin etmesi gerekmez mi?

Canım çok teşekkür ederim yorumun için iyi ki varsın 💕 Şu takıntılı halimden anlayan biri olması çok güzel 😊 Doktor görüşmede 2 ay sonra gel dedi. Yani 3 aya tamamen ödemler iniyormuş ya. Eminim gitsem 6 ayda son halini alıyor falan diyecek. Belin oyuntusunun gitmesi sanıyorum beni en çok üzen problem. Bunun düzeltilmesi için o oyduğu yerlere çok minimal ve düzgün bir şekilde yağ enjeksiyonu gerektiğini düşünüyorum. Hani dudak şekillendirir gibi bel oyuntusunu düzeltmesi lazım. Bu da baştan belki daha pahalı bir ameliyat mı olur? 2. bir fikir almak için başka bir doktora gidebilirim 3 aya, var mı önerebileceğin bir doktor? Mahkeme konusuyla ilgili ne düşünüyorsun, sonuç kötü kalırsa zararımı tazmin etmesi gerekmez mi?
Canım mahkeme konusunda sanırım bilirkişi kararına bakılıyor. Bir hukukçu bu konuda daha net bilgi verir. Sende kusur yok yani hata gibi değil. Göreceli bir durum. Sonucu beğenmedin haklı olarak. Net bir kusur olmaması sıkıntı yaratabilir. Biraz bekle canım. Elbette doktor konusunda yardımcı olurum ama önce biraz bekle. Ben hep yanındayım ablan olarak. Bu konuda ciddiyim. Üzülme. Ben çok sıkıntı çektiğim için yüreğimde hissediyorum senin bu çığlıklarını. İstediğin zaman yaz canım ❤

Canım mahkeme konusunda sanırım bilirkişi kararına bakılıyor. Bir hukukçu bu konuda daha net bilgi verir. Sende kusur yok yani hata gibi değil. Göreceli bir durum. Sonucu beğenmedin haklı olarak. Net bir kusur olmaması sıkıntı yaratabilir. Biraz bekle canım. Elbette doktor konusunda yardımcı olurum ama önce biraz bekle. Ben hep yanındayım ablan olarak. Bu konuda ciddiyim. Üzülme. Ben çok sıkıntı çektiğim için yüreğimde hissediyorum senin bu çığlıklarını. İstediğin zaman yaz canım ❤
Çok sağol canım ❤️ Beklemeye devam edeceğim, bakalım nasıl olacak nihai sonuç. Elimden geldiğince düşünmemeye ve üzülmemeye çalışıyorum ama tabi biliyorsun zor. Aynaya bakıp devamlı önceden var olmayan bir sürü kusur görmek çok acı. Bu süreçte bir avukat falan bulursam danışırım. Çok öpüyorum 😘

Kızlar 10 gün geçti hiç bir düzelme yok, en ufak düzelme olmadı, tüm sorunlarım halen devam ediyor. Vücudum hala berbat, kıyafetlerim eskisi gibi olmuyor, karnım şiş her tarafım kottan dışarı fırlıyor, yüksek bel iç çamaşırı falan giyip kapatmaya çalışıyorum vücudumu. Düşünmemeye çalışıyorum, ama en ufak bir düzelme olmaz mıydı Allah kahretsin nerden girdim bu işe 😭

Arkadaşlar 2 ay oldu. Ödemler ilk inmeye başladığındaki tüm sorunlar aynen duruyor. Hatta sanki daha kötüye gidiyor, karnımın ortası o kadar içine çöktü ki engebeli, katman katman bir göbek oldu, eskisinden çok daha şiş ve deforme gözüküyor. Eski hali en azından düzdü, en ufak öne hareketimde orası aşırı bir şekilde daha da içe çöküyor. Belim deseniz doktorun oyduğu alttaki yere kadar dümdüz iniyor, oradan sonra yandaki yağlar kocaman şekilde fırlıyor. Kesinlikle bel oyuntusu yok, güzelim belimi bozmuş doktor. Vücudumun her yerine kusur bulabilirdim ama bel oyuntum mükemmeldi. Artık belim yok. Allah bildiği gibi yapsın bu doktoru. Kalçam üste ve yanlara koyduğu yağlardan dolayı arkadan kare gibi görünüyor. Ancak estetik algısı sıfır bir insan o kadar güzel bir vücudu bu hale getirir. İnanın ben değil bella hadide aynı işlemleri yapsa kadının da vücudu bozulurdu, mankenliği bırakmak zorunda kalırdı. Ben de şu an bu halimle bikini giyebileceğimi, bir erkeğin yanında soyunabileceğimi zannetmiyorum. Her gün istemsiz şekilde ağlıyorum. Şimdi kendinin en son söylediğine göre 1 ay daha kaldı ödemlerin inmesi için. Bekleyeceğim. Ama gerçekten Allah belasını versin.

