Bebeğim başını tutuyor

janyy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
4
2
28
Merhaba hanımlar.Bebegim 6 aylik ve yaklaşık 1 aydir iki eliyle başını tutmaya başladı sevinince korkunca herşeyde yapıyor.Artık endişelenmeye başladım başına gelen varmı ?Neden yapıyor olabilir biraz tutup brakıyor bazen tutup gülüyor,bazen öyle duruyor..
photo-output.jpeg

Merhaba kulak ve başı genelde diş ağrısından tutuyorlar. Diş çıkarma sürecinde normal

Dr gitimizde diş cıkarmıyor daha dedi. Ama herşeyi yeme ısırma çabası var ..kaşınıyor diye düşünüyorum.Ama bir aydır var bu sorun inşallah normaldir. 😕

Merhaba hanımlar.Bebegim 6 aylik ve yaklaşık 1 aydir iki eliyle başını tutmaya başladı sevinince korkunca herşeyde yapıyor.Artık endişelenmeye başladım başına gelen varmı ?Neden yapıyor olabilir biraz tutup brakıyor bazen tutup gülüyor,bazen öyle duruyor..Eki Görüntüle 3389753
dişleri cikacak annesi 😁 ara sira kulaklarinida cekecek hele benim bebekde oyle yapiyodu dikser şisinceye kadar oyle oluyo sonra dis cikana kadar rahatlayacak benim kizimda oyle yapiyodu saclarinida cekiyodu kulaklarinida cekiyodu.banada yapiyo arada 🤣🤣🤣🤣

Merhaba hanımlar.Bebegim 6 aylik ve yaklaşık 1 aydir iki eliyle başını tutmaya başladı sevinince korkunca herşeyde yapıyor.Artık endişelenmeye başladım başına gelen varmı ?Neden yapıyor olabilir biraz tutup brakıyor bazen tutup gülüyor,bazen öyle duruyor..Eki Görüntüle 3389753
korkunca yapıyorsa belki refleksdir

Doktorların hiç biri diş ne zaman çıkacak bilemez eğer panaromik çekmediyse ki bebeğe çekilmez çünkü radyasyon.
Benim iki çocuğuma da doktor dış derdi hastalık çıkardı hasta derdi diş çıkardı yani o diş beyaz ucu vermeden anlayamazsın.
Bir ağrısı olsa gülmez de yüzü de buruşuk olur hep, demek ki öyle şiddetli değil, diş ağrısı vuruyor olabilir arkadaşların dediği gibi hafiftir yine de rahatsız oluyordur tabi ki.
Bir de benim kızım çok oynardı saçıyla aklıma o geldi, o da olabilir.

dişleri cikacak annesi 😁 ara sira kulaklarinida cekecek hele benim bebekde oyle yapiyodu dikser şisinceye kadar oyle oluyo sonra dis cikana kadar rahatlayacak benim kizimda oyle yapiyodu saclarinida cekiyodu kulaklarinida cekiyodu.banada yapiyo arada 🤣🤣🤣🤣
Teshekur ederim 🙏

Merhaba kulağını da çekiyor mu başka sorununuz var mı ben de benzer bir şey yaşıyorum

X