Bebek İkinci El Beaba baby Cook-Yemek pişirici

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
Arkadaşlar,
Ek gıdaya geçişte annelerin işini kolaylaştıran,bebeğimizin yemeğini hazırlarken vitaminleri kaybolmadan buharda pişiren ve ekstra bulaşık çıkarmadan tek aletle hem pirinç hem et hem sebze hem meyve püresi yapabileceğiniz Baby Cook'umuzu oğlum büyüdüğü için satıyorum.
Ürünle ilgili internette gayet güzel ve memnunıyet belirten yazılar var araştırıp bakabilirsiniz.
Sıfırı 270 tl,100 tl pazarlıksız satıyorum.
Tek eksiği plastik spatulası,onsuz da kullanabılır ya da Joker Mağazası'ndan satın alabilirsiniz.
Ben tatile giderken bile yanımda götürüyordumEki Görüntüle 1080365 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398076191.129359.jpg Eki Görüntüle 1080367 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398076223.982274.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar 85 tl ok diyebilirim düşünen varsa

Merhaba kiymayi ispanagi fln nasil pisirdiniz makineyle acaba? Hepsinin pisme suresi ayri oldugundan yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba kiymayi ispanagi fln nasil pisirdiniz makineyle acaba? Hepsinin pisme suresi ayri oldugundan yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba,
Ilk ek gıdaya geçişte meyve püresi ve sebzeler için kullandım,ardından çorbalara geçişte ise eklediğim su et ve kemik ile hazırlanmış suydu yani ekstra kıyma eklemedim o konuda birşey diyemeyeceğim:KK66:
Sebze ve meyvelerin pişme süresi kitapçığında yazıyor o sıralamayı dikkate aldığınızda homojen bir karışım elde ediyorsunuz zaten
Görüşmek üzere

X