Bebeğim diş mi çıkarıyor

Keskinoglu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
56
29
Bebeğim 4 ay 2 günlük. Bu gün çok huzursuz ana kucağında durmuyor. Sürekli kucağımda durmak istiyor. Yalnız kalmak da istemiyor. Aldığı her şeyi ağzına götürüyor. Kendi ellerini benim ellerimi. Oyuncaklarını. Ağlıyor bazen durup durup. Kaka da yaptı bu gün. Besliyorum da sık sık emziriyorum. Diş etinde kabarıklık yok ama beyaz bir nokta var diş gibi de değil anlayamadım. Böyle bi durum yaşayan var mı? Diş mi çıkarıyor yavrum
IMG_6122.png

Damağı yarmaya çalışıyor diş geliyor gibi. Rahatlatıcı jel filan oluyor onlardan alıp sürebilirsin konforu için

Merhaba benimde beneğimin ağzı bu şekilde eli sürekli ağzında ve Çok huysuz bakarmısınız acaba diş mi çıkarıyor

Eklentiler

• IMG_5986.jpeg
    IMG_5986.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_5980.jpeg
    IMG_5980.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 167
Merhaba benimde beneğimin ağzı bu şekilde eli sürekli ağzında ve Çok huysuz bakarmısınız acaba diş mi çıkarıyor
Genelde orta alttan çıkıyor ilk dişler. Sizinki hafif kabarmış ama daha beyazlık ve patlama yok. Biraz zaman alıyor patlamaya başlaması o arada da huysuzluk ishal salya da artış elini ağzına götürme kaşıma vs olabiliyor. Doktorunuzdan jel isteyin diş etine parmağınızla yavaş yavaş sürün bebeğinizi biraz rahatlatır

X