Çocuk Hastalıkları Bebeğim 26 günlük uyumuyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Ebrar1109

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
4
0
25
Anneler yada daha uzman varsa aranızda lütfen yardımcı olurmusunuz bebeğim 26 günlük hiç uyumuyor ne gündüz ne gece 5 dakika oda memede emmetken gözleri yarışı açık olarak yatağa yatırdım zaman yine agliyo neyi olduğunu çözemiyorum gazı vardı damlla aldım kulaniyo cikartiyo bezini değiştiriyorum emziriyorum yinede uyumuyo. Uykusuzluktan kendisi de perişan oldu kafayı yigcm bilmiyorum ne yapmalıyım

Aç kalıyo olabilir çünkü çok küçük memede emerken yorulup uyuyakalıyosa muhtemelen doymuyodur. Sütünü sağıp şırıngayla ya da çay kaşığıyla ver

Doymuyo olabilir. Bir de gazını çıkarsa bile onların gazı çıkarmakla bitmiyor. Hala gazı vardır muhtemelen

Yatağa koyunca uyanması annenin vucut sıcaklığı ile yatağın sıcaklığının farklı olmasından olabilir. Yorgun değilsen bırak kucağında uyusun. Yatağa koyacaksan bebek yokken yatağa sıcak su torbası gibi bir şey koyun yatak ılınsın. Bebeği yatırmadan torbayı alın bebeği yatırın. Ben kızım da yapmıştım. Uyumaya devam ediyordu tabi aç değilse ya da gazı yoksa.

Bilmiyorum valla ama emiyo doğru memede uyuyo ama yine emiyo uykuluykrn bile ve en az 40 dakika emziriyorum ki emsin hatta boguluyo emerken zanetmem ki aç kalır ama öyle ben ömrü hayatımda ilk defa bir bebeği uyumadigini görüyorum oda brnde

Ac kadigi icin uyumuyor. Daha gazi olacak kadar buyumemis, bosuna gaz damlasi veriyorsunuz

X