Bebeğim çok zayıf

Dygdyg11

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
71
9
29
Merhaba, benim bebeğim şu an 3 aylık ve 4900 kg. Doğduğunda da haftasına göre küçük dediler 2.750 idi. Ve son 40 günde 600 gr almış sadece. Doktor idrar testi istedi temiz geldi sonra genetik olabilir dedi(babası da çok uzun boylu ve zayıf) boyumuz gayet iyi gidiyor ama iyi de emmesine rağmen kilo almıyordu yeterince. Doktor 1 ay denemek için 1 meme 1 mama şeklinde ilerleyelim dedi. Bu şekilde bebeği zayıf olup da sonradan toparlanan oldu mu aranızda? Neler yaptınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Komsumun oğlu aynn oyleydi. Aynı şekilde Dr Mama Anne sütü gitti. Bir ayda benim kızdan zayifken 1 kilo fark attı çocuk sisti resmen obez görüntüsü oldu. Kilo alıyor fakat ne kadar sağlıklı bilemem. Zayıf olsun nolcak oflumda zayıf gidiyor sağlığı yerinde sukur

Benim iki bebeğim de zayıf değildi ama az kilo alırdı. Zaten eşim de ben de küçükken sıskaymışız ( şimdi şişkoyuz, burada çok sinirlendim :)) öyle böyle büyüdüler :) ilkinde sadece emzirdim mama vermemek için çok direndim. İkincide kendisi memeyi reddettiği ve kilo da almadığı için mama verdim. stres yapmayın. öyle böyle büyüyorlar.

X