Bebeğim 5 buçuk aylık ve sanırım BELİRTİLERE göre tekrar hamileyim, yardımm!

parlayanyldzlarkulubu

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2023
15
6
32
Merhaba, bebeğim 5 aylık, kırkım biter bitmez düzenli şekilde adet olmaya başladım ve son adetim 4 5 gün gecikti. Ellerimde ilk hamileliğimdeki gibi aşırı kuruluk var, belimde ağrı var ama bebeğimi kucağımda çok fazla tutmama bağlıyorum. Yine de bu kadar olmuyordu. Yemek borumda ilk hamileliğimin ortalarından itibaren başlayan yanma gibi yanma oldu. Aşırı derecede gazım var, bu ilk hamileliğimde olmuştu. Yarın test alacağım ama meraktan sabahı zor edeceğim. Bu arada arada bir sıcak basması oluyor ter döküyorum sonra geçiyor, ayaklarım bir saattir yorganın altında ama buz gibi. Sizlerde de bu belirtiler var mıydı,bebeğim daha küçük ama hamileysem bile aldırmayı düşünmem mutlu bile olurum. Tabi biz 4 5 sene sonra istiyorduk ikinci bebeğimizi ama sağlık olsun. Bu arada geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz, korunduğumuzu sanıyoruz galiba. Yardım lütfen gözüme uyku girmeyecek....

Test yaptırdım hamile değilim.

Son düzenleme:
En iyi cevap
Merhaba, bebeğim 5 aylık, kırkım biter bitmez düzenli şekilde adet olmaya başladım ve son adetim 4 5 gün gecikti. Ellerimde ilk hamileliğimdeki gibi aşırı kuruluk var, belimde ağrı var ama bebeğimi kucağımda çok fazla tutmama bağlıyorum. Yine de bu kadar olmuyordu. Yemek borumda ilk hamileliğimin ortalarından itibaren başlayan yanma gibi yanma oldu. Aşırı derecede gazım var, bu ilk hamileliğimde olmuştu. Yarın test alacağım ama meraktan sabahı zor edeceğim. Bu arada arada bir sıcak basması oluyor ter döküyorum sonra geçiyor, ayaklarım bir saattir yorganın altında ama buz gibi. Sizlerde de bu belirtiler var mıydı,bebeğim daha küçük ama hamileysem bile aldırmayı düşünmem mutlu bile olurum. Tabi biz 4 5 sene sonra istiyorduk ikinci...
Merhaba, bebeğim 5 aylık, kırkım biter bitmez düzenli şekilde adet olmaya başladım ve son adetim 4 5 gün gecikti. Ellerimde ilk hamileliğimdeki gibi aşırı kuruluk var, belimde ağrı var ama bebeğimi kucağımda çok fazla tutmama bağlıyorum. Yine de bu kadar olmuyordu. Yemek borumda ilk hamileliğimin ortalarından itibaren başlayan yanma gibi yanma oldu. Aşırı derecede gazım var, bu ilk hamileliğimde olmuştu. Yarın test alacağım ama meraktan sabahı zor edeceğim. Bu arada arada bir sıcak basması oluyor ter döküyorum sonra geçiyor, ayaklarım bir saattir yorganın altında ama buz gibi. Sizlerde de bu belirtiler var mıydı,bebeğim daha küçük ama hamileysem bile aldırmayı düşünmem mutlu bile olurum. Tabi biz 4 5 sene sonra istiyorduk ikinci bebeğimizi ama sağlık olsun. Bu arada geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz, korunduğumuzu sanıyoruz galiba. Yardım lütfen gözüme uyku girmeyecek....
Test yapsanız en azından emin olup ona göre yol çizersiniz

Geri çekilme yöntemi doğum kontrol yöntemi değildir..Doğum kontrol hapları,aylık ve ya yıllık iğneler prezervatif vs vs
Bende bunlar olmadı sadece daha birkaç günlük hamileyken bulantılarım baş dönmelerim başlamıştı erken anladım ben doktoruma söylediğimde de çok az insan hamileliğini erken anlar dedi 4 günlükken bulantım falan başladı 1.5 2 haftalıkken de hamileliğim kesinleşti..şimdi eğer hamile değilseniz kendinize doğum kontrol hapı aşıp kullanmanızı öneririm hamileysenizde hayırlı olsun

En iyi cevap
Geri çekilme yöntemi doğum kontrol yöntemi değildir..Doğum kontrol hapları,aylık ve ya yıllık iğneler prezervatif vs vs
Bende bunlar olmadı sadece daha birkaç günlük hamileyken bulantılarım baş dönmelerim başlamıştı erken anladım ben doktoruma söylediğimde de çok az insan hamileliğini erken anlar dedi 4 günlükken bulantım falan başladı 1.5 2 haftalıkken de hamileliğim kesinleşti..şimdi eğer hamile değilseniz kendinize doğum kontrol hapı aşıp kullanmanızı öneririm hamileysenizde
Teşekkür ederim ⚘️

X