bebeğim ek gıdayı kabul etmiyor arkadaşlar yardım edin

E

EU2

Ziyaretçi
bebeğime sebze çorbası veriyorum kusuyor, meyve püresi veriyorum kusuyor... sadece yoğurt ve muhallebi yiyor... ben ne yapacağım kızlar:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

dandini28

bebek kuşum,buruşuğum
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
1.025
9
kabul etmediği yemeklere biraz ara ver,bir-iki gün sonra bir kaşık olarak aç olduğu zamanlarda tekrar denemeye başla.ek gıdaya geçiş dönemi biraz zorludur yavaş-yavaş alışır merak etmeyesin tatlım

merallll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
800
6
38
bebeğime sebze çorbası veriyorum kusuyor, meyve püresi veriyorum kusuyor... sadece yoğurt ve muhallebi yiyor... ben ne yapacağım kızlar:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

selam canım, benim oğlumda tam tersi, meyveli yoğurt, muhallebi, hazır mamalardan yemiyor kusuyor, çorba ve normal yoğurt yiyor canım... bence endişelenmeyelim,her bebeğin damak zevki farklı oluyor demek ki...
inşallah daha sonra hepsinden bol bol yerler

E

EU2

Ziyaretçi
teşekkür ederim arkadaşlar... inşallah dediğiniz gibi alışır canlarım...

karakuzummm

yakışıklı oğlum ozan'ım
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
2.751
0
38
benim oğlum geçen hafta mercimek çorbası yaptığımda almıyordu ağlıyordu bu hafta yedi yavaş yavaş alışacaklar sanırım birde mesela geçen gün tavuk verdim elimle o zaman daha çok sevdi yemek yemeyi elle verilebilecek tane şeyleri elle verebilirsin canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2902 gün geçti.

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.482
0
41
yemezse üstelememek lazım hiç zorlama 3 gün sonra ver muhtemelen yer.mesela benimki de yoğurda 1 ayda alıştı :)herşeyi zaten 15 gün geriden takip ediyor.erken doğdu bu çocuk hep diyorum erken doğdu.neyse kısacası kandır oyun oyna ham yap falan de ve herşeyi sonra tekrar dene.

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.482
0
41
garaguzuznun anasııı nereye kayboldun kız?barakımı obamamıda uyutmuşsun :)