Arkadaşlar 2 ay oldu. Ödemler ilk inmeye başladığındaki tüm sorunlar aynen duruyor. Hatta sanki daha kötüye gidiyor, karnımın ortası o kadar içine çöktü ki engebeli, katman katman bir göbek oldu, eskisinden çok daha şiş ve deforme gözüküyor. Eski hali en azından düzdü, en ufak öne hareketimde orası aşırı bir şekilde daha da içe çöküyor. Belim deseniz doktorun oyduğu alttaki yere kadar dümdüz iniyor, oradan sonra yandaki yağlar kocaman şekilde fırlıyor. Kesinlikle bel oyuntusu yok, güzelim belimi bozmuş doktor. Vücudumun her yerine kusur bulabilirdim ama bel oyuntum mükemmeldi. Artık belim yok. Allah bildiği gibi yapsın bu doktoru. Kalçam üste ve yanlara koyduğu yağlardan dolayı arkadan kare gibi görünüyor. Ancak estetik algısı sıfır bir insan o kadar güzel bir vücudu bu hale getirir. İnanın ben değil bella hadide aynı işlemleri yapsa kadının da vücudu bozulurdu, mankenliği bırakmak zorunda kalırdı. Ben de şu an bu halimle bikini giyebileceğimi, bir erkeğin yanında soyunabileceğimi zannetmiyorum. Her gün istemsiz şekilde ağlıyorum. Şimdi kendinin en son söylediğine göre 1 ay daha kaldı ödemlerin inmesi için. Bekleyeceğim. Ama gerçekten Allah belasını versin.
Merhabalar. Öncelikle çok geçmiş olsun. Kendinizi yiyip bitirmeyin lütfen. Bu kendinize yapacağınız en büyük kötülük. Daha odemlerin inmesine var demiş doktor. Ve belki sizin abarttiginiz kadar kötü değildir durum. Suanki halinizi görebilir miyiz?

Merhabalar. Öncelikle çok geçmiş olsun. Kendinizi yiyip bitirmeyin lütfen. Bu kendinize yapacağınız en büyük kötülük. Daha odemlerin inmesine var demiş doktor. Ve belki sizin abarttiginiz kadar kötü değildir durum. Suanki halinizi görebilir miyiz?
Atayım size özelden. Berbat cidden sonuçlar :KK43: Vücudum mahvoldu :KK43: Zamanla düzelecek bişey olsaydı zaten yavaş yavaş bir şekillenme olurdu, 3 ayın dolmasına 3 hafta var ve düzelmeyi bırakın sanki daha kötüye gidiyor. Karnım daha çok çöktü mesela. Tüm kadınsı kıvrımlarım hepsi gitti. Tüm güzelliğim gitti içim yanıyor nasıl üzülmem 😭

Atayım size özelden. Berbat cidden sonuçlar :KK43: Vücudum mahvoldu :KK43: Zamanla düzelecek bişey olsaydı zaten yavaş yavaş bir şekillenme olurdu, 3 ayın dolmasına 3 hafta var ve düzelmeyi bırakın sanki daha kötüye gidiyor. Karnım daha çok çöktü mesela. Tüm kadınsı kıvrımlarım hepsi gitti. Tüm güzelliğim gitti içim yanıyor nasıl üzülmem 😭
Canım bana da atar mısın vazgeçmek veya gaza gelip yaptırmak için neden arıyorum :KK43:

Arkadaşlar 2 ay oldu. Ödemler ilk inmeye başladığındaki tüm sorunlar aynen duruyor. Hatta sanki daha kötüye gidiyor, karnımın ortası o kadar içine çöktü ki engebeli, katman katman bir göbek oldu, eskisinden çok daha şiş ve deforme gözüküyor. Eski hali en azından düzdü, en ufak öne hareketimde orası aşırı bir şekilde daha da içe çöküyor. Belim deseniz doktorun oyduğu alttaki yere kadar dümdüz iniyor, oradan sonra yandaki yağlar kocaman şekilde fırlıyor. Kesinlikle bel oyuntusu yok, güzelim belimi bozmuş doktor. Vücudumun her yerine kusur bulabilirdim ama bel oyuntum mükemmeldi. Artık belim yok. Allah bildiği gibi yapsın bu doktoru. Kalçam üste ve yanlara koyduğu yağlardan dolayı arkadan kare gibi görünüyor. Ancak estetik algısı sıfır bir insan o kadar güzel bir vücudu bu hale getirir. İnanın ben değil bella hadide aynı işlemleri yapsa kadının da vücudu bozulurdu, mankenliği bırakmak zorunda kalırdı. Ben de şu an bu halimle bikini giyebileceğimi, bir erkeğin yanında soyunabileceğimi zannetmiyorum. Her gün istemsiz şekilde ağlıyorum. Şimdi kendinin en son söylediğine göre 1 ay daha kaldı ödemlerin inmesi için. Bekleyeceğim. Ama gerçekten Allah belasını versinne

Ne olursun kendini kahretme canım ya illaki bir cözümü olacaktır benim bildigim karın yagları ve yan yaglar hareketli yaglar sagdan soldan tekrar gelip karın yan simit yapıyorlar. Muhtemel tahminim aşırı karın yagı ve düzensiz alınmış tahminimce de baya zayıfsın kilo alınca düzgünleşebilir bir durum söz konusu olabilir. İstersen bana da gönder sonuclarını hatta covid oncesi olsaydı gittigim doktorlardan fikir de alırdık hay allah cok üzgünüm cidden

X