Bebeğim bile uyuz oldu🥹

Benim büyük çocuğum olmuştu gecen yıl, tedavi oldu geçmişti.1 yıldır yoktu.Bu yıl tekrarladı ve yine krem ,ilaç, derin temizlik vs hepsini anlatmış ama işin ilginç yanı bize geçmedi her ikisinde de? İlkinde önlem almıştık ama bu seferkinde konduramadigimiz için tekrar olmaz uyuz değildir alerjidir dedik ama yine uyuz demiş ve yine bize geçmedi.Acaba her aynı evde yaşayana kesin geçer diye bir şey yok mu? Kullandığımız eşyalar ayrı da olsa aynı koltuk ,wc,duş kullanıyoruz sonuçta ve bünyeye göre mi değişiyor bu bulasma işi? Bi bilginiz var mi?
Uyuz bulaşıcı birsey ama bizde de benim kız kardeşim hep olurdu küçükken ama bize geçmezdi onu hatirliyorum onunda göbeğinde çıkardı sadece annemler kükürtlü sabun almıştı onunla yıkarlardı travogen krem kullanırlardı bagisiklikla alakalı da olabilir

Karısimlar bi ise yaramiyor xabion alin biz onla atlattik cocuk olani da var
Merhaba benimde kızım 6 aylık kükürt vazelin kullandık kaç kere sürekli yeniliyor Tek tük çıkıyor . Xabion aldım tamamen bitirmesi için siz nasıl kullandınız kaç kür yaptınız ben gece sürüp sabah yıkamayı planlıyorum 3 gün

Merhaba benimde kızım 6 aylık kükürt vazelin kullandık kaç kere sürekli yeniliyor Tek tük çıkıyor . Xabion aldım tamamen bitirmesi için siz nasıl kullandınız kaç kür yaptınız ben gece sürüp sabah yıkamayı planlıyorum 3 gün
Merhaba tedaviye cevap aldınız mı süreçle ilgili beni de bilgilendirir misiniz

Ya lütfen bana da yardım edin benim bebeğim uyuz olsy 9 atlık gorseldekilerle aynı durumda nolur iletişime geçin benimle nasıl geçti kullanmadıgımız ilaç krem kalmadı

selam arkadaşlar uyuz yakınımıza gelenlerden bize bizdende bebeğimize bulaştı sabah akşam huzursuz uykudan çığlıkla uyanıyor iki karışım verildi bir eczaneden boşa aldık etki yapmadı emziryorum çok kötüyüz ne yapalım şimdiden teşekkür ederim 🙏
Lütfen benimle iletişime geçin benim bebeğimde uyuz oldu napıcagumı şaşırdım kullanmadıgımız ilaç kalmadı göğüsünde kol altında var 3 haftadır karıslımlar kıremler kullanıyroux tam soldu dedim sivilce gibi içi ilyihao gibi sanki tekrar olusmaya başladı bu iyilelirken olan birşeymı ban yardımcı olun lütfen

Lütfen benimle iletişime geçin benim bebeğimde uyuz oldu napıcagumı şaşırdım kullanmadıgımız ilaç kalmadı göğüsünde kol altında var 3 haftadır karıslımlar kıremler kullanıyroux tam soldu dedim sivilce gibi içi ilyihao gibi sanki tekrar olusmaya başladı bu iyilelirken olan birşeymı ban yardımcı olun lütfen
Merhaba bizim xabion ile gectı deneyebilirsiniz

